Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O da doğru gerçi Blast hesabına göre göre 4+6 diyor bana. Hakkımızda hayırlısı valla stres bitmiyor sadece şekil değiştiriyor
Sorma kuzum hakkımızda hayırlısı gerçekten
Sağlıkla doğsunlar İnan başka birşey istemiyorum Allah yardımcımız olsun
Zaten Allah dağına göre kar yağdırır mış
Şükür bu günlere

Du bakam kuzum erken yerleşen ikizler de olabilir bence snn değeri ikiye veya üçe bölüp ona göre çağırır herhalde keseye çok düz bir mantıkla yaklaştım ama bendeki bilgiyle bu kadar

Merhaba Benim kanamam kırmızı şekilde devam ediyor, ama koyu renk, kan sukandırıcı transferden sonra 1 hafta kullandım, 5 ağustos son iğneyi yaptım, yani doktor öyle yazmıştı bana. Sonra 2 ilaç yazdı kanadan sonra, biri progesteronu iptal edip kullanmam için, diğeri de galiba ameliyat falan sonrası kan kaybına karşı kullanıyormuş, hamileler de hamilelik süresinde kanama olunca kullanıyormuş. İlk ilaç da çok fonksiyonlu, üzerinde çocuğun düşmesini önlemesi de yazıyor, regli düzene sokması da. bugün kan verdim, yarın cevabı hazır olucak, ama bence bu regl, ama hiçbir ağrı yok

Canım allahın izniyle 10 gün sonra bebişinide göreceksin içini ferah tut. Allah büyüktür dualarım seninle

Canim nasilsin varmi gelisme kanaman kesilmiştir insalahh

Hayır canım dondurulmuş 3.gün emriosu 1.kalite 3 adet
Kuzum bir hafta geriden geliyor
Ama doktorun ölçüm hatası falanda var de sen 4 bilemedin 5 gün de
Bazen blastosiste brakılınca bile 6.gün beklenmek zorunda kalınıyor yavaş ilerliyor embriyo belliki geç bölünmüş geç tutunmuş
Bence minyon bir bebiş geliyor 6bucuk haftalıksın 7 değil hesaba göre
Bak görürsün bir haftaya şaşırtacak seni inşallah

Ağzından bal damlıyor valla çok saol canım cokkk saol inşallah inşallah öyledir

İyiyim canım, ağrı falan yok ama kanamam var, sabaha göre azaldı biraz evet, büyük ihtimal ilaçlar sayesindein

İyiyim canım, ağrı falan yok ama kanamam var, sabaha göre azaldı biraz evet, büyük ihtimal ilaçlar sayesinde
Inşallah oda kesilicek geçicek bu günler Rabbim yardımcımız olsun insalalh

Amin canim rabbim bebeğini kucağına almayı nasip etsin hepinize dua ediyorum bazende hamile haberi alınca sevinçten ağlıyorum rabbim yüzümüzü güldürsün arkadaşlar
Amin canım cumlemizin bende hbrlr kötü ama 10gun sonra netleşecek herşey nasip nasipten ötesi boş. Allah yardımcımız olsun

Canım karıstırıyor olabılırım ama kanaması çok olup usg ye girmeyen sen miydin transferinin kacıncı gunuydu bılemıoum ama bir de merakımı mazur gör kanda hcg ye mı bakılıyor ona bakılıyorsa neden bır gun sonra çıkıyor

U Umudumbayto canımm hayra gonlunu teslım etsınler inşaallah umutlandırmak için değil de şu ihtimal de var niyetiyle sölüyorum duymussundur sen de belki bebişler bazen kendını kucuk gosterıp bır anda gelısmeye devam edıyorlar 1 2 hafta gerılıgı de kalp atısı vs oldugunda ılerıki haftalarda yetişiyor deniliyor bunu yaşayan kişilerdencok okudum inşaallah senın kı de sonunda senı sevındıren nimetlerden biri olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…