HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım yapsana erken gebelik testi kaç gün kaldı bat a
7 canım ya kızımda çıktı çok erken Ama bunda çıkmazsa ve boşuna moralim bozulursa diye yapmak istemiyorum açıkçası bu kadar erken az önce eşimi aradım kızıma da öğrettim babasını araması gerektiğini dedim bayılırsam seni arasın geleyim diyor ısrarla hastaneye gidelim ki buradaki şehirde de tümhastanelerde de sorgusuz sualsiz direkt HCG yapmak istiyorlar mide bulantısı veya baş dönmesi duyduklarında sırf o yüzden gitmek istemiyorum 🤣

Kızlar ben tekrar test yaptım yaptığım gibi gölge çıktı bu sefer diğer yaptıklarım da böyle olmamıştı. Yeni yaptım daha ilk idrar değil. Tutarlılıkta da benim gibi olun yapmıcam diyip test yapıyorum her seferinde 🤣
Ya çok sevindim bu sefer hemen çıktım yani o zaman kesin var kuzumm

Kızlar buradaki neredeyse her konuyu okumuş ve birçok konuya da yorum yapmış biriyim. Kasım ya da Aralık ayından beri deniyoruz hiç gebelik elde edemedim. En az 3-4 farklı doktora gittim her tahlilimi yaptırdım ama 6-7 aydır olmadığı için gitgide umutlarım tükenmişti. Ayın 11inde pik ve çatlama gördüm. Perşembeden beri de özellikle gece sabaha karşı adet olacakmışım gibi kasık ağrısı ve özellikle dün çok yoğun bir akıntı (böyle su gibi saydam) yaşadım. Normalde adet dönemi dahil hiç kasık ağrım olmazdı ama bebek planladığımızdan beri her adet öncesi ağrı oldu neredeyse psikolojik olabilir. Bugün sabah 2 adet test yaptım ve idrar damlatır damlatmaz ikinci çizgiler belirdi. Beklenen adet tarihim dündü ama çok ağrım olduğu için herhalde sökülemiyor diye düşündüm. Bugün sabah kalktığımda da bir şey olmadığını görünce test yaptım. O kadar korkarak yaptım ki ya çizgi göremezsem diye.

Bu ay HSG filmi çektirmiştim onun etkisi oldu mu bilemiyorum. Birkaç gün daha bekleyip kan testi vereceğim. Bir de 2 aydır adet döneminde başlayıp yumurtlamaya kadar hayıt otu ekstresi içtim sabah akşam tok. Arifoğlundan almıştım. Sanırım çizgiler iyi değil mi?
Evet hamilesini sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz inşallah 🥰😍

Amin Peki göğüs hassasiyetiniz falan var mıydı Ben de geçen ay korumayı bıraktım ama bir sürü ama bir sürü belirti yaşadım ve bu ay öyle belirtilerim yok arada pıt pıt soluma Ağrı giriyor bir de 2gündür falan baş dönmem var geçen ay da çok bıçak saplanması ve göz ağrısı yaşadığım için bu ay göğüste takılmak istemiyorum sizin farklı mı oldu yani ağrısızı olmadı mı arada göğsüm sızlıyor ama geçen ayki gibi adet olurum diye korkuyorum
Benim gebelik planlamadan önce de ve sonra da en büyük adet belirtim göğüs ağrısı olmuştur hep. Hep adete 10 gün kala hassaslaşmaya başlar ve yaklaştıkça daha fazla ağrır. O yüzden onu belirti saymadım. Bir de hiç halsizlik ya da uyku gibi belirtiler de yaşamadım. 2 gecedir uyurken kaşığıma giren adet sancısı gibi sancılar en belirgin belirtimdi benim. Çünkü normalde yaşamıyorum öyle bir şey. Ama herkesin gerçekten bedeni de süreci de bambaşka oluyor.

