haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaslar bugun opu oldum

toplsmda 12 yumurtam ciktim

dua edinde dollensinler

ben de aynı heyecanı dün yaşamıştım...sadece 6 yumoşum vardu üstelik, stresimi anlatamam.şükür bugün 5 tanesi döllenmiş. inşallah yarın da güzelce bölündükleri haberini alırım.

siz de gönlünüzü ferah tutun, güzelce döllenecektir hepsi Allahın izniyle :KK16::KK16:

arkadaşlar müjdeli haberi biraz geç de olsa sizlerle paylaşmak istedim. haziranda tüp bebek yaptıranlar arasındaydım. şimdi ise şubat 2014'te doğum yapacaklar arasındayım Allah izin verirseEn Büyük TÜRKİYE
Çok mutlu ve çok şaşkınım. Yüce rabbim dileyen isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin. Rabbim herkese yavrusunu kucağına almayı nasip etsin.
Benden iki küçük tüyo hamilelerin ve çocukların duası kabul olurmuş. Ben çok dua aldım, Allah onlardan razı olsun...

Bir de tüp bebek tedavisine başlayan arkadaşlarımla paylaşmak isterim. Benim transfer işlemimden birkaç gün sonra karnım şişmeye başladı. yumurtalıkların fazla uyarılmasından dolayı karın boşluğunda sıvı birikebiliyormuş, başınıza gelirse endişelenmeyin. Hekiminiz uygun görürse vajinal yoldan ve anestezi almadan sıvı boşaltılabiliyor.

:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: gözünüz aydın, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :KK16:

arkadaşlar müjdeli haberi biraz geç de olsa sizlerle paylaşmak istedim. haziranda tüp bebek yaptıranlar arasındaydım. şimdi ise şubat 2014'te doğum yapacaklar arasındayım Allah izin verirseEn Büyük TÜRKİYE
Çok mutlu ve çok şaşkınım. Yüce rabbim dileyen isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin. Rabbim herkese yavrusunu kucağına almayı nasip etsin.
Benden iki küçük tüyo hamilelerin ve çocukların duası kabul olurmuş. Ben çok dua aldım, Allah onlardan razı olsun...

Bir de tüp bebek tedavisine başlayan arkadaşlarımla paylaşmak isterim. Benim transfer işlemimden birkaç gün sonra karnım şişmeye başladı. yumurtalıkların fazla uyarılmasından dolayı karın boşluğunda sıvı birikebiliyormuş, başınıza gelirse endişelenmeyin. Hekiminiz uygun görürse vajinal yoldan ve anestezi almadan sıvı boşaltılabiliyor.

Hayirli olsunn :) degerin baya yuksek .ikiz mi acep embriyolarin nasildi??dua et darisi bana ,bekleyenlere

kızlar bende bugün sonucumu aldım çok şükür HAMİLEYİM:KK52::KK52::KK52:ama perşembe günü tekrar yaptırmam lazım bakalım değerim artacakmı o yüzden krmaşık duygular içindeyim:KK14:neyse umarım artışınıda görürüz tevekkül edelim negatifi alan ve yeni tedaviye başlıcak arkadaşlar..rabbim her şeyin doğrusunu bizim için iyi olanı bilir..pozitifi gören arkadaşlar rabbime emanet olun inşallah her aşamanız rahat huurlu ve güzel geçer,korku yaşamayız

hayirli ugurlu olsun hamileligin. Yüce Rabbim hayirlisiyla devam ettirsin ve kicagina almayi nasip eylesin insallah.

Eki Görüntüle 756893 Eki Görüntüle 756893

merhaba arkadaslar dün kan testi sonucum 2.00 çıktı malesef bu seferde olmadı .. artık tüp bebek olayı benım için bitti :KK14::KK14:

didemim inanki cok üzüldüm ama daha önünde o kadar uzun bir hayat varki. daha denemen icin cok zamanin var. pes etme. inancini yitirme. ya benim gibi 40 yasinda olsaydin. bak 3 basarisiz deneme gördüm ama halen devam etme kararindayim. kendine biraz zaman tani. hersey güzel olacaktir. iki hamilenin arasinda kaldin burada Allah da sana gönlünden gecen tüm güzellikleri versin insallah.

tebrik ederim hayirli ugurlu olsun. Allah kucagina almayi da nasip eylesin insallah.

