HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaa ağzından bal damlıyor. İnşallah hayırlı sağlıklı bebeklerimize hepimiz kavuşuruz.🥰 Her zaman Allahtan öyle istiyorum. Sağlıklı hayırlı evlat olsun diye. olmuyorsa da Allahın bir bildiği vardır. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah ❤️ bu arada sizin de bat 31 Mayıs galiba aynı günmüşüz 😍🐣
Evet benim de bat 31 Mayıs haftaya bugün test yapıcam bakalım ne çıkacak😄 Ben de öyle düşünüyorum sağlıklı hayırlı evlatlarımız olsun inşallah vaktini bekliyorlar gelmek için🥰🥰 Bu topik çok pozitif başladı bu gebelik haberlerine de yansıyacak💃💃😍

kusura bakmayın anladığım kadarı ile deneyimlisiniz acaba eşim ve ben için takviye öneriniz olur mu neler yapabiliriz gebeliği kolaylaştırabilmek için, bu ay innovita almayı düşünüyorum ona göre de günaşırı ilişki yapacağız elimden geldiğince. sperm kalitesi ve yumueta kalitesini artıran yiyecek içecekler ne olur acaba sdaak sdaak
Deneyim demeyelim de bu süreçte daha yeni olsamda birşeyleri kafama baktığımda kendimi durduramıyorum diyelim ben kendimden örnek vereyim ilk bebek sahibi olmaya karar verdiğimizde domtor arastırmasına girdim bununla birlikte gebelik öncesi beslenme planları kimler neler yapıyor hangi vücut tipi neler yapmalı vs arastırmaya basladım hangi vitaminler iyi gelir hangileri etkisi ters düşer arastırdım benim kilo ile problemim yoktu zaten pcos olduğumu oğrendigimde bunun üzerine yogunlastım ama lifli gıdalar kesinlikle çok önemli yumurta kalitesi için koyu kırmızı yeşil sebzeler vazgeçilmezim avokado artık klişeleşmiş olsa da, ananas nar ıspanak kahvaltıda protein almak çok önemli diyorlar mesela dediğim gibi önce insanın kendi vücudunu tanıması önemli benim yumurta gelişimim olmuyordu ilaç ile bile ama buradan bir arkadaş inofolic önermişti bende doktoruma danısıp genowomen ı borakıp ona basladım ve ilk kez ısı ile idrar ile de ovu testimde pik gördüm birde plastik plastik yumurtalara o kadar etki ediyor ki ben sıvı yağımı bile aldığımda cam damacanaya koymaya basladım evde plastik saklama kapları dahil herşeyi attım

Benimde böyle oldu çatlama günü olmadı 1 gün önce ve sonra oldu ve şimdi 5.5 haftalık hamileyim Rabbim'e binlerce şükürler olsun darısı hepinizin başına olsun güzel haberler ard arda gelsin inşallah
Ay maşallah🧿 Rahat bir hamilelik ve kolay bir doğumla kavuşursunuz inşallah bebeğinize. Sağlıkla kucağınıza alın🥰🥰

Evet benim de bat 31 Mayıs haftaya bugün test yapıcam bakalım ne çıkacak😄 Ben de öyle düşünüyorum sağlıklı hayırlı evlatlarımız olsun inşallah vaktini bekliyorlar gelmek için🥰🥰 Bu topik çok pozitif başladı bu gebelik haberlerine de yansıyacak💃💃😍
Ben 31 mayısta yaparım testi diye düşünüyorum durabilirsem tabi 😄 evet öyle oldu inşallah güzel haberler alırız 🥰

Kızlar ben geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım önce lekelenme oldu 5 gün sonra adet kanaması oldu sizce adet günü olarak lekelenme in başladigi tarihimi baz alıyoruz
Bende de böyle oldu ama doktora gitmedim ben kan tahlili de vermedim .5 gün lekelenme sonrası adet.belkide benimkide kimyasaldi.

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@beyazmanolya6622 Nisan21 Mayıs
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@gardenya2124 Nisan26 Mayıs
@nazemaydin30 Nisan26 Mayıs
@Crpe26 Nisan26 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
burrrr1331 burrrr1331 27 Nisan27 Mayıs
@Bahar esinti29 Nisan27 Mayıs
@cookiep2 Mayıs28 Mayıs
@halolita28 Nisan28 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
@aalesya3 Mayıs28 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 Mayıs
U Umutlubiri12 27 Nisan31 Mayıs
duskapani duskapani 5 Mayıs31 Mayıs
@annelik yolunda7 Mayıs1 Haziran
K kanguruf 7 Mayıs3 Haziran
@prensesannesi329 Mayıs3 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@eliflevent7 Mayıs7 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@nisan9712 Mayıs8 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
sifa1986 sifa1986 15 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
S Sadeizm 18 Mayıs16 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
Merhaba sat 29 bat 27 beni de ekler misiniz?

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@beyazmanolya6622 Nisan21 Mayıs
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@gardenya2124 Nisan26 Mayıs
@nazemaydin30 Nisan26 Mayıs
@Crpe26 Nisan26 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
burrrr1331 burrrr1331 27 Nisan27 Mayıs
@Bahar esinti29 Nisan27 Mayıs
@cookiep2 Mayıs28 Mayıs
@halolita28 Nisan28 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
@aalesya3 Mayıs28 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 Mayıs
U Umutlubiri12 27 Nisan31 Mayıs
duskapani duskapani 5 Mayıs31 Mayıs
@annelik yolunda7 Mayıs1 Haziran
K kanguruf 7 Mayıs3 Haziran
@prensesannesi329 Mayıs3 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@eliflevent7 Mayıs7 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@nisan9712 Mayıs8 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
sifa1986 sifa1986 15 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
S Sadeizm 18 Mayıs16 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
Sat 21 Mayıs Bat 22 Haziran beni de ekler misin canım

Bende bu ay zeytinyağı incir deneyeceğim adetimin bitmesine 2 gün var. Biz uğraş verelim takdir rabbimin.gecen ay lekelenme kadar herşeyi yaşadım ama sonra adet oldum belkide kimyasaldi bilmiyorum kan testi hiç vermedim.regl çok değişikti. Önce doktora gidip bı kontrol olacağım inşallah çarşambaya randevu aldım. . İnşallah bu ay hepimiz güzel haberler alırız.
Nasıl oluyor acaba zeytınyagı ve incir bana da anlatabilir misiniz

Canım benimde ablam yaptı gondericem bana cam kavanoza incirleri 2 3 e bölmüş üstünü gecicek şekilde hakiki zeytinyağı koymuş karanlıkta bekletmis birkaç gün

Arı sütü polen bal karışımı aldı eşim birde hayıt sirkesi icicem.kendine de keciboynuzu özü almış garibim😂😂😂 bir enerji patlaması yasicaz ama du bakalim

X