7 canım ya kızımda çıktı çok erken Ama bunda çıkmazsa ve boşuna moralim bozulursa diye yapmak istemiyorum açıkçası bu kadar erken az önce eşimi aradım kızıma da öğrettim babasını araması gerektiğini dedim bayılırsam seni arasın geleyim diyor ısrarla hastaneye gidelim ki buradaki şehirde de tümhastanelerde de sorgusuz sualsiz direkt HCG yapmak istiyorlar mide bulantısı veya baş dönmesi duyduklarında sırf o yüzden gitmek istemiyorum 🤣
Bir kaç gün daha bekle o zaman canım ama bu şekilde de sürekli belirti arıyor insan benim erken öğrenme fırsatım olsaydı kan verirdim direkt belirsizlik hiç sevmiyorum bu daha çok yıpratıyor beni

Bir kaç gün daha bekle o zaman canım ama bu şekilde de sürekli belirti arıyor insan benim erken öğrenme fırsatım olsaydı kan verirdim direkt belirsizlik hiç sevmiyorum bu daha çok yıpratıyor beni
Ben de testte görmeden boşuna kanvermek istemiyorum O durum beni çok heyecanlandırıyor kızımdan önce gecikmelerim olduğunda bir iki defa gitmiştim yani aşırı heyecan yapıyorm yoksa aslında gitsem hemen yaparlar özele bile gerek kalmadan dünden razılar bulunduğum şehir maşallah 10 11 çocukları var yerel halkın sanırım bu duruma alışkınlar hemen HCG öneriyor doktorlar

Kızlar buradaki neredeyse her konuyu okumuş ve birçok konuya da yorum yapmış biriyim. Kasım ya da Aralık ayından beri deniyoruz hiç gebelik elde edemedim. En az 3-4 farklı doktora gittim her tahlilimi yaptırdım ama 6-7 aydır olmadığı için gitgide umutlarım tükenmişti. Ayın 11inde pik ve çatlama gördüm. Perşembeden beri de özellikle gece sabaha karşı adet olacakmışım gibi kasık ağrısı ve özellikle dün çok yoğun bir akıntı (böyle su gibi saydam) yaşadım. Normalde adet dönemi dahil hiç kasık ağrım olmazdı ama bebek planladığımızdan beri her adet öncesi ağrı oldu neredeyse psikolojik olabilir. Bugün sabah 2 adet test yaptım ve idrar damlatır damlatmaz ikinci çizgiler belirdi. Beklenen adet tarihim dündü ama çok ağrım olduğu için herhalde sökülemiyor diye düşündüm. Bugün sabah kalktığımda da bir şey olmadığını görünce test yaptım. O kadar korkarak yaptım ki ya çizgi göremezsem diye.

Bu ay HSG filmi çektirmiştim onun etkisi oldu mu bilemiyorum. Birkaç gün daha bekleyip kan testi vereceğim. Bir de 2 aydır adet döneminde başlayıp yumurtlamaya kadar hayıt otu ekstresi içtim sabah akşam tok. Arifoğlundan almıştım. Sanırım çizgiler iyi değil mi?
hayırlı olsun. baya net çizgileriniz. niye bekliyorsunuz ki ben asla duramazdım ayrıca testlerden ustteki erken gebelik alttaki normal kaset test mi?
hangi günleri değerlendirdiniz?

Son düzenleme:
Ben de testte görmeden boşuna kanvermek istemiyorum O durum beni çok heyecanlandırıyor kızımdan önce gecikmelerim olduğunda bir iki defa gitmiştim yani aşırı heyecan yapıyorm yoksa aslında gitsem hemen yaparlar özele bile gerek kalmadan dünden razılar bulunduğum şehir maşallah 10 11 çocukları var yerel halkın sanırım bu duruma alışkınlar hemen HCG öneriyor doktorlar
Hmm herkesin karakteri farklı işte ben bir boğa burcu olarak belirsizlik benim için tam bir kabusss 😅

hayırlı olsun. baya net çizgiler niye bekliyorsunuz ki ben asla duramazdım ayrıca testlerden ustteki erken gebelik alttaki normal kaset test mi?
hangi günleri değerlendirdiniz?
Evet üstteki 4 gün kalaya kadar gösteriyor alttaki normal kaset test. Henüz sadece 1 gün geçti adetimin üzerinden değer düşük çıkarsa hem moralim bozulur hem de sürekli iki günde bir vermek durumunda kalırım. Çarşamba gitmeyi planlıyorum en azından 3 gün geçmiş olur. Bir de yurtdışındayım şu an haftaya Türkiye’ye geleceğim, burada en fazla 2 sefer kan vermek istiyorum.

(Hangisine yazacağımı bilemediğim için bu konu başlığınada yazayım dedim )2 aydır psikolojim bozulduğu için sürekli ng görmekten tabi, birliktelik yaşamadık çok, uzun zaman sonra bir gün birlikte olduk ve o günde orta ihtimal olabilecek yumurtlama tarihime denk gelmiş ve 6 gün geciktim sizce hamile olma ihtimalim varmıdır çok emin değilim böyle bir durum yaşayan varmı sürekli bir kasık ağrısı mevcut (geçen ay 21-26 nisan aralarında hasta oldum )
BENİMDE 27 NİSAN SAT. HALA REGLİ OLMADIM. KASIK AĞRILARI VAR. UMARIM HAMİLEYİZDİR. :)

Hmm herkesin karakteri farklı işte ben bir boğa burcu olarak belirsizlik benim için tam bir kabusss 😅
Ben de öyleyim Ben de oğlak burcuyum yükselenim yay aslında belirsizlikten nefret ederim Ama boşa kan vermek istemiyorum bazen kanda tutuyor beni kan şekerim düşüyor çok kötü oluyorum kuzum

HCG testini merakla bekliyorum seni de taçlandırnak için 🥰 çok tebrik ederim

Benden 1 gün önce fln ozaman tarihin canım hemen hemen aynıyız glb benım 19 Mayıs aksamı gecsı çatladı. Takvımlerden 20sıydı oyuzden 20sıne ekledim pozitifi. 7 gunum var senin de oyle sayılır gibi geldi bana da. Hıc takılma ozaman daha cokk var. Arkadasıma aldırcam burdakı eczaneden bıkact test 3 kala fln bakmaya baslıcam sanrm
Merhaba benimde ilk fotoğraf 18 Mayıs 23:30 civarı 19 mayısta sabah tekrar yaptım oda aynı ney iki çizgiydi. İkinci fotoğraf 19 Mayıs saat 21.30 civarı silikleşmişti. Ben bet olarak çatladığını hissettim ilk defa baya sağ tarafımda ağrı oldu. 18 Mayıs ve 19 mayısta değerlendirdik. Bakalım inşallah bu ay hepimizin yüzü gülsün. İkimizinde aynı zamanmış o yüzden yazmak istedim :)

Eklentiler

• IMG_9435.jpeg
    IMG_9435.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_9448.jpeg
    IMG_9448.jpeg
    46,6 KB · Görüntüleme: 28
Tansıyonum ölcturdum arkadasm geldı 11 7 çıktı ama hala başım dönüyor tansyondan degılms smdı dha bı heveslendım 🥺 artan progesteron baş dönmesi yaparmış bayağı öyle yazıyor nette
Kiz yap bi erken gebelik testti valla ben burda heyecanlandim haaa. Cikmazsa bile biliyoruzki erken ama icimizdeki heyecan merak duygusunu gidermis oluruz. Amaa ya cift cizgi gorursekkk 😜

Merhaba benimde ilk fotoğraf 18 Mayıs 23:30 civarı 19 mayısta sabah tekrar yaptım oda aynı ney iki çizgiydi. İkinci fotoğraf 19 Mayıs saat 21.30 civarı silikleşmişti. Ben bet olarak çatladığını hissettim ilk defa baya sağ tarafımda ağrı oldu. 18 Mayıs ve 19 mayısta değerlendirdik. Bakalım inşallah bu ay hepimizin yüzü gülsün. İkimizinde aynı zamanmış o yüzden yazmak istedim :)
Merhaba canım resmen aynı o zaman günümüz neredeyse o zaman İnşallah aynı anda öğrenelim varsa. Belirtin vs varmı benim 4 gündür aşırı başım dönüyor yani bu kadar erken dönmeye ihtimal veremedim tansiyondan şüphelendim az önce eşimin iş arkadaşı sağ olsun evime kadar geldi tansiyonumu ölçtü
yataktan kalkamıyordum sonuc 11-7 çıktı biraz moralim bozuldu açıkçası ama az önce araştırdım diyor ki progesteron sayesinde arttıkça baş dönmesi yaparmiş hamılelkte yumurtlamadan hemen sonra başlamasını da yine progesterona bağladım hamile kalınırsa aniden artıyormus yumurtlamafan sonra benim de tam ilişkiler bttı 1gun snra basladı basdonmem hafıften 3,4 gundur de cok fenaa ama onun dışında da başka belirti yok arada sanki kasıklarıma Ağrı giriyor ve göguste batma falan

X