Eki Görüntüle 756893 Eki Görüntüle 756893

kızlar bende bugün sonucumu aldım çok şükür HAMİLEYİM:KK52::KK52::KK52:ama perşembe günü tekrar yaptırmam lazım bakalım değerim artacakmı o yüzden krmaşık duygular içindeyim:KK14:neyse umarım artışınıda görürüz tevekkül edelim negatifi alan ve yeni tedaviye başlıcak arkadaşlar..rabbim her şeyin doğrusunu bizim için iyi olanı bilir..pozitifi gören arkadaşlar rabbime emanet olun inşallah her aşamanız rahat huurlu ve güzel geçer,korku yaşamayız

canımmm çok sevinndimm tebrikkk edyorummm Allahımm tamamına erdirirr inşallahhh kutluyorumm ayrıca seni 12.güne kadar bekleyebildiğin için:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

slm kızlar...hamile arkadaşları tebrik ediyorum....negatif sonuç alan arkadaşlarada selamet diliyorum Rabbim yardım etsin biliyorum çoook zor bi durumm ama sınav dünyasındayız öyle yada böyle bi sebeple sınav oluyoruz önemli olan Rabbimin kapısından ayrılmamakkk..şu mübarek ayın hürmetine hemize Rabbim bebeklerimizi kucağımıza alıp mis kokularını içimize çekmeyi nasip etsin...

canlarımm iki gündür pek giremedim geçmişi pek okuyamadımm.10.gün değerinn 74 tü

bugün 12 günüm tekrar test yaptırdık 197 çıktıı:nazar::nazar::nazar::nazar:doktor başkada yaptırma gerek yok dedi 10 gün sonra kese görmeye çağırdıı:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

kızlar pozitif almakla yetmiyormuşş çok sevinemiyorum açıkcası kalp atışını duyana kadar rahat olamayacağımm galibaa:18::18::18::18: sizlerde mi öyleydinizz????

kızlar ya bir de peçeteye çok az pembe kan geldi bir sorun olmaz inşallahh sizde de olmuşmuyduu???bugün duş aldım ondan sonra olmuşş

Son düzenleme:
canlarımm iki gündür pek giremedim geçmişi pek okuyamadımm.10.gün değerinn 74 tü

bugün 12 günüm tekrar test yaptırdık 197 çıktıı:nazar::nazar::nazar::nazar:doktor başkada yaptırma gerek yok dedi 10 gün sonra kese görmeye çağırdıı:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

kızlar pozitif almakla yetmiyormuşş çok sevinemiyorum açıkcası kalp atışını duyana kadar rahat olamayacağımm galibaa:18::18::18::18: sizlerde mi öyleydinizz????

kızlar ya bir de peçeteye çok az pembe kan geldi bir sorun olmaz inşallahh sizde de olmuşmuyduu???bugün duş aldım ondan sonra olmuşş

12. Gün ise yerleşme kanaması olabilir canım ama bence yinede doktoruna söylemelisin hemen

Canım hayırlı olsun çoooooooook sevindim... ben keseyi göreli 9 gün oldu 23ünde kalp atışları için gidicez ama hala huzursuzum allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin...

kızlar dünden beri öldüm öldüm dirildim. acile gittik serum falan taktılar ama bana mısın demedi. gece uyuyuana kadar öğür öğür canım çıktı. Bugün öğlene doğru az rahatladım öğleden sonra da kontrole gittim şükür bebeğim iyi. Herkes diyor ki olur böyle şeyler herkeste oluyor.Biliyorum herkeste oluyor da herkes kendi çektiğini bilir anlamıyorlar. Hiç bitmeyecek sandım. dua edin ne olur. Ayrıca yeni hamilelere hayırlı olsun diyorum. Negatif çıkanlara da allahtan sabır diliyorum biliyorum zor. Negatif sonucu almaktan bıkmış biri olarak iyi bilirim. Olanda hayır vardır inşallah.

