HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

bir soruda benden :) mart ayında bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmaz zorunda kaldım:KK43: şimdi döngüm 32 gün oldu hangi günleri değerlendirmem lazım kafam allak bullak oldu :KK43:
Canım 14 gün geri gel o senın yumurtlama günün ortalama asagı yukarı 3 gün oncesı ve 3 gün sonrası o hafta senın yumurtlama haftan genelde 32 ise gecmıs olsunn cok

Ben yabancı bir medikal videoda orgazm olduğunda spermin hareketi hızlanıyor diye duymuştum çünkü vajenin içinde küçük silyalar var onlar dalga hareketi yapıyor by da spermi yavaşlatıyor ama kasılmayla sperm bir anda içe doğru çekiliyor. O videoyu bulursam da eklerim.
Ay merakla bekliyorum

Bende burda gördüm flo uygulamasını indirdim. Bat 29 Mayısa attı. Halsizlik ve kasık ağrım var sanırım regl olacağım 😞

Kizlar ovulasyon zamaninda hormon testi veren bana ozelden ulaşabilir mi yada buraya atsam anlayan yazar mi ?

Selam kızlar, ( sdaak sdaak benide ekler misin sat 23 Mayıs, bat 21 Haziran) bu ayda olmadı malesef o kadar mutsuzum, o kadar çok kalbim kırıkki anlatamam her ay evet bu ay diyoruz hep ama ilk defa bu kadar kesin diye hissettim herşey farklı gitti yumurtlama sonrası kasık ağrılarım oldu geçmeyen üstüne birde ağır grip geçirdim korkumdan ilaç bile alamadım ama sonuç yine hüsran, yaptığım test bile silik gibi çıkmıştı paylaşmıştım burda bunlara rağmen adetim iki gün erken geldi sen neyin hayalini kuruyorsun der gibi… :KK43:

Selam kızlar, ( sdaak sdaak benide ekler misin sat 23 Mayıs, bat 21 Haziran) bu ayda olmadı malesef o kadar mutsuzum, o kadar çok kalbim kırıkki anlatamam her ay evet bu ay diyoruz hep ama ilk defa bu kadar kesin diye hissettim herşey farklı gitti yumurtlama sonrası kasık ağrılarım oldu geçmeyen üstüne birde ağır grip geçirdim korkumdan ilaç bile alamadım ama sonuç yine hüsran, yaptığım test bile silik gibi çıkmıştı paylaşmıştım burda bunlara rağmen adetim iki gün erken geldi sen neyin hayalini kuruyorsun der gibi… :KK43:
Ya canım uzüntünü derinden hissediyorum kanama nasıl suan türü. bazı gebelikler kanamalı oluyor belki de adet değildir o silik testi ben de hatırlıyorum bariz vardı bir de erken test sonuçta tekrar test yaptın mı ya da yapmayı düşünüyor musunuz bak benim arkadaşım 5-6 ay kanama yaşadı. Ablam da öyle keza 4,5 aylıkken hamile olduğunu öğrenmişti.

Ya canım uzüntünü derinden hissediyorum kanama nasıl suan türü. bazı gebelikler kanamalı oluyor belki de adet değildir o silik testi ben de hatırlıyorum bariz vardı bir de erken test sonuçta tekrar test yaptın mı ya da yapmayı düşünüyor musunuz bak benim arkadaşım 5-6 ay kanama yaşadı. Ablam da öyle keza 4,5 aylıkken hamile olduğunu öğrenmişti.
Yok canım öyle yerleşme kanaması tarzı değil baya adet gibi geliyor maalesef :KK43: sabahta test yapmıştım negatifti

Yok canım öyle yerleşme kanaması tarzı değil baya adet gibi geliyor maalesef :KK43: sabahta test yapmıştım negatifti
Kimyasal oldu belki de canım benim de geçen ay testler silik çıkarmıştı brz.ama kanama oldu. Umudunu yitirme önümüzdeki ay ne olcak bilemezsin zor evet ama aniden olacak emin olll vakit saati beklyordur

Kimyasal oldu belki de canım benim de geçen ay testler silik çıkarmıştı brz.ama kanama oldu. Umudunu yitirme önümüzdeki ay ne olcak bilemezsin zor evet ama aniden olacak emin olll vakit saati beklyordur
Umarım nerdeyse bir senedir istiyoruz. Ocak ayında doktora gittim sorun yok dedi. Yumurtalıklar gayet iyi kist falan yok dedi adet düzenim olduğu için vs fsh amh gibi testlere gerek duymadı bi sorun düşündüğümüzde isteriz sana gerek yok dedi bir seneyi tamamla denemelerde demişti. Keşke 1 senedir deniyoruz deseydim her testi yapsaydı belki sorun var ben bilmiyorum. Yurt dışında yaşıyorum ve randevu almak gitmek bi mesele çok ağır ilerliyor işlemler bakalım

Kizlar merhaba adetim salı günü bitti 1 kere değerlendirdik.gecen ayda aynısı olmuştum ilişkiden sonra vücut agrilarim çok fazla.basim 3 gündür zonkluyor resmen.kasik ve bacak ağrılarım çok fazla.acaba iltihap filan mı var.hic böyle olmazdım.

X