HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yumurtlama olmadan önceki gün LH pik oluyor yumurtlama günü de bazal ısı pik oluyor ve yumurta 24 saat canlı kalıyor yani hala şans var ben değerlendiricem.
Evet ama yumurtlama olunca vucut ısısı düşüyor ya aniden canım yukarıda da o var sanrm önce düşüyor sonra çıkıyor bazı kaynaklarda yumurtlama olup bıtınce ckıyor dıyor ısı gorunce gec demek diyor sen koşşş degerlendır evet ben de degerlndırdım düştüğü gun ve hemen ertesi günü. Hadi kolay gelsin gec olmadan 🙊🙊🙊🤣

O kadar hızlı etki etti mi ya ben pek yapmıylrum aslan pençesi vs gibi ama yapan çok kişi var
Etti vallahi hatta 1 ay oncesı aglamıstım cok.. elimde erken testler kalmıstı kapadım ben bu defteri dedim eşime yazın tatile gidince deneme kararı almıştık ilaç içmek istemedim adetin 1.günü testere dişli aslan pençesini içmeye başladım. Her sabah kahvaltıdan sonra içiyordum. Biz tabı korunamadık anlık yumurtlamamda 16.gün olmuş korunamadıgımz gecenin ertesi günü göğüs ucum hassaslastı.. galiba yumurtladım dedım. Ilskınin 5.günü hiç unutmyorm agır masa kaldırdm batmalarım oldu sonra 2 kez cezve taştı o bitki çayı bana nasıp olmadı 3.ye yapacakken aklıma test geldi hatta cok dha ılgıncı 1 ay once yaptıgım testı atmadım ben. Onu yaptım dıgerı bosa gtmesın dye 9 gün kala testte çıktı biliyor musun incecik hem de. Saç gibi hem de 2dkda. İnanamadım 5 gün sonra diğer erken testi yaptım kıpkırmızı idi. Biraz uzun oldu kbakma 🥲 kullanılan testleri atmayın gerçekten çıkıyor ben de tesadüfen kadınlar kulubunde okumustum atmamıstım

Etti vallahi hatta 1 ay oncesı aglamıstım cok.. elimde erken testler kalmıstı kapadım ben bu defteri dedim eşime yazın tatile gidince deneme kararı almıştık ilaç içmek istemedim adetin 1.günü testere dişli aslan pençesini içmeye başladım. Her sabah kahvaltıdan sonra içiyordum. Biz tabı korunamadık anlık yumurtlamamda 16.gün olmuş korunamadıgımz gecenin ertesi günü göğüs ucum hassaslastı.. galiba yumurtladım dedım. Ilskınin 5.günü hiç unutmyorm agır masa kaldırdm batmalarım oldu sonra 2 kez cezve taştı o bitki çayı bana nasıp olmadı 3.ye yapacakken aklıma test geldi hatta cok dha ılgıncı 1 ay once yaptıgım testı atmadım ben. Onu yaptım dıgerı bosa gtmesın dye 9 gün kala testte çıktı biliyor musun incecik hem de. Saç gibi hem de 2dkda. İnanamadım 5 gün sonra diğer erken testi yaptım kıpkırmızı idi. Biraz uzun oldu kbakma 🥲 kullanılan testleri atmayın gerçekten çıkıyor ben de tesadüfen kadınlar kulubunde okumustum atmamıstım
Bunu ilk kez duydum aynı testi mi yaptınız gerçekten ilginçmiş neyse güzel bir ömrü olsun

Bunu ilk kez duydum aynı testi mi yaptınız gerçekten ilginçmiş neyse güzel bir ömrü olsun
Evet gerçekten predictor early idi☺️ ben de deneyeyim dedim ve cıktı. Mantıken kuruyunca algılar diye dusunmustum hem de 9gun kala gosterdı😍 amin inşallahhh

Kızlar selam, hsg deneyimimi ve sonucumu paylaşayım sizinle;
3-4 dakika kadar sürdü. İçeriye sıvı veriliyor, tüplerime sıvı geldiğinde çok şiddetli regl ağrısı gibi bir ağrı girdi bi anda. Bitti bitecek derken içimden çıkarınca o sıvı verilen aleti hemen o ağrı geçti ama gerçekten zorlu bir 1 dakika oldu.

Rahmim normal görünümdeymiş, şekli şemali iyiymiş, sağa yatıkmış. Tüplerin açık dedi (ama bu kadar ağrı neden oldu tüplerim açıksa anlamadım) rahim girişim biraz darmış ve o aradaki yol normalden biraz daha uzunmuş. Hamileliğe engel değil dedi. Bu yorumları hsgyi çeken radyolog yaptı bu arada. Kendi doktoruma sonucu gönderdim gayet iyi bir sorun yok dedi. Haziran sonu randevum var, orada daha detaylı konuşurum.

Size bir soru; radyasyondan dolayı bu ay korunmalı mıyız? hsg çektiren arkadaşlarım sizi nasıl yönlendirdi doktorunuz? Yumurtlama önemine giricem haftasonu.
Bende 6 gün önce çekildim doktorum günlük hayata hemen gönebileceğimi ilişkinin yasak olmadığını söyledi.

