hcg 33, progesteron 4.5 bu ne demek???

kotyora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
75
0
Arkadaşlar bugün tüp bebek transferimin 14. günü. gebelik testim yapıldı. hcg 33 çıktı. yani buna göre hamileymişim. ama bi sorun varmış progesteron hormonu da aynı seviyelerde olmalıymış benimki 4.5 yani doktor hamilