Haziranda transfer olacaklar

Burada Mart ayı forumunda biri varmış 6 küsür ile değeri hep ikiye katlayarak giden ( 21 haziranda transfer olanlar forumunda aylinnaylinn adlı arkadaş biliyor) 8.gün 3.7 ise 10.gün daha yüksek çıkabilir,içini ferah tut. 6’dan yüksek çıkacağı kesin.
Kırmadım umudumu ilaçlarımı dahi bırakmadım bugün sabah işe gelmeden özel hastanede test verdim çünkü 10. gündü 1 saat sonra çıktı 2,buçuk yani benimle değil gitmiş, nasip değilmiş onca emeğe üzülüyorum 20 ksür kutu horman iğneleri 3 kez narkoz bir hiteroskopi bilmem özetle vucut yorgunluğu geçiyorda hiç olmayacak hissi çok kötü bir duygu rabbim size pozifi göstersin hiç bir anne adayının umudunu söndürmesin biz güçlü kadınlarız yoksa bunca şeyle ne savaşabilirdik nede içimizde istek olurdu analık işte ana rahminde veriliyor o his bize ve onun peşinden bıkmadan gidiyoruz. size bolca dua ediyorum inş bebeğiniz sizi bırakmaz sımsıkı tutunur rabbim umudunuzu hiç söndürmesin :dua:

Kırmadım umudumu ilaçlarımı dahi bırakmadım bugün sabah işe gelmeden özel hastanede test verdim çünkü 10. gündü 1 saat sonra çıktı 2,buçuk yani benimle değil gitmiş, nasip değilmiş onca emeğe üzülüyorum 20 ksür kutu horman iğneleri 3 kez narkoz bir hiteroskopi bilmem özetle vucut yorgunluğu geçiyorda hiç olmayacak hissi çok kötü bir duygu rabbim size pozifi göstersin hiç bir anne adayının umudunu söndürmesin biz güçlü kadınlarız yoksa bunca şeyle ne savaşabilirdik nede içimizde istek olurdu analık işte ana rahminde veriliyor o his bize ve onun peşinden bıkmadan gidiyoruz. size bolca dua ediyorum inş bebeğiniz sizi bırakmaz sımsıkı tutunur rabbim umudunuzu hiç söndürmesin :dua:
Minik seni çok ama çok iyi anlıyorum. Anneliği ben de hiç tadamadım. Yaş oldu 40. 4. denememin sonucunu öğrenmek için yarın kan tahlili vereceğim. Olur mu bilmiyorum, O kadar negatifi gördükten sonra olmaz gibi geliyor ama bir yandan da "olmasa da devam edeceğim" diyorum. Son 4 yıl her yıl bir tüp denedim. Dediğin gibi sürekli iğneler ameliyatlar. Tüplerim bile alındı, normal gebelik şansım da yok. Ama deneyeceğim. Deneyelim. Çünkü en azından yumurtalarımız var. Yani iğne olup onları geliştirebiliyoruz. Benden yaşça küçük bir arkadaşımın erken menepoza girdiğini öğrendim. Yani daha yumurta toplatmak için bile iğneye başlayamıyor.
Biz de artık son yumurtalara kadar deneyelim. Hayırlı olsaydı seninle olurdu. Ben eskiler için öyle düşündüm. Allah korusun engelli olabilirdi. Biz yine bakarız ama engelli çocuklar ona bakan anneleri babaları öldüğünde ortada kalıp rezil oluyorlar. Hayatları zorlukla geçiyor. Belki bizim olmayan her çocuğun dünyaya gelmesi hayır değildi. Hayırlı olanlar için ise uğraşmaya devam. Sevgiler :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: Mutlaka burada bir yerde yine görüşeceğiz :)