Kızlar selam, hsg deneyimimi ve sonucumu paylaşayım sizinle;
3-4 dakika kadar sürdü. İçeriye sıvı veriliyor, tüplerime sıvı geldiğinde çok şiddetli regl ağrısı gibi bir ağrı girdi bi anda. Bitti bitecek derken içimden çıkarınca o sıvı verilen aleti hemen o ağrı geçti ama gerçekten zorlu bir 1 dakika oldu.

Rahmim normal görünümdeymiş, şekli şemali iyiymiş, sağa yatıkmış. Tüplerin açık dedi (ama bu kadar ağrı neden oldu tüplerim açıksa anlamadım) rahim girişim biraz darmış ve o aradaki yol normalden biraz daha uzunmuş. Hamileliğe engel değil dedi. Bu yorumları hsgyi çeken radyolog yaptı bu arada. Kendi doktoruma sonucu gönderdim gayet iyi bir sorun yok dedi. Haziran sonu randevum var, orada daha detaylı konuşurum.

Size bir soru; radyasyondan dolayı bu ay korunmalı mıyız? hsg çektiren arkadaşlarım sizi nasıl yönlendirdi doktorunuz? Yumurtlama önemine giricem haftasonu.
Bende 6 gün önce çekildim doktorum günlük hayata hemen gönebileceğimi ilişkinin yasak olmadığını söyledi. Umarım bu ay güzel haberler alırız 💃.

Benim hiç bilgim yok forumda sizlerden öğreniyorum okudukça 🤗 açıkçası akıntım 2 gün su gibiydi baya ıslak sonraki gün kremsi bir akıntı oldu 🤷 adet bitimi hemen yapmaya başladım testleri ama çizgiler gözükmüyordu bile. Fotoğrafını ekledim. Vücut sıcaklığımı bilmiyorum. Zaten düzenli ilişkimiz var o yüzden çok üstüne düşüp stres yapmak istemedim
Bence sizin henüz yumurtlama olmamış, stres yapmamak en iyisi inşallah güzel haberler alırsınız ✨

Kızlar afedersiniz bişey sormak istiyorum utanarak.hamile kalmak için kadınında orgazmı sart mı? Biz denediğimizden beri acıkcası bendeki göreve dönüştü ben zevk mevk kısmına hiç bakmıyorum yani ondan mı tutmuyor acaba ?
Ben yabancı bir medikal videoda orgazm olduğunda spermin hareketi hızlanıyor diye duymuştum çünkü vajenin içinde küçük silyalar var onlar dalga hareketi yapıyor by da spermi yavaşlatıyor ama kasılmayla sperm bir anda içe doğru çekiliyor. O videoyu bulursam da eklerim.

Son düzenleme:
Batlarimiz da ayni bende 7 haziran inşallah ayni anda güzel haberleri vermek nasip olur canim 🥰🥰
Ben senin 3 ü sanmıstım canım🙊 kadınlar kulübünde cogu kadın 3, 4 gün kala kaset testte görmeye başlıyor. Elinde kimlerin testi var acaba bolca. Toplu almadıgıma psmn oldum yaaa hergun yapardım ,😏

Bu arada yabancılarda Seed cycling diye bir şey var yani döngü tohumlama türkçesi yumurtlamaya kadar her gün kabak çekirdeği ya da keten tohumu yumurtlamadan sonra her gün susam ya da ay çekirdeği günde 1 yemek kaşığı yediğimizde hormon dengesine destek sağlıyormuş özellikle pcosu olanlar deneyebilir. Ben kabak ve ay çekirdeği uygun günlerde tüketiyorum düzenli.

Eklentiler

• seed-cycling-for-pcos.jpg
    seed-cycling-for-pcos.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 20
Ben senin 3 ü sanmıstım canım🙊 kadınlar kulübünde cogu kadın 3, 4 gün kala kaset testte görmeye başlıyor. Elinde kimlerin testi var acaba bolca. Toplu almadıgıma psmn oldum yaaa hergun yapardım ,😏
3 tane var bende asko yumurtlamadan sonraki test yapmak gunum haziranin 3u belki onu gormussundur 🤭🥰🥰

Bende 50 tane LH 20 tane gebelik testi var toplu aldım 😇
Woww süper. Dün alsammı dedim ama güneydoğu bolgesıne hemen gelmıyor kargolar pek batıdaki gb degıl bu konuda zorlandım bu yıl cok. Bıde kargo geliyor eve ulastırmayı da yapmıyorlar 3 gün fln Cogu cuma kargoda diyordu e gelene dek kaset testte cıkacak neredeyse gerekırse eczaneden alırım dedm ben de☺️

Hanımlar değerlendirme için yumurtlama günü mü yoksa çatlama ve sonrası gün mü daha önemli?🤔

elay89 elay89 Burcinouz Burcinouz neredeyse aynı tarihlerde yumurtlamışız 3ümüz ben de bugün piki ucundan yakaladım bat 7 haziran inşallah hepimiz aynı anda müjdeyi alırız 🥰
Ay insallah aminnnnn hayırlısı ile hayırlı evlat bu haziran nasip olur bize, benim testlere göre Suan pik catlar insallah bugün pik oldu bakalım nasip.. 7 Haziran insallahhhhhh hepimiz müjdeyi alırız amin hayırlısı ile

X