Düğün haziranda düğün riskli midir?

kafasikarismis

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2013
11
0
34
merhaba arkadaşlar :KK3: düğünüm 13 hazıran 2014te İzmirde olacak. Sizce bu tarih riskli midir. yağmur yağar mı soğuk olur mu? kır düğünü olacak çünkü. Ve ben cumartesi olsun istiyordum hep ama yer olmayınca mecbur cuma olacak. Cuma olunca katılım sayısı düşer mi? :44: :18:

O hiç belli olmuyor ya temmuzda ağustosta evlenip yağmura denk gelen var yine tamaman kısmet artık.

merhaba bence hiç sorun olmayacaktır bende haziranda evlendim gelinliğin içinde durmak biraz zordu ama çokta kötü değildi temmuz desen ağustos desen yazın en sıcak zamanları havaların yeni yeni ısındığı haziran güzeldir haziran gelini olmak dahada güzeldir.:KK19:

merhaba bence hiç sorun olmayacaktır bende haziranda evlendim gelinliğin içinde durmak biraz zordu ama çokta kötü değildi temmuz desen ağustos desen yazın en sıcak zamanları havaların yeni yeni ısındığı haziran güzeldir haziran gelini olmak dahada güzeldir.:KK19:

hazranın kacında olu sizin ve acık havadamıydı

Büyük ihtimalle hava güzel olur ama yağmur yağma ihtimali her tarih için vardır. Çok strese giriyorsan kapalı yer seçeneği ya da dev şemsiyeleri olan bir düğün mekanını tercih edebilirsin.

Cuma günü olması işten çıkan insanların yetişmesi için biraz zor olabiliyor ama ben cuma günü evlenen hiçbir arkadaşımın düğününe gitmemezlik etmedim. Gelen yine gelir canım merak etme :KK34:

Büyük ihtimalle hava güzel olur ama yağmur yağma ihtimali her tarih için vardır. Çok strese giriyorsan kapalı yer seçeneği ya da dev şemsiyeleri olan bir düğün mekanını tercih edebilirsin.

Cuma günü olması işten çıkan insanların yetişmesi için biraz zor olabiliyor ama ben cuma günü evlenen hiçbir arkadaşımın düğününe gitmemezlik etmedim. Gelen yine gelir canım merak etme :KK34:

dimi gelir inşallah herkes :) artık hava durumuda şansıma. inşallah yağmaz ve günlük güneşlik sıcak bi gün olur :)

merhaba arkadaşlar :KK3: düğünüm 13 hazıran 2014te İzmirde olacak. Sizce bu tarih riskli midir. yağmur yağar mı soğuk olur mu? kır düğünü olacak çünkü. Ve ben cumartesi olsun istiyordum hep ama yer olmayınca mecbur cuma olacak. Cuma olunca katılım sayısı düşer mi? :44: :18:

Ah ahh aynı şeyi bende düşünüp duruyorum. Sen en azından İzmir'de yapacaksın düğünü, bense Eskişehir'de. Havalar akşamları yine serin olur ama taktım kafaya kır düğünü yapıcam, daha ayarlamadım ama Haziran''da ramazandan önce olacak, nasip olursa. Ben de senin gibi yağmurdan çok korkuyorum. Arkadaşın dediği gibi şemsiyeli bi yer düşünebilirim.
İnternette İzmir'in geçen seneki hava durumunu araştırabilirsin. Ben Eskişehir'e bakmıştım. Haz, Tem, Ağus. Ayın en sıcak ve soğuk hava sıcaklıkları, yağmurlu geçen gün sayısı falan hepsi var. Yağmurlu geçen gün sayısında aylar arasında çok fark yok. Eğer şansın yoksa Ağustos'ta bile yağmura yakalanabilirsin:KK53:

canım ben de 21 haziranda evlenicem inşallah benm düğünüm de açık hava olacak çok şükür cumartesi yer bulduk <3 ben de cumartesi bulamazsam cuma olur diyordum yalnız kime sorduysam sakın cuma olmasın pazar olsun dediler. malum işten çıkanlar, trafik, kadınların işten çıkıp kuaföre gitmesi vs çok zor. düğüne geç kalırdı herkes :S yalnız bu durum istanbul için bötle izmiri bilemicem tabii :KK1:

:) benim düğünümde 21 hazıranda ve hiç havanın kötü olacağını düşünmemiştim :) bakk benım gibi evhamlı insanın aklına yenii bir soru işareti düşürdünnn :KK1:

Hiç belli olmaz...Benim teyze kızımın 2 temmuzda sağanak yağmıştı,benim 27 kasımda ki nişanımda kısa kollu ile gezmiştim gündüz sıcaktan...
Ama düğün mekanı ile mutlaka görüşmeli ve yağmur yağarsa diye bir b planı yapmalısınız.
İç mekan olabilir,branda ile mekanın üstü kapatılabilir gibi gibi....

X