HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

ağızdan çıkanlar önemli bence böyle güzel şeyler deyin :) neden olmasın ne güzel olur Allahın izniyle :) şöyle bide ikiz falan olsa ah ah😃
Aslinda hepimiz böyle olmaliyiz pozitif düşünce ve iyi seyler düşünmek bu bizim iyiyi cagirma yontemimiz basima cok geldi kotu dusunurseniz hep kötü olur o yüzden pozitif ve iyi şeyler düşünelim Allahin izniyle Rabbim bize yardim etsinn🙏❤️

Aslinda hepimiz böyle olmaliyiz pozitif düşünce ve iyi seyler düşünmek bu bizim iyiyi cagirma yontemimiz basima cok geldi kotu dusunurseniz hep kötü olur o yüzden pozitif ve iyi şeyler düşünelim Allahin izniyle Rabbim bize yardim etsinn🙏❤️
Tabi öyle bende aynı düşüncedeyim ağzımızdan çıkan her şey duadır. O yüzden güzel şeyler istemek lazım :) hem olmuyorsada vardır bir hayır :)

Kızlar ben geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım önce lekelenme oldu 5 gün sonra adet kanaması oldu sizce adet günü olarak lekelenme in başladigi tarihimi baz alıyoruz

Benimde böyle oldu çatlama günü olmadı 1 gün önce ve sonra oldu ve şimdi 5.5 haftalık hamileyim Rabbim'e binlerce şükürler olsun darısı hepinizin başına olsun güzel haberler ard arda gelsin inşallah
hayırlı olsun🥰 peki siz çatlatma ignesi kullanmış mıydınız?

kesinlikle katılıyorum. insan düşünce ve sözleriyle enerji yayıyor ve bu hem kendini hem başkalarını etkiliyor

Kızlar ben geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım önce lekelenme oldu 5 gün sonra adet kanaması oldu sizce adet günü olarak lekelenme in başladigi tarihimi baz alıyoruz
geçmiş olsun. adetinizin başladığı gün sat olarak baz almalısınız

Ne güzel maşallah😍 aslında spor strese iyi gelir . Kafadan çıkarma işlemini bende yapamıyorum araştırmaya çalışıyorum ama üzerine düştükçe insan stres mi yapıyor bilmem. Çocuk düşünmeyenlet hamile mesela düşğnenler uğraşıyor gibi :)
Okumadıgım makale kitap kalmadı sadece Türkçe olanlarda değil üstelik ama fazla mı abartıyorum bilemiyorım tabi 🤣

hayırlı olsun🥰 peki siz çatlatma ignesi kullanmış mıydınız?
Yok ben doğal yolla kaldım yumurtlamayı anlıyorum ben kendimde. O gün vücut ısısı yüksekse ve kocanızı arzuluyorsaniz yumurta ya çatladı ya az kaldı. Birde şeffaf akıntının en yoğun olduğu günlerde kasik batmalari ve göğüs hassasiyeti varsa. Ben göğsüm sertlesince bilirim yumurta geliyor.

kesinlikle katılıyorum. insan düşünce ve sözleriyle enerji yayıyor ve bu hem kendini hem başkalarını etkiliyor
Annemde derdi bana hep düşünme kötüyü cagirirsin diye bende o gunden bugunee hep umutluyum tabi regl olunca uzuntu oluyo ama geciyo sonra yine sizden istediğim kizlarim ablalarim arkadaşlarım hep iyiyi konuşalım iyi seyler dusunelim ve duamizi dilimizden düşürmeyelim 🙏

Yani 2.çocuk olduğu için stres yapmıyor herhalde normalde o da sevmezdi hiç planlı Ben de sevmiyorum en nefret ettiğim şeydir Ama işte 25 gün sonra evimize dönüyoruz baska sehırdeyızz suan. Gıttgmz dönem cok yogun gececek eşimin seminerleri fln olacak Bu yüzden gitmeden olsun diye bir umut üstüne düşüyorum duskapani duskapani
Anladım canım hayırlısı olsun hakkınızda🥰🙏

Hahaha ya aynı şeyleri yaşıyoruz😃 eşim neden bu kadar derine dalıyorsun kafam karışıyor diyor ben anlatınca 😃
🤣🤣 yok benimki benimle birlikte ne yaparsak birlikte yapıyoruz arada evde zaten kitap koymak için yer yoktu birde bunlar fazla mı oldu acaba diyor temizlik yaparken hak veriyorum ama temizlik bitince devam 🤣

Bende d vitamini ve çeşitli gıda takviyeleri alıyorım zaten normal hayatımda da alıyordum benim boy kılom normal ve zaten sporla kendimi bildim bileli içli dışlıyım tabi beslenme konusunda da ama ben asırı stres yaptıgım için bunu aşamıyorum sana da çok geçmiş olsun inşallah hayırlınhaberlerini alırız 🥰
Spor olarak ne yapıyorsunuz? Ben de uzun süredir spor salonuna gidiyorum ama bebek düşünmeye başladıktan sonra tedirgin oldum acaba tutunma evresinde falan bi sıkıntı olur mu diye🤔

Spor olarak ne yapıyorsunuz? Ben de uzun süredir spor salonuna gidiyorum ama bebek düşünmeye başladıktan sonra tedirgin oldum acaba tutunma evresinde falan bi sıkıntı olur mu diye🤔
Ben uzun yıllar profesyonel voleybol oynadım şimdi spor salonuna gitmiyorum evimizin bulunduğu sitenin spor salonu var hafta da 2 kez orada antrenman yapıyorum 1 gün mutlaka yüzüyorum diğer günler hiçbirşey yapmasam mutlaka hergün 1 saat yürüyorum agırlık çalısmayın illa bir sıkıntı olacagını düşünüyorsanız da bisiklet sürün yürüyüş yapın yüzme çok önemli mesela

kusura bakmayın anladığım kadarı ile deneyimlisiniz acaba eşim ve ben için takviye öneriniz olur mu neler yapabiliriz gebeliği kolaylaştırabilmek için, bu ay innovita almayı düşünüyorum ona göre de günaşırı ilişki yapacağız elimden geldiğince. sperm kalitesi ve yumueta kalitesini artıran yiyecek içecekler ne olur acaba sdaak sdaak

X