Canım bende de olmuştu ama benimki baya çok ve kahverengiydi. Belki o jellerden dolayı arkadaşlar hep diyor pembe akıntı oluyor falan diye öyle de olabilir. Ama doktorunu ara sor bir yine de hem için rahatlar. Evvelki gece benim de böyle koyu sarı bir akıntı geldi acayip korktum bütün gece kabus gördüm ama şükür bir sıkıntı olmadı.

kız alemsin sen gitmeden nasıl yapılcak aşı hem bişi olmaz sen yine git ben taaa balıkesirden gelmiştim düşün aynı günde geri dönmüştüm :)

aşı eşimin kanından yapılacak ya aşı elde edilir alır gelir kendi burda bana yapar,yolculuk yapmak istemiyorum ama gidedebilirim..melek hemşirede gelmene gerek yok aşıyı eşin alır ordada yaptırabilirsin dedi

hayırlı olsun cnm....işallah değerin artar. ve keseyi görür kalp atışını duyar ve kucağına alırsın... sen istanbulda tedavi görmüştün dimi
evet cnm istanbulda fertijin de...
malesef yok zaten bu 4. denemeydi benim artık bir tedavi daha kaldıracak gücüm kalmadı :KK14:
:KK14:
cnm rabbim sabredenleri seviyor ve bu bizim sınavımız başarılı olmamız için sabır şart heleki bizim durumumuzda...bence senin zaman ihtiyacın var,biraz dinlen kendine gel ve sakın pes etme arkadaşım

canımmm çok sevinndimm tebrikkk edyorummm Allahımm tamamına erdirirr inşallahhh kutluyorumm ayrıca seni 12.güne kadar bekleyebildiğin için:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

yok canım 11.gün değerim:KK1::KK1::KK1::KK1: ama zaten doktorum 12.gün istememişti o sayede yırttım:KK1::KK1::KK1:

cnm sorun olmaz ama doktorunla görüş iğnesi var böyle lekelenmeli durumlrda yapılıyor...bir çok gebe arkadaş bunu yaşıyor korkma sen normal ama hemen doktorunu ara

bu arada cnm değerin maşallah süper katlamış üzülme yerleşme kanaması bu:nazar::nazar::nazar:korkma ama dinlen..çokta duş alma yani bu süreçte riskli dönemi atlatmadın henüz

kızlar kenzül arş duası..tüm dilekleri olduran bir duaymış..faziletleri çok çok güzel,merak edip okumak isteyen olursa şiddetle tavsiye edilir:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

maşallah canım inşallah 10 gün sonra keseyi sonrada pıtpıtları duymak nasib etsin Rabbim.kanama olabilir canım benim 9.10.11 ci günler oldu.duşa girince içerdeki kalan kanlanma gevşeyip gelmiştir.duş suyuyun seni üşütmeyecek kadar bir soğuklukta olsun azcık sıcak fln girme sakın.ayakta ve soğuğa yakın bir su ile duşunu al.

:KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: sayfamızın güzel annesi herşey mükemmel olacak güzel güzel gelişecek inş.sakin ol tatlım.. amakızlar haklı bir ara dr unu sor bir iğne daha yapsınlar canım .yerleşiyor senin melekler çok şükür onun belirtisidir o

canım evet kanamanın miktarını fln doktoruna bildir birde asprin türü bişey kullanıyorsan bunuda sor doktora içeyimmi içmeyeyim mi diye.

kızlar şimdi size bişeler sormak istiyorum... hani transferim dün oldu ya dünü de sayacakmıyım bugün birinci günmü...
veee hani şimdi bizim tüp bebek yaptırdgımızı kimse bilmiyor ya herkes arayıp iftara falan çagırıyor.hadi dünü atlattık evlilik yıldönümüz diyede dierlerini ne yapacaz.gelmezse herkesi toplayıp geliriz diyolar bizden uzaklaştın diolar... arabayla 5 daklık yol ama korkuyorum...sizce ne yapmalıyım..

kızlar şimdi size bişeler sormak istiyorum... hani transferim dün oldu ya dünü de sayacakmıyım bugün birinci günmü...
veee hani şimdi bizim tüp bebek yaptırdgımızı kimse bilmiyor ya herkes arayıp iftara falan çagırıyor.hadi dünü atlattık evlilik yıldönümüz diyede dierlerini ne yapacaz.gelmezse herkesi toplayıp geliriz diyolar bizden uzaklaştın diolar... arabayla 5 daklık yol ama korkuyorum...sizce ne yapmalıyım..

bugun 1.ci günün canım.benim dr um bana 4 gün kesinlikle hiç kalkma yat demişti öyle de yaptım sende 4-5 gün wc , yemek harici kalkma.sonraki zamanlarda evin içinde dolaşabilirsin ben dolaşıyordum bide her gün arabayla ama iğneye gidiyordum sanırım bişey olmaz sadece hiçbir iş yapma hafifte olsa yapma.ama yavaş hareketlerle yürümen oturup kalkmandan bişey olacağını sanmam.

X