Biraz önce Juilette adlı arkadaş da sorud: Koyala yapıştır yapıyorum ona yazdığım cevabı. Ömrüm hanım siz nasılsınız , nasıl gidiyor süreç?
Biraz duygusalım.Karamsar olmamaya çalışıyorum ama bu sefer de olmayacak diye korkmuyor değilim.Ama biraz önce çok güzel bir haber aldım sevindim.Geçen sene tüp bebek ile hamile kalıp 3.ay da maalesef düşük yapan bir arkadaşım vardı.Şimdi ikizlere hamileymiş.O da ilk kez anne olacak 🤲🤲💜💜💜Onun dışında başka birşey yok canım,4 gün kaldı test gününe 🤭”Heyecan” var, “korku” var. “Ya olmazsa” var. “Amaan olmazsa sağlığımız yerinde olsun” var.Var da var yani.Kafam da deli düşünceler,kalbim heyecandan pır pır atıyor.Bir yandan da duygusallaşıp göz yaşı döküyorum 😊Allah büyük 🤲❤️
Özlem Selam nasılsın senin belli oldu mu sonucun?

Merhaba sonucun belli oldu mu nasip inşallah pozitifsindir :dua:
Merhaba geçen cuma 123 çıkmıştı değerim ama daha kan vermedim yarın test günüm inşallah yarın vereceğim ama dün akşamda idrar testi yaptım bayağı koyu çıktı 😇

Eklentiler

• 14BBF8B2-856F-4954-805A-8BFA9EBE3B76.jpeg
    14BBF8B2-856F-4954-805A-8BFA9EBE3B76.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba geçen cuma 123 çıkmıştı değerim ama daha kan vermedim yarın test günüm inşallah yarın vereceğim ama dün akşamda idrar testi yaptım bayağı koyu çıktı 😇
ohhh çok şükür çifter çifter katlansın inşallah evet bayağı koyulaşmış herşey yolunda gitsin sonuna kadar inşallahhhhh allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı da bize inşallah :dua:

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız 😍 bende bugün benzer bi mutluluk yaşadım rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah😍😍

Binlerce şükürler olsun bugün test verdim 744 çıktı Allah negatif olan arkadaşlarıma da en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın🤲🏻 🙏🏻

Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum, 21 haziranda transferim yapıldı pozitif sonucunu transfer sonrası 7. Gün aldım ancak test günüm yarın. Yeniden yaptıracağım bu süreçte transferden sonraki 4. 5. Günlerde aşırı bir karın şişliği başladı ilaçlardandır diye düşünüyorum. Sanki 4-5 aylık hamile gibiyim😅😅 Benim gibi olan ve tecrübe edinmiş olanlarımız var mı?

Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum, 21 haziranda transferim yapıldı pozitif sonucunu transfer sonrası 7. Gün aldım ancak test günüm yarın. Yeniden yaptıracağım bu süreçte transferden sonraki 4. 5. Günlerde aşırı bir karın şişliği başladı ilaçlardandır diye düşünüyorum. Sanki 4-5 aylık hamile gibiyim😅😅 Benim gibi olan ve tecrübe edinmiş olanlarımız var mı?
Bende 21 haziranda transfer oldum aşırı şişkinlik var dediğin gibi bende yarın test yaptırıcam sizin kaçıncı gün embriyosu belirtileriniz var mı

Bende 21 haziranda transfer oldum aşırı şişkinlik var dediğin gibi bende yarın test yaptırıcam sizin kaçıncı gün embriyosu belirtileriniz var mı
Çok geç gördüm yazınızı cevapsız bırakmak istemedim☺️☺️ 6. Gün embriyosuydu 5. Gün oazara geldiği için 6. Gün trransfer edildi çok şükür pozitif sonucu aldım ultrasonda gözükmesi için gün sayıyorum sürekli. Bugun sabah şişliklerimin azaldıgını farkettim 2 kilo fark etmişti tartıda. Doktora sordugumda ilaçlardan demişti. Sizin durum nasıl umarım pozitif sonucu almışsınızdır❤️❤️

Evet canım belirti olarak kasıklarımda ağrı oluyor ara ara ama onun dışında başka belirtim yok ayrıca çok nadir mide bulantım hafif seviyede oluyor

X