Haziran ve Temmuz'da umutlarn tayanlarn topii...

Ve benimde hic gecikmez ilk defa gecikiyor 11 aydir bebek icin ugrasiyoruz

canım inşallah hamilesindir inşallah bu duyguyu daha fazla beklemez ve tadarsın.tabii inşallah bende öyleyimdir bende çok istiyorum bilemezsin.rabbim sana bana ve tüm isteyenlere sağlıklı bebişler versin.seni çok iyi anlıyorum emin ol.:Saruboceq::Saruboceq:

Canim benim aamiiiiinnnnn rabbim gorsun bizi.. Insallah ikimizde hamileyizdir.allah yardimcimiz olsun. Pozitif dusunelim pozitif olsun hersey umudumuzu hic yitirmeyelim:)

arkadaşlar merhaba
biz yeni başladık çalışmalara.değişik bir duyguymuş ya.çok istiyoruz ama Allah bilir tabiki ne zaman olur.Hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun.Sağlıklı bebeklerimiz olsun inşallah.Tabi birşeyleri bilinçli yapmak da önemli.Acaba var mı önerileriniz gerek kolay hamilelik gerekse bu hazırlık döneminde neler yapılması gerektiği ile ilgili.

arkadaşlar merhaba
biz yeni başladık çalışmalara.değişik bir duyguymuş ya.çok istiyoruz ama Allah bilir tabiki ne zaman olur.Hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun.Sağlıklı bebeklerimiz olsun inşallah.Tabi birşeyleri bilinçli yapmak da önemli.Acaba var mı önerileriniz gerek kolay hamilelik gerekse bu hazırlık döneminde neler yapılması gerektiği ile ilgili.

canım ilk önce folik asit başla ayrıca doktora git smear testini,genel jinekolojik muayeneni yaptır,zaten gerekli testleride doktorun yapacaktır.Sigara alkol gibi zararlı alışkanlıkların varsa bunlardan kurtul veya önemli löçüde azalt ve herşeyden önemlisi fazla kafana takma.Söyleyeceklerim bu kadar şimdilik.İnşallah en yakın zamanda güzel haberini alırız.....

Eryaman1 güzel bir konuya degindin. HAMILEYKEN VEYA HAMILE KALMAK ISTIYORSANIZ KESINLIKLE ADACAYI, NANECAYI VS GIBI SICAK ICECEKLERI TÜKETMEYIN. BU TÜR ICECEKLER RAHMI YUMUSATIYOR VE SAYET GEBELIK OLUSMAYA BASLIYORSA EMBRO YUMUSAK RAHIMDEN KAYIYOR.

7.tüp bebek denememde hergün adacayi, limoncayi, nanecayi tükettim iyi gelir diye. Bebegim tutunmus ama kimyasala dönüstü. O YÜZDEN YASAKKKKKKKKK

Naagihan yazimi görmedinmi??? Adacayi icemyinn kesinlikle, isterseniz internette google yapin adacayi faydalari anlatiyor ama not olarakta kesinlikle hamile kalmak isteyenlere tavsiye edilmiyooooo

kıslar bu topik çok öksüz kalmış yaaa hadı temmuz listemizi yapalım benım 5 temmuz kaydirigubbakcemile5

günaydın forevercım eğer 27 haziranda regli olursam 24 temmuz gibi regli olmam gerekir önce olayım regli sonra listeye benide eklerizz:))))

X