Haziranda embriyo transfer yapacaklar

kızlar bugün doktor ultrasondan baktı keseye net bi şey görmedim dedi halbuki perşembe günü küçücük görünmüştü ...kan testi istedi kan testinde düşüş var ilaçları bırak adet olmayı bekle adet olmazsan cuma gel rahim içini temizleyeceğim dedi...Allaha hep sağlıklıysa nasip et dedim ...doktorda kromozom bozukluk olduğu için düşük olmuş dedi...böyle olması daha iyi en azından ilerki süreçlerde daha çok üzülecektim yaşım 32 Allahım sağlık versin :dua:
Canim kanaman kesilmismiydi benimde suan aktif kanamam var rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini versin ne diyelim verende o alanda

Geçmiş olsun canım inşalah durur hemen. Yerleşmedir umarım. doktorun ne dedi. İğne mi yaptı hemen Proluton diyor herkes
Hala devam ediyor canim aktif kanama insallah kesilir ben kendim prolutex yapiyorum sabah aksamda jel o yuzden bisey demedi yarin kontrole gidicem bakalim ozamn ne diyecek daha keseyide gormedik oda endiselendiriyor beni napalim rabbim neyi nasip ederse o

Hala devam ediyor canim aktif kanama insallah kesilir ben kendim prolutex yapiyorum sabah aksamda jel o yuzden bisey demedi yarin kontrole gidicem bakalim ozamn ne diyecek daha keseyide gormedik oda endiselendiriyor beni napalim rabbim neyi nasip ederse o
Ben de gitmedim daha kese felan görmeye inşalah geçer kuzum. Sıkma canını bakalım. Gecen benimde oldu Bi akşam. Korktum ama Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Güzel haberlerle gel inşalah hayırlısıyla

Ben de gitmedim daha kese felan görmeye inşalah geçer kuzum. Sıkma canını bakalım. Gecen benimde oldu Bi akşam. Korktum ama Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Güzel haberlerle gel inşalah hayırlısıyla
İnsallah canim rabbim herkese nasip etsin yavrularini kucagina almayi cok tepkisizim suan ne hissetsem bilemiyorum teslim oldum rabbime bekliyorum guzellikler gostersin yuzumuze gulsun insallah

6 haftalık gebeydim düşük yaptım diyarbakır bahçeci tüp bebek merkezinde tedavi olmuştum.kanamam oldu diyarbakırda ikametgah etmediğim için bulunduğum şehirdeki doktor tedavi etti hastaneye 5 gün yatış yaptıktan sonra 1105 olan hcg kan değerim 1 hafta içerisinde 202ye düştü ve doktor ultrasona da bakıp kesede bozulma var düşük olmuş ilaçlarını bırak ki adet olasın dedi. sonrasında ben 2. kadın doğum uzmanına gittim o da aynı şekilde durumu anlattı 2. gittiğim hastanede de kan değerim 163 çıktı bahçecinin rezilliği bundan sonra başlıyor arkadaşlar diyarbakırdaki doktorumu aradım şehir dışındayım gelemiyorum durum bu ne yapayım ilaçlarımı keseyim mi dedim ve doktorumun sekreteri ısrarla hayır mutlaka buraya gelmeniz gerekiyor Zeki AKKUM hoca sizi görmek istiyor dedi merkeze gittiğimde 500 lira muayene ücreti istediler düşük yaptığımı öğrenmek için duygularınızı sonuna kadar sömürüyorlar haberiniz olsun ben çok acı bi şekilde tecrübe etmiş olmuş size tavsiyem farklı bir merkezi denemeniz

6 haftalık gebeydim düşük yaptım diyarbakır bahçeci tüp bebek merkezinde tedavi olmuştum.kanamam oldu diyarbakırda ikametgah etmediğim için bulunduğum şehirdeki doktor tedavi etti hastaneye 5 gün yatış yaptıktan sonra 1105 olan hcg kan değerim 1 hafta içerisinde 202ye düştü ve doktor ultrasona da bakıp kesede bozulma var düşük olmuş ilaçlarını bırak ki adet olasın dedi. sonrasında ben 2. kadın doğum uzmanına gittim o da aynı şekilde durumu anlattı 2. gittiğim hastanede de kan değerim 163 çıktı bahçecinin rezilliği bundan sonra başlıyor arkadaşlar diyarbakırdaki doktorumu aradım şehir dışındayım gelemiyorum durum bu ne yapayım ilaçlarımı keseyim mi dedim ve doktorumun sekreteri ısrarla hayır mutlaka buraya gelmeniz gerekiyor Zeki AKKUM hoca sizi görmek istiyor dedi merkeze gittiğimde 500 lira muayene ücreti istediler düşük yaptığımı öğrenmek için duygularınızı sonuna kadar sömürüyorlar haberiniz olsun ben çok acı bi şekilde tecrübe etmiş olmuş size tavsiyem farklı bir merkezi denemeniz
İlk olarak tedaviye başladığımda İstanbul bahçeci ve memorial hastanesinde kararsız kalmıştık memorial de üroloji doktoru var diye Ayrıca prof olduğu için oraya gittik hiç aklımızda tüp bebeğe geçeceğimiz aklımıza gelmedi ama ne hikmetse direk tüp bebeğe de geçtik ordan gerçekten öyle güzel ilgilendiler ki bizle anlatamam yani sekreterinden temizlikçisinden doktorundan Allah razı olsun bidaha olsa yine giderim oraya çünkü ben ağladığımda onlarda ağladı ben güldüğümde onlarda güldü ve ilk randevuda beni kontrol ettiler test yaptılar hiç para almadılar ben çok memnunum memorial den

Aaaa çok şaşırdım. Benim de doktorum zeki. Hiç öyle paraya önem veriyo gibi durmuyor ama tabii bu tüp bebek sektörü öyle bir hale gelmiş ki dediğin gibi nasıl ne kadar sömürebilirim diye insanların peşine düşüyorlar. İlk gittiğin zaman zaten düşük olacak demiş sonrasında tekrar çağırmalari gerçekten pislik yapmışlar

Allah hepimizi vicdanlı doktorlarla karşılaştırsın canım.çok üzücü yaşadıkların

Kızlar bende adet oldum kontrole gittim sıkıntı yok şükür geçen ay negatif sonuç almıştım. Bu ay eşimin yanına gidicem. Doktorumda madem gidiceksin yumurtanı çoğaltalım diye femara verdi. Bu ay doğal yolla deneyeceğiz inşallah. Tüp bebek tedavisinden sonra kendiliğinden kalanlar çokmuş sanırım. Siz duydunuz mu böyle bir şey?

Her doktor aynı değildir tabi. Ben hepsini genelleyerek konuşmuyorum. Sadece benim hissettiğim üzüntüyü anlamalarını, empati yapmalarını beklerdim doktorumdan. Bu yakınlığı göremedim. Sitemim ve üzüntüm bundan. Konudaki diğer arkadaşları da asla kırmak istemem. Hepinizin hayırlı ve mutlu sonuç almasını canı gönülden istiyorum.

Çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin oysa o kadar övülen bir merkez ki Bahçeci insan şaşırıyor böyle şeylere

Kızlar 5+3 hamileyim. Şu jel beni mahvediyor önce beyaz geldi sonra kahverengi şimdi de arada toz pembe gibi geliyor yaşayan var mı bunları kontrolüm bayramdan sonra

Kızlar 5+3 hamileyim. Şu jel beni mahvediyor önce beyaz geldi sonra kahverengi şimdi de arada toz pembe gibi geliyor yaşayan var mı bunları kontrolüm bayramdan sonra
7+3’teyim ben. Benim de öyle geliyor canım dönem dönem. Normal diye biliyorum bi sıkıntı yoktur inşallah.

İlk kez pembe gelince korktum kahverengi ye alışmıştım. Pembe geldiğini doktorunuza söylemişmiydiniz
Ben sormadım ama havayla temas edince renk değişebilir diye yazanlar olmuştu. Forumda doktoruna sorup normal cevabı alan çok kişi olmuş. Bi de bu ikinci tüp bebek gebeliğim ilkinde de yeşil pembe kahverengi her renk geri gelmişti jel bebeğim doğdu sağlıkla çok şükür onun için de bu sefer daha rahatım. Siz de rahat olmaya çalışın bütün gebeliği yoğun kanamalı geçip sağlıkla doğuran da çok insan var sabredip dua edip beklemekten başka yapılacak çok bir şey yok. Allah kolaylık versin hepimize.

Ben sormadım ama havayla temas edince renk değişebilir diye yazanlar olmuştu. Forumda doktoruna sorup normal cevabı alan çok kişi olmuş. Bi de bu ikinci tüp bebek gebeliğim ilkinde de yeşil pembe kahverengi her renk geri gelmişti jel bebeğim doğdu sağlıkla çok şükür onun için de bu sefer daha rahatım. Siz de rahat olmaya çalışın bütün gebeliği yoğun kanamalı geçip sağlıkla doğuran da çok insan var sabredip dua edip beklemekten başka yapılacak çok bir şey yok. Allah kolaylık versin hepimize.
Çok teşekkür ederim rahatladım biraz olsun. Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum dert edip stres yapmaktansa gidip rahat edeyim inşallah bebeklerim sağlıklıdır

X