HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

benim yumurtlama günü 17 mayıstı. Çıkardı sanırım bu zamana kadar. Ama göğüs hassasiyeti ve ağrısı yumurtlamadan itibaren devam ediyor anlamadım bir şey
O zaman bugün 10.gün senin yumurtlama sonrası. Bazılarının adet günü ya da gecikme olunca çıkıyor. Belki öyle olur senin de. İnşallah birkaç güne güzel haberi verirsin umudumuzu kaybetmeyelim🙏🥰

O zaman bugün 10.gün senin yumurtlama sonrası. Bazılarının adet günü ya da gecikme olunca çıkıyor. Belki öyle olur senin de. İnşallah birkaç güne güzel haberi verirsin umudumuzu kaybetmeyelim🙏🥰
İnşallah canım hayırla sağlıkla olsun inşallah. İlk hamilelik kürtajla sonuçlanmıştı. Onda 16 Mayıs sattı ben 5 temmuzda betahcg 212 ile öğrenmiştim

İnşallah canım hayırla sağlıkla olsun inşallah. İlk hamilelik kürtajla sonuçlanmıştı. Onda 16 Mayıs sattı ben 5 temmuzda betahcg 212 ile öğrenmiştim
Kaybın için çok üzüldüm canım Allah bir daha yaşatmasın🙏 Onda da baya geç öğrenmişsin

Yaa canım inşallah olur ozaman 😌 insan rüya etkisinden kurtulamıyor gerçekten . Kızımda da rüyamda test ckmıstı sbah 6da uyandım ezan okuyordu test yapmıstım o gun rüyam gercek cıkmıstı. Ama neyse suanda trıbe gırmıcem cunku gecen ay meme hassasiyetim fln oldu arada dolgun hısstttm smdı de bu başladı boşa kendimi kandırmayaym arada sızı gırıyor e gecen de gırdı ama adet oldum modum düşüyor aynı sey olunca acıkcası
Evet başka şeylerle ilgilenmek gerekiyor gerçekten ya beklentiye girince hem zaman geçmiyor hemde boşuna kuruntu yapıyoruz 🤧

Mayıs ayında adet olan canım kadınlar Haziran ayı bize çok uğurlu gelsin balık burcu bebişlerimiz olsun 😍 ben innovita ovulasyon testi sipariş ettim reglimin ertesi günü başlayacağım hemen yapmaya. Mayıs bizim ilk denememiz gibi bişeydi (Nisan'da tek ilişki olmuştu) 29 Mayıs'a da kadın doğumdan randevu aldım geçen ay reglimde test vermiştim onları göstereceğim birde ocean mommy takviye sipariş ettim kullananlar memnundu diye hatırlıyorum 🤩 sizler neler yaptınız yapıyorsunuz Haziran'da planlarınız ne 😍🫶🏻

Çok geçmiş olsun umarım bir daha yaşamazsınız böyle bir şey 😔 sağlıkla bebişiniz olsun 🙏🏻

(Hangisine yazacağımı bilemediğim için bu konu başlığınada yazayım dedim )2 aydır psikolojim bozulduğu için sürekli ng görmekten tabi, birliktelik yaşamadık çok, uzun zaman sonra bir gün birlikte olduk ve o günde orta ihtimal olabilecek yumurtlama tarihime denk gelmiş ve 6 gün geciktim sizce hamile olma ihtimalim varmıdır çok emin değilim böyle bir durum yaşayan varmı sürekli bir kasık ağrısı mevcut (geçen ay 21-26 nisan aralarında hasta oldum )

(Hangisine yazacağımı bilemediğim için bu konu başlığınada yazayım dedim )2 aydır psikolojim bozulduğu için sürekli ng görmekten tabi, birliktelik yaşamadık çok, uzun zaman sonra bir gün birlikte olduk ve o günde orta ihtimal olabilecek yumurtlama tarihime denk gelmiş ve 6 gün geciktim sizce hamile olma ihtimalim varmıdır çok emin değilim böyle bir durum yaşayan varmı sürekli bir kasık ağrısı mevcut (geçen ay 21-26 nisan aralarında hasta oldum )
Gebelik testiniz varsa yapın 6 gün gecikmeyle her türlü çıkar diye düşünüyorum

Gebelik testiniz varsa yapın 6 gün gecikmeyle her türlü çıkar diye düşünüyorum
Negatif çıkma ihtimali olur mu acaba artık test yapmayada çekinir oldum kilodan kaynaklı sanırım 1 yıla yakındır korunmuyoruz hep negatif (çoğundada yumurtlama zamanını tutturamadık sanırım insan zamanla bilinçleniyor)

Mayıs ayında adet olan canım kadınlar Haziran ayı bize çok uğurlu gelsin balık burcu bebişlerimiz olsun 😍 ben innovita ovulasyon testi sipariş ettim reglimin ertesi günü başlayacağım hemen yapmaya. Mayıs bizim ilk denememiz gibi bişeydi (Nisan'da tek ilişki olmuştu) 29 Mayıs'a da kadın doğumdan randevu aldım geçen ay reglimde test vermiştim onları göstereceğim birde ocean mommy takviye sipariş ettim kullananlar memnundu diye hatırlıyorum 🤩 sizler neler yaptınız yapıyorsunuz Haziran'da planlarınız ne 😍🫶🏻
29una ben de randevu aldım yumurta takibine başlamak istiyorum. Önceden gittiğim bi doktor gebyfoll önermişti folik asit olarak omega 3 balık yağı falan var içinde başka takviye kullanmıyorum. Umarım bu ay uğurlu gelir elenen tayfaya😃🌸

Kızlar merhaba 9 mayısta sabah ve akşam birer adet olmak üzere 5 gün klomen kullandım sonrasında 21 mayısta ovitrelle iğne yaptım. İğne günü hariç bugün 6. günüm. Erken olduğunu biliyorum ama dayanamayıp 4. gün ve bugün test yaptım resimdeki şekilde belirgin çıkması iğnenin etkisinden midir yoksa bşy var mıdır

Eklentiler

• 17168062878523780158799152523727.jpg
    17168062878523780158799152523727.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar merhaba 9 mayısta sabah ve akşam birer adet olmak üzere 5 gün klomen kullandım sonrasında 21 mayısta ovitrelle iğne yaptım. İğne günü hariç bugün 6. günüm. Erken olduğunu biliyorum ama dayanamayıp 4. gün ve bugün test yaptım resimdeki şekilde belirgin çıkması iğnenin etkisinden midir yoksa bşy var mıdır
merhaba iğnenin etkisidir. ovitrellenin prospektüsünü okursanız detayı anlatmış. 10. güne kadar bhcg yapmayın iğneden dolayı yalancı pozitif çıkar diyor.

ayrıca yaptığınız kaset test erken gebelik testi de değil değil mi? onlar da 10-50 arası bhcg yi gösteriyor.

merhaba iğnenin etkisidir. ovitrellenin prospektüsünü okursanız detayı anlatmış. 10. güne kadar bhcg yapmayın iğneden dolayı yalancı pozitif çıkar diyor.

ayrıca yaptığınız kaset test erken gebelik testi de değil değil mi? onlar da 10-50 arası bhcg yi gösteriyor.
Evet kaset test erken gebelik testiyle yaparsam daha net mi sonuç alırım ona gore ilerleyen zamanlarda onunla yapayim

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@nazemaydin🤰🏼🧿
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@gardenya2124 Nisan26 Mayıs
Crpe Crpe 26 Nisan26 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@zlmtnz29 Nisan26 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs
@Bahar esinti29 Nisan27 Mayıs
@kendihalince29 Nisan27 Mayıs
cookiep cookiep 2 Mayıs28 Mayıs
@halolita28 Nisan28 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
@aalesya3 Mayıs28 Mayıs
@royaal29 Nisan29 Mayıs
U Umutlubiri12 27 Nisan31 Mayıs
duskapani duskapani 5 Mayıs31 Mayıs
@subile4 Mayıs2 Haziran
K kanguruf 7 Mayıs3 Haziran
kartanesi8892 kartanesi8892 9 Mayıs3 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@Evelynn9 Mayıs5 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@annelik yolunda7 Mayıs7 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@eliflevent7 Mayıs7 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@nisan9712 Mayıs8 Haziran
@laylsari9 Mayıs9 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@sifa198615 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs19 Haziran
Pamlok Pamlok 26 Mayıs20 Haziran
@Candy777720 Mayıs20 Haziran
@beray123 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@aceleciaycicegi21 Mayıs22 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
sdaak sdaak 24 Mayıs24 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
sdaak sdaak selamlar rica etsem beni de listeye ekler misiniz? 24 Mayis SAT, uygulamalara gore 25 Haziran BAT :)

Aralik ayinda ilk denememiz sonrasi (hic de yumurtalama gunune vs. dikkat dahi etmemisken) hamile kaldim, hamile oldugumu bile 10 gun sonra oylesine test yaparken ogrendim. Yurtdisinda yasadigim icin burada 9.haftaya kadar hastaneye gidemiyorsunuz, 9.haftada sadece sozlu muayene olunuyor. 10. haftada da ilk ultrasona giriyorsunuz. 28 Aralikta hamileligimi ogrenmistim, 10.hafta 5 Subat ilk ultrasonumda da bebegin gelismesinin durdugunu, dusugun baslayabilecegini ogrendik. Sonra ilac yoluyla 10 Subatta dusuk yaptim.

Sonrasinda 35 gun aralarla adet olmaya devam ettim. Mart NIsan ve Mayis adetlerini duzenli gecirdim.

Mayista yumurtlama testleriyle kontrol ettim ve 7 Mayista yumurtlama 8de de catlama gordum. 7-8-9 Mayis`i degerlendirmeme ragmen bu kez de tutmadi. Mayis adet dongum ise 32 gun oldu. Umarim iyileserek devam ediyordur ve bizi bir sonraki surece hazirliyordur.

Umarim buradan cok cok iyi haberler aliriz hepimiz bu ay :) Tum guzel enerjilerimi gonderiyorum! Umarim guzel haberler aliriz:)

X