Haziran ve Temmuz'da umutlarn tayanlarn topii...

tualina

batuhan'ım can oğlum...
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2007
5.855
3
selam arkadaşlar....5 şubatta kürtaj oldum malesef meleğimim kalbi durmuştu :KK43:( mayıs ayında çalışmalara başlıyacağız ve umudumuz mayıs ayında inşallah...Umudu mayıs ayında olanlar burada toplanalım mı ne dersiniz.....:1hug:

slm kızlar...
bende 4 ay önce kaybettim bebeğimi... kalbi durmuştu.. :çok üzgünüm:
şimdi tekrar istiyorum.
beklenen adet tarihim 6 mayıs..hamile kalmak için neler yaptığımızı paylaşalım ve isterseniz bir liste yapalım ne dersiniz???
kaydirigubbakcemile5

Bende 23 nisandan sonra çalışmalara başlayacağım, mayısta müjdeler veririz inş.

yani mayista herkes birbirinden güzel haberler beklicek desenize
doremicim bencede bi liste yapalim öyle takip edelim bende ayni sebepten kaybettim bebeimi ozaman pek beklememistik bebek için hemen olmustu ama bu ay adetim bitmek üzere geçen ay denemistim bu ayda denicem adaçayi yagini bakalim mayisa kadar ne yapabilirsek yapalim bari

yani mayista herkes birbirinden güzel haberler beklicek desenize
doremicim bencede bi liste yapalim öyle takip edelim bende ayni sebepten kaybettim bebeimi ozaman pek beklememistik bebek için hemen olmustu ama bu ay adetim bitmek üzere geçen ay denemistim bu ayda denicem adaçayi yagini bakalim mayisa kadar ne yapabilirsek yapalim bari

evet canım bende senin gibi düşünüyorum..
bu arada geçmiş olsun umarım birdaha yaşamayız böyle üzücü bir olay.. :KK43:
bende adaçayı yağını ve maydonozlu süt buharını yapmayı düşünüyorum..
hayırlısı artık bakalım..
konu sahibi dilerse liste yapsın, eğer istemezse uğraşmak, bende liste yapabilirim
...

slm kızlar...
bende 4 ay önce kaybettim bebeğimi... kalbi durmuştu.. :çok üzgünüm:
şimdi tekrar istiyorum.
beklenen adet tarihim 6 mayıs..hamile kalmak için neler yaptığımızı paylaşalım ve isterseniz bir liste yapalım ne dersiniz???
kaydirigubbakcemile5

doremi hg canım aramıza ve çok geçmiş olsun arkadaşım...benim adetim 30 nisan ondan sonra yaşasın özgürlük.....hihoyyyt:CüvCüv:

kızlar ben kendime incir kürü ve eşimede keçi boynuzu kürü yaptım. hergün 1 fincan adaçayı içmeye çalışıyorum...şimdilik bunlar ..inşallah faydasını görürüz...

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bende bu ayla bırlıkte 10 ay olacak deniyeli bebek istiyorum artık nisanda tutmadı mayıs dıyoruz artık dıye dıye bı hal olduk ama :) benimde tarıhım 5 mayıs eklermısınız

UMUDUNU MAYIS AYINA TAŞIYANLARIN LıSTESı

beklenen adet tarihi

1-yasemin-66...................30 nisan

slm arkadaşlar bende bu ayla bırlıkte 10 ay olacak deniyeli bebek istiyorum artık nisanda tutmadı mayıs dıyoruz artık dıye dıye bı hal olduk ama :) benimde tarıhım 5 mayıs eklermısınız

hg aramıza arkadaşım...inşallah mayısta güzel haberlerimizi paylaşırız...ümitlerimizi kesmek yok kızlar hadi bakalım....:CüvCüv:

kıslar bended intap var adaçayı yağını nasıl kullanıyosunuz banada söleyin lüffennnnnnn

slm.arkadaşlar.2 mayıs a benide yazarmısınız.hepimiz için hayırlısını diliyorum.

kıslar bended intap var adaçayı yağını nasıl kullanıyosunuz banada söleyin lüffennnnnnn

honeycim ben adaçayı yağını(bu arada diğer adıda acı elma yağı) ilk kez geçen ay uyguladım adetimin bittiğigün başladım bi kaçgün geceleri bi parça pamuğa iki üç dmla damlatıp iç çamaşırımın içine koyup yattım ama bu sitede okuduğum kadarıyla onbeş gün yapanlar var bence abartmamak lazım canım gündüzleride adaçayı içebilirsin mesela ama bunları yaparken mutlaka hamile olmadığından emin olmalısın a.s.

niye hamileliğe engelmi yani yaparkende hamile kalınmazmı?sipermleri öldürü dimi katil:) canım sende işe yaradımı?

X