Hazırlık yapmalı mıyım beklemeli miyim

Essrrrraa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
224
104
2 ay sonra 22 yaşıma giricem üniversite 3 cü sınıfım seneye mezun oluyorum sevgilim yok fakat sürekli çeyiz sayfalarına bakar oldum eskiden hiç hoşlanmazdım bu tarz şeylerden ama artık kendi evim olsun Kendi düzenim olsun istiyorum biraz bişey aldım ceyizime ama artık almam gerekiyo gibi ya da bakmamalıyım sanki çünkü Hayatım da kimse yok eğer biri çıkar 25 yaşımda falan evlenirim diye düşünüyorum ufak tefek aliyim mi yoksa zamanı gelince toplu mu aliyim şu an uzaktan eğitim olduğu için kredim bana kaliyo çar çur etmiyim diye alıyorum bi yandan da granit tencere seti aldim emsandan günlük kullanabilir küçük bi set 1 fincan 1 sürahi bardak 4 pijama 2 ev terliği 1 saklama kabı seti 1 çay bardağı aslında çok fazla bişey yok ama sizce napiyim bunları boşverip derse odaklanmak istiyorum ama sürekli bakasım da geliyo

bu ne acele kuzum önce bir okulunu bitir. işini bul çalış.adayda yokmuş zaten.eveleneceğin zaman daha güzel modeller çıkar hoşuna gidecek şimdiden alma yani. ama benden sana tavsiye para biriktir. altın hesabı aç kendine .şimdi altında düştü. her ay 1 gr veya 2 gr altın al. sonra topluca alırsın rahat olur.(ama hiçbir şekilde harcama bozdurma). ben yapmadım zamanında şimdi pişmanım.

Altın olarak al kenara koy şimdilik. Çünkü moda çok hızlı değişiyor. Şimdi ihtiyaç gibi gördüğün şeyler o zaman ihtiyaç olmayabilir. Ben öyle yaptım çok rahat ettim son zaman elimde nakit gönlüme göre aldım. Son 3-4 ayda almış olmama rağmen evlendikten sonraki hafta ay bu tabaklar yeni çıkmış keşke böyle alsaymışıö dedim.

Bence aday olduğu zaman başla ben aday olduğu zaman başladım yine keşke almasaydım başka rengini alırdım dediğim oldu insanı zevkleri çok değişiyor bide yaşınız küçükmüş emin olun alırsanız pişmanlık oluyor aday olunca severek alırsınız modası da geçmez bence para biriktir onun yerine Hayırlı eş nasip etsin herşey olur vakti gelince

2 ay sonra 22 yaşıma giricem üniversite 3 cü sınıfım seneye mezun oluyorum sevgilim yok fakat sürekli çeyiz sayfalarına bakar oldum eskiden hiç hoşlanmazdım bu tarz şeylerden ama artık kendi evim olsun Kendi düzenim olsun istiyorum biraz bişey aldım ceyizime ama artık almam gerekiyo gibi ya da bakmamalıyım sanki çünkü Hayatım da kimse yok eğer biri çıkar 25 yaşımda falan evlenirim diye düşünüyorum ufak tefek aliyim mi yoksa zamanı gelince toplu mu aliyim şu an uzaktan eğitim olduğu için kredim bana kaliyo çar çur etmiyim diye alıyorum bi yandan da granit tencere seti aldim emsandan günlük kullanabilir küçük bi set 1 fincan 1 sürahi bardak 4 pijama 2 ev terliği 1 saklama kabı seti 1 çay bardağı aslında çok fazla bişey yok ama sizce napiyim bunları boşverip derse odaklanmak istiyorum ama sürekli bakasım da geliyo
önce evlenecek adamı bul canım sonra yüzüğü takınca başlarsın şahsen ben nişanlanana kadar 1 çöp almadım nişandan 1 ay sonra başladım almaya 2 kez alışverişe çıktık annemle bütün herşeyi aldık, işe başlayınca kenara para koy para olunca bütün hepsini alman 1-2 gününü alır.

X