HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hmm anladım canım bakalım inşallah onun da olur ya onun ilk gebeliği çok da kafasına takıyor gerçekten baya yıprandı burda ki bir çok arkadaş gibi Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın😞
Amin canım her gün dua ediyorum buradaki arkadaşlarıma da bütün çocuk isteyenlere arkadaşına istersen Öner Yani biraz araştırsın hamile kaldırmaya yardımcı olduğunu düşünüyorum o bitkinin

Evet biraz moralini bozulmuş tür başta yani umutsuzluğa kapılmış olabilirsin ama çok da şanslıymışsın böyle bekleyince belirti arayınca insan psikolojikman üzülüyor yıpranıyor resmen senin için sürpriz olmuş ya keşke anlamadan kalkayım diyordum ben de kazara fln ya var ya nasip olunca oluyor gerçekten benim bir arkadaş spiral ile hamile kaldı her hafta koltuk çekermiş O hafta koltuğu çekerken spirali kaymış yumurtlama haftasına denk gelmiş ve hamile kalmış doktor demiş Bu spiral kaymış diye muhtemelen koltuk çekmeye bağlıyor
Gerçekten şuan anlıyorum ki çok ama çok şanslıymışım o zaman çok ağlamıştım erken diye umudum yoktu çünkü. Yumurtlama testi nedir daha yeni öğrendim. Keşke herkes böyle hamile kalsa hiç kimse üzülmese beklemese. Evet spirali de yeterli görmüyorlar. Ayrıca koltuk çekerken kayan spiral ilişki esnasında nasıl kaymıyor şaşılacak iş 🤭😂

Gerçekten şuan anlıyorum ki çok ama çok şanslıymışım o zaman çok ağlamıştım erken diye umudum yoktu çünkü. Yumurtlama testi nedir daha yeni öğrendim. Keşke herkes böyle hamile kalsa hiç kimse üzülmese beklemese. Evet spirali de yeterli görmüyorlar. Ayrıca koltuk çekerken kayan spiral ilişki esnasında nasıl kaymıyor şaşılacak iş 🤭😂
Heheh CoK mantıklıı ama belki de ilişkiden kaydı o ona yordu🙊😆. Buna katılıyorum gerçekten keşke adetten farklı belirtileri olsa gebeliğin sadece kendine has. 🥺🤲🏼

Heheh CoK mantıklıı ama belki de ilişkiden kaydı o ona yordu🙊😆. Buna katılıyorum gerçekten keşke adetten farklı belirtileri olsa gebeliğin sadece kendine has. 🥺🤲🏼
Ya evet ne bileyim mesela popişte çıban, memiş de damarlı bir kalp işareti her şeye vardım ben keşke şu diyebileceğimiz bir şey olayydııı🥹🤭😂

Ya resmen yine löp diye akıntı geliyor benden bembeyaz ya yumurtlama üstünden 1 hafta geçmiş olacak yarın neredeyse inanılmaz bembeyaz krem gibi bu kadar erken gelmiyordu işte umutlanıyorum ben de inşallah tutmuştur 🥺

Bende sanki regl olacağım kesin bu ay da olmadı. Dizlerim ağrıyo kasığım da batma var.

Kontrast ile oynayın öyle çekin yada çekin ben bi kontrastını ters yapayım 😂 hayali varsada çıkar
Ay bunu yapmıştım ben ama yanlış mı yaptım negatifini almıştım fotoğrafın

Eklentiler

• IMG_5553.jpeg
    IMG_5553.jpeg
    145,3 KB · Görüntüleme: 35
6 ay önce bende aldım böyle çıktı testleri bozuldu onun ondan almıyorum ben ama sayfasında böyle örnek gördüm yumurtalama pik diyordu değerlendir sen. Bence
Ya sayfasına da yazdım ama şu icmissindir dedi.hadi tamam bekledim 3 saat sıvı almadam yine aynı.dun yazdım tekrar henüz dönüş yok bekliyoruz anlamadim gitti.ben en iyisi eski usul günasiri dewam.illa denk gelir😂😂😂

Canim oncelikle soyle bi bilgi vereyim. Rahim agzi adete yakin yumusuma ve asagi inme durumu oluyo. Sabahlari tuvaletimi yapmadan once ellerimi guzelce yikiyorum ve parmagimi hafifce vajina girisine koyuyorum. Benjm rahim agzim adetime 2 3 kun kala hemen parmagima deyiyo ve yumusamis dudak seklinde oluyo. Ve 2 3 gune adet oluyorum. Egerki hamileysen yukari cikiyo veya parmaginin en ucuna ya da hic parmagina degmiyo. Benim 2 cocugum 1 de dusugum var 3 unde de bu yontelmle anlamistim. Dedigim gibi cogu kisiye garip geliyo. Ama 10 yil oncesinde ben boyle bi konuya denk geldim ve inan yabanci turkce tum makaleleri okudum. Bunun aslinda kadinlarin rahimini tanimasi icin belirli araliklarda yapilmasini oneriyolarlar. Rahim agzi kistti yarasi vs erken teşhisi konulmasi acisindan cok onemliymis.
Yaa benimde inmiş adete 12 gun var 😞😞😞

Canim oncelikle soyle bi bilgi vereyim. Rahim agzi adete yakin yumusuma ve asagi inme durumu oluyo. Sabahlari tuvaletimi yapmadan once ellerimi guzelce yikiyorum ve parmagimi hafifce vajina girisine koyuyorum. Benjm rahim agzim adetime 2 3 kun kala hemen parmagima deyiyo ve yumusamis dudak seklinde oluyo. Ve 2 3 gune adet oluyorum. Egerki hamileysen yukari cikiyo veya parmaginin en ucuna ya da hic parmagina degmiyo. Benim 2 cocugum 1 de dusugum var 3 unde de bu yontelmle anlamistim. Dedigim gibi cogu kisiye garip geliyo. Ama 10 yil oncesinde ben boyle bi konuya denk geldim ve inan yabanci turkce tum makaleleri okudum. Bunun aslinda kadinlarin rahimini tanimasi icin belirli araliklarda yapilmasini oneriyolarlar. Rahim agzi kistti yarasi vs erken teşhisi konulmasi acisindan cok onemliymis.
Evet ben de bunları okumuştum daha önce bilimsel bir şey dimi. henüz kızımı adetimden önce öğrendiğimde doktora gittim HCG için o gün ultrasonla baktı rahimin de kalınlaşma var dedi evet gebelik olabilir dedi ama adet de yakın olabilir dedi HCG istedi işte sonradanYani aynı zamanda da kalınlaşıyor ama bu gerçekten aşağı inip inmediğini anlamak için sanırım daha önce yapmak gerek birçok kez ustalaşmak gibi

Yaa benimde inmiş adete 12 gun var 😞😞😞
Canim suan yumurtlama donemin yeni bitmistir o yuzden o şekildedir. En dogru sonuc adete yakin oluyo. Bide bunu anlaman icin bi kac ay kendini kontrol etmen. Mesela yumurtlama zamanida yumusayip asagiya iniyo. Sonra biraz toparlanip sertlesiyo. Adete yakin benim suan 3 ya da 4 gunum var sabah baktigimda hemen vajina girisinde ayni dudak seklinde. Bu kisiden kisiye degisiyo. Dogum yapmis olman ya da hic yapmamis olman buyuk faktör onemli olan rahimini iyi taniman

Evet ben de bunları okumuştum daha önce bilimsel bir şey dimi. henüz kızımı adetimden önce öğrendiğimde doktora gittim HCG için o gün ultrasonla baktı rahimin de kalınlaşma var dedi evet gebelik olabilir dedi ama adet de yakın olabilir dedi HCG istedi işte sonradanYani aynı zamanda da kalınlaşıyor ama bu gerçekten aşağı inip inmediğini anlamak için sanırım daha önce yapmak gerek birçok kez ustalaşmak gibi
Aynen oyle canim dusun ben 10 sene oncesinden ogrendim. Esimle kacamak iliskilerimizde var mi yokmu bu sekilde kendimi kontrol ediyodum. 2 aydir da tekrar bebek istemeye basladik. Gecen ay tum belirtileri psikolojik olarak yasadim ama rahim agzim beni yaniltmadi. Ben bi umit inadina test alip yaptim ama adet oldum

X