haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Gozun aydinn canm.ebriyonun durumu nasildi kacinci gun kac hucreli??merak etme artar ins.dua et bize de.degerin kac cikti paylasirsan tabiii

cnm embriyom çok yoktu o yüzden 5. günü beklemeden koyduk..2 adet 1.kalite ve 1 adette orta kalite 3 adet embriyo transfer edildi.kalanlar gelişemedi donduramadık..kaç hücreli bilemiyorum ama 3. gün embriyosu yazınca 8 hücreli çıkıyor google dan:KK1:değerim 70 cnm..inşallah tutunacaklar merak etme sen dua hep ediyorum topiğin başındaki listeden tek tek isimleri okuyarak ediyorum hemde inşallah hepimizin yüzü gülecek mübarek ramazan ayında:nazar::nazar:
selam canım ben seni 2012 ekim topiğindede takip etmiştim ve az çok hikayeni biliyorum mesajını okuduğumda çok sevindim rabbim bu sefer sağlıklı bir hamilelik geçirip sağlıkla evladını kucağına almanı nasip eylesin rabbim bu sefer üzmesin seni
inşallah cnm darısı hepimizin başına inşallah..tüm isteyenlerin..moonsherose84 ve maville de vardı dimi topikte:KK1::KK1::KK1:seninde az kalmış maşallah maşallah:nazar::nazar:
yaşasınnnn gözün aydın canım çok sevindim değerinde güzel benimki 68 idi :) rabbim kucağına aldırsın cnm perşembeye kat kat katlar inşallahhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah ablam yaaaa:KK43::KK43:artarsa hemen aşıya biliosun..ama kendim gitmeyebilirim bu kez eşimi gönderebilirim nasılsa aşı onunla yapılacak..inşallah artarda hevesimiz kursağımızda kalmaz:KK14:
Bugün tedavime kesin olarak başlamış bulunuyorum.. Burası haziran annelerinin yeri ama ben burda sizleri takipten vazgeçmicem..İnşallah bende temmuz annesi olurum yada ağustosmu bilemedim şimdi :) Bugün ilk iğnem vuruldu bundan sonrası için Allahım yardım etsin bana benim gibi bekleyenlere.. ben çok dua ettim burda okudukça arkadaşlarıma nolur sizde bana edin..
hayırlı olsun canım tedavin içini rahat tut :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:inşallah bol embriyolu olur

Canım gözünaydınnnn çok sevindim :KK52::KK52::KK52:
seni takip ediyodumm..sonucunu bekledim heyecanla ..:18::18:
çok şükür pozitif inşallah değerinde güzelce artar sonuna kadar giden güzel bi hamilleliğin olur..:KK49::KK49::KK49::KK49:
bebişini sağ sağlim kucağına alırsın inş.:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok telşekkür ederim cnm cümlemize inşallah...

arkdaşım çok sevindim hayırlı olsun Allah'ım tamamına erdirsin inşallah değerin kat kat artsın.Rabbim bu defa yüzünüzü sonuna kadar güldürsün.

sağolasın arkadaşım..

merhaba arkadaslar dün kan testi sonucum 2.00 çıktı malesef bu seferde olmadı .. artık tüp bebek olayı benım için bitti :KK14::KK14:
çok geçmiş olsun arkadaşım ama neden tüp bebek olayı bitti diyerek kendini umutsuzluğa itiyorsun????üzüntünü katlıyosun

merhaba arkadaslar dün kan testi sonucum 2.00 çıktı malesef bu seferde olmadı .. artık tüp bebek olayı benım için bitti :KK14::KK14:

çok üzüldüm senin adına.allah sabır versin ama umutsuz olma daha 25 yaşındasın. en kısa zamanda sende anneliği tadarsın inşallah.

cnm hayırlısı olsun yuce rabbım kucaklarımızı boş çevirmesin sonuna kadar götürmeyi nasip etsin ınsallah

ebruli nasılsın canım? senin değerin ne durumda?inşallah katlanmıştırr

ebruli, cnm değerim 70...daha öncede 2 kez bu güzel haberi aldım ama sevincim kursağımda kaldı ..ilkini 9 haftalıkken kaybettim..ikincisinin ise değeri katlanmasına rağmen kesesi oluşmamıştı kimyasal gebelikti yani...o yüzden çok ama çok sevinmeme rağmen korkuyorum..korkumunda tevekkülümün önüne geçmesini istemiyorum o yüzden dua zamanı şimdi...şükür zamanı...

gözün aydın:nazar::nazar::nazar: allah tamamına erdirir inşallah hepimizi:emir_bebek:

malesef yok zaten bu 4. denemeydi benim artık bir tedavi daha kaldıracak gücüm kalmadı :KK14:
:KK14:

cnm bak Allahtan ümit kesilmez ben 15 yıldır her bitti artık dediğimde rabbım kapıları tekrar tekrar açtı ne zaman yazdıysa o zaman olacak yolları açıverır umudunu yıtırme ve sadece dua et inanıyorum kı sonunda senınde yuzun gulecek

çok üzüldüm senin adına.allah sabır versin ama umutsuz olma daha 25 yaşındasın. en kısa zamanda sende anneliği tadarsın inşallah.

ebruli nasılsın canım? senin değerin ne durumda?inşallah katlanmıştırr

ben bır daha yaptırmadım cnm kan testını 10 gunde yaptık test gercek test gunu aslında dusundum pazartesı yaptırayım dıye sureklı kan verırsem de zarar verebılırım dıye dusundum cunku benım kanıma ıhtıyacı var oluşabılmesı ıcın nasıp bakalım yuce rabbım yuzumu yarın guldurecekmı

cnm bak Allahtan ümit kesilmez ben 15 yıldır her bitti artık dediğimde rabbım kapıları tekrar tekrar açtı ne zaman yazdıysa o zaman olacak yolları açıverır umudunu yıtırme ve sadece dua et inanıyorum kı sonunda senınde yuzun gulecek

tabiki ama daha tedavi görmeyi düşünmüyorum oluruna bıraktım artık .. çünkü doktorlar bir neden göstermedikleri için kendıme neden diye sormaktan yoruldum ben .. Yüce rabbim ne zaman isterse o zaman olacak sonuçta ..

arkadaşlar müjdeli haberi biraz geç de olsa sizlerle paylaşmak istedim. haziranda tüp bebek yaptıranlar arasındaydım. şimdi ise şubat 2014'te doğum yapacaklar arasındayım Allah izin verirseEn Büyük TÜRKİYE
Çok mutlu ve çok şaşkınım. Yüce rabbim dileyen isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin. Rabbim herkese yavrusunu kucağına almayı nasip etsin.
Benden iki küçük tüyo hamilelerin ve çocukların duası kabul olurmuş. Ben çok dua aldım, Allah onlardan razı olsun...

Bir de tüp bebek tedavisine başlayan arkadaşlarımla paylaşmak isterim. Benim transfer işlemimden birkaç gün sonra karnım şişmeye başladı. yumurtalıkların fazla uyarılmasından dolayı karın boşluğunda sıvı birikebiliyormuş, başınıza gelirse endişelenmeyin. Hekiminiz uygun görürse vajinal yoldan ve anestezi almadan sıvı boşaltılabiliyor.

kız alemsin sen gitmeden nasıl yapılcak aşı hem bişi olmaz sen yine git ben taaa balıkesirden gelmiştim düşün aynı günde geri dönmüştüm :)

canım çok üzüldüm, ama pes etme Rabbim inşallah sana da verecek bebişlerini..Allahım yeniden başlamak için güç kuvvet versin, kalbinize ferahlık versin:KK16:

Bugün tedavime kesin olarak başlamış bulunuyorum.. Burası haziran annelerinin yeri ama ben burda sizleri takipten vazgeçmicem..İnşallah bende temmuz annesi olurum yada ağustosmu bilemedim şimdi :) Bugün ilk iğnem vuruldu bundan sonrası için Allahım yardım etsin bana benim gibi bekleyenlere.. ben çok dua ettim burda okudukça arkadaşlarıma nolur sizde bana edin..
cnm dular hepimiz için hakkımzda en hayırlısını mevlam verecektir

Arkadaslar bugun opu oldum

toplsmda 12 yumurtam ciktim

dua edinde dollensinler

:nazar::nazar::nazar: hayrlısyla hepsi döllenecek canımm inş.saglıklada bölünecekler

ebruli, cnm değerim 70...daha öncede 2 kez bu güzel haberi aldım ama sevincim kursağımda kaldı ..ilkini 9 haftalıkken kaybettim..ikincisinin ise değeri katlanmasına rağmen kesesi oluşmamıştı kimyasal gebelikti yani...o yüzden çok ama çok sevinmeme rağmen korkuyorum..korkumunda tevekkülümün önüne geçmesini istemiyorum o yüzden dua zamanı şimdi...şükür zamanı...

hayırlı olsun cnm....işallah değerin artar. ve keseyi görür kalp atışını duyar ve kucağına alırsın... sen istanbulda tedavi görmüştün dimi

Arkadaslarim hepinize selamlar.uzun suredir giremiyom.evde deilim.memlekete geldim.internet yok.arada komsudan faydakaniyom.telden giriyom.bu arada tum pozitifi goren arkadaslarimi cani gonulden kutluyom.allahim hepimizinkini tamamina erdirsin.negatifi goren arkadaslarimada allah tez zamanda nasip etsin.arada okumaya caliscam.hepinizi opuyorum.aeo.

X