HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu ne anlama geliyor ben de gebelik planlıyorum ama yeni üye olduğum için heralde anlayamadım yardımcı olurmusunuz ❤️🙏
Şöyle ki bu grubu ben açtım ve buraya gelip sat bat yazan arkadaslarımızı ilk sayfadaki tablomuz ekliyorum ve bu tarz bi mesaj atıyorum onlara ve bu grupta herkes hamile kalmak için çabalayıp bırada da bırbırımıze edindiğimiz tecrübeleri vs anlatıyoruz peki siz mesajımı nasıl gördünüz tabloda sizi görmedim daha önce bu grubumuza mesaj atmısmıydınız?

Hiç sorma ya bende tasınıyorum herhalde o yüzden dün buraya yazdım ofis dısına çıkacaktım lavaboya gideyim dedim olanlar olmus bide şaka gibi basladıgı günü bir sayarak üçüncü günü kontrole çağırıyor doktorum benım 3 pazar 😂 tabi yazdım hemen doktora pazartesi goruselim dedi ben pazar evi tasıyorum falan ev yerleşecek bilmem ne bu ayı sakın geçiririm diyordum ama inşaat şirketi bana gol attı kaldım yıne telaşlı zamanlara 😏
Hadi gözünaydın :) kafanda bu telaş varken bir bakmışsın hamilesin :) İşleriniz rast gitsin canım.

Kızlar ya benim testimde çok çok ince hafif mavi çizgi var sanki

Ne zaman yaptın sabah ilk idrarla yapılması gerek diye biliyorum ben o testi
Yaaa akşam yaptım ben ve o kadar az idrarla yaptım kii. İçini açtım şimdi şu işaretlediğim yerde ama yine de belli olmuyor

Eklentiler

• IMG_5553.jpeg
    IMG_5553.jpeg
    145,3 KB · Görüntüleme: 30
Yaaa akşam yaptım ben ve o kadar az idrarla yaptım kii. İçini açtım şimdi şu işaretlediğim yerde ama yine de belli olmuyor
Negatife falan aldım hayal meyal bir çizgi var ama az ve seyrek idrarla yapmışsın ya bence çok ciddiye alma başka testin varsa sabah ilk idrarla yap bence

Negatife falan aldım hayal meyal bir çizgi var ama az ve seyrek idrarla yapmışsın ya bence çok ciddiye alma başka testin varsa sabah ilk idrarla yap bence
Evet çok hayal mavili ama aşırı hayal bir çizgi yani direkt bakınca zaten hiç gözükmüyor dikkatli bakmak lazım. Ona da emin olamadım zaten. Var canım başka testim bi uygulamaya göre 4 gün var regl mi diğerine göre de yarın olmam lazım. Benim kimyasaldan sonra geçen ay döngüm şaştı 9 gün gecikti regl im ondan değişik gözüküyor sanırım. Yarın değil de pazartesi mi yapsam acaba

Evet çok hayal mavili ama aşırı hayal bir çizgi yani direkt bakınca zaten hiç gözükmüyor dikkatli bakmak lazım. Ona da emin olamadım zaten. Var canım başka testim bi uygulamaya göre 4 gün var regl mi diğerine göre de yarın olmam lazım. Benim kimyasaldan sonra geçen ay döngüm şaştı 9 gün gecikti regl im ondan değişik gözüküyor sanırım. Yarın değil de pazartesi mi yapsam acaba
Gerçekten var gibi duruyor ben de gördüm siyah beyaz fotoğrafta ama kuruma çizgisi olmasın? Semptomları ne durumda? Bence garanti olsun pazartesi sabah ilk idrarla tekrar yap, 1 güncük daha bekleyelim güzel haber için 🫶🏻

X