Haziranda embriyo transfer yapacaklar

Kızlar bu ay doğal yolla denedik. Adetime 9 gün var. Kahve leke geldi biraz önce 😔 bu kadar erken yerleşme kanaması olmaz sanırım dimi?

28 gün adet döngüm. Ay inşallah ya. Geçen ay negatif tüp bebekten sonra ilaç gibi gelir.
Yarısı 14.günde çatlasa,yolculuğu 4gün sürse 5.günde yerleşse 19.güne denk gelir. Yani bu da 9gün kala olur. İnşallah canım öyledir. Evet aynı zamanlarda olmuştu tüp bebek tedavimiz. Tüp bebek negatifinden sonra hemen hamile kalan çok var. Hayırlısı olsun canım senin için. Allahım biran önce nasip etsin 🙏🏻🙏🏻

Yarısı 14.günde çatlasa,yolculuğu 4gün sürse 5.günde yerleşse 19.güne denk gelir. Yani bu da 9gün kala olur. İnşallah canım öyledir. Evet aynı zamanlarda olmuştu tüp bebek tedavimiz. Tüp bebek negatifinden sonra hemen hamile kalan çok var. Hayırlısı olsun canım senin için. Allahım biran önce nasip etsin 🙏🏻🙏🏻
Aynen bugun 20.günüm. Amin inşallah canım. Hepinizi için hayırlı olsun. Şimdi sakin sakin bekleyeyim umarım devamı gelmez 😊

neredeyse aynı ilaçları kullanıyoruz canım bana ek olarak climara forte bant ve progestan iğne verdi. aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin :)

Merhaba bu çarşamba transfer olucam. climara forte bantı banada verdiler 3 günde bir üst bacak kısmına yapıştır dedi hemşire. Siz nasıl kullandınız acaba? Bugün değiştiricem aynı yere mi yapıştırayım yoksa diğer bacağıma mı bilemedim 🤷‍♀️

Merhaba bu çarşamba transfer olucam. climara forte bantı banada verdiler 3 günde bir üst bacak kısmına yapıştır dedi hemşire. Siz nasıl kullandınız acaba? Bugün değiştiricem aynı yere mi yapıştırayım yoksa diğer bacağıma mı bilemedim 🤷‍♀️
merhabalar, ben omzun arkasına yapıştırıyordum ve 48 saatte bir değiştiriyordum. bir kullanımda sağdan bir kullanımda soldan yapıştırıyordum. ancak mümkünse doktorunuza sormanız daha iyi olabilir

merhabalar, ben omzun arkasına yapıştırıyordum ve 48 saatte bir değiştiriyordum. bir kullanımda sağdan bir kullanımda soldan yapıştırıyordum. ancak mümkünse doktorunuza sormanız daha iyi olabilir

Evet hemşireyle görüştüm oda diğer tarafa yapıştır dedi. Teşekkür ederim 🤗

Merhaba. Biz geçen hafta ikili test yaptırdık, kan sonuçlarıda geldi, normal her şey çok şükür. Bize yüzde doksan kız dedi, 6 yaşında da bir oğlum var.
Sağlıkla gelsin inşallah prensesiniz😍 bize de geçen hafta %99 erkek dedi doktorum, sonradan kız denirse şaşırırız baya alıştırdım baştan beri de erkek hissediyoduk zaten🙆🏻‍♀️

Sağlıkla gelsin inşallah prensesiniz😍 bize de geçen hafta %99 erkek dedi doktorum, sonradan kız denirse şaşırırız baya alıştırdım baştan beri de erkek hissediyoduk zaten🙆🏻‍♀️
Sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Testti kalp atışıydı derken nerelere geldik. Haftalar geçip gidiyor. Benim ilk çocukta 5 ay eski kıyafetlerimi giymiştim. Şimdiden göbeğim çıktı. 2 3 kilo da aldım. Niye böyle olduki aşırıda yemiyorum, hızlı mı gidiyor sanki

Sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Testti kalp atışıydı derken nerelere geldik. Haftalar geçip gidiyor. Benim ilk çocukta 5 ay eski kıyafetlerimi giymiştim. Şimdiden göbeğim çıktı. 2 3 kilo da aldım. Niye böyle olduki aşırıda yemiyorum, hızlı mı gidiyor sanki
Yok canım gayet iyi bence ayda bi kilo normal zaten, bende o kadar bulantıya yiyememeye rağmen 2-3 kilo aldım, onlar sağlıklı olsunlar da kilo nasılsa verilir peşlerinde koşturmaktan bi deri bi kemik kalcaz eminim😁

Yok canım gayet iyi bence ayda bi kilo normal zaten, bende o kadar bulantıya yiyememeye rağmen 2-3 kilo aldım, onlar sağlıklı olsunlar da kilo nasılsa verilir peşlerinde koşturmaktan bi deri bi kemik kalcaz eminim😁
Kilo almamaya çalışmıyorum ama ilkinde 5 ay giydim pantolonlarımı falan, en az 15 kiloda almıştım. Bu sefer şimdiden göbeğim çıktı kıyafetler daraldı, erken gibi geldi. Ne bulantım oldu, ne de çok fazla yedim.

Kilo almamaya çalışmıyorum ama ilkinde 5 ay giydim pantolonlarımı falan, en az 15 kiloda almıştım. Bu sefer şimdiden göbeğim çıktı kıyafetler daraldı, erken gibi geldi. Ne bulantım oldu, ne de çok fazla yedim.
Erkek kız bebeklee farkediyodur belki canım öyle bişey duymuştum erkekde kilo alınmıyomuş çok ama kızda alınıyomu ne

Canım benim doğal siklus yapıldı. Anlatayım sana. Dondurylmuşların varmı bilmiyorum benim vardı. Adetin 2.günü çağırıyor yumurtaları kontrol ediyor. Ve onları 3 günde bir 4 günde bir kontrol ediyor. 1tanesi çatlamaya yaklaştığında çatlatma iğnesi yaptırıyor. Ve 3-4 gün sonra çağırıyor dondurulmuş embriyoyu transfer ediyor. Sanki kendi yumurtan çatlamış ve normal döllenmiş hissediyor vücut. Transfere kadar olan ağır ilaçların hiçbirini kullanmamış oluyorsun.
Merhabalar forumda çok aradım konuyu.yardimci olurmusunuz.dr naturel siklus tavsiye etti bana.aklim almadı pek sizin başarılı oldumu tedaviniz başarı orani mı iyi mi sizce.

Arkadaslar bende haziranda tup bebek tedavisi olmuştum olumsuz oldu hep 28 günde birader olurum 34. Gun oldu 10 gün sürdü(temmuz ayi).ağustosta son adetimde 31. Gun oldu 10 gün sürdü iki gün kesildi sonra yine oldu 10 gün sürdü 2 gün kesildi sonra yine 10 gün sürdü toplam 40 gün falan oldu ağustos eylül âdetlerim birleşmiş oldu bitiş günü 23 eylül su an takvime göre ekim adetimin 2. Gunu olması lazım ama hala olmadım bunu yaşayan var mi normal mi ne zaman adet olurum.(birde 2 hafta önce doktora gittim kanın durması için ilaç vermişti hormonlarım normal değerde cıktı kan ilacı da verdi.)biraz uzun oldu kusura bakmayın ama dengem şaştı belki şans eseri hamile kalsam faretmeyecegim bile 😔cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Arkadaslar merhaba... benim tekrarlayan 3 dusugum var ve sebebi bilinmiyor..... ve simdi 4+6 gebeyim keseyi gorduk dun ...lakin bu aksam peceteye az pembe bir akinti geldi...basina boyle birsey gelip saglikla doguran var mi ? Duaniza ihtiyacim var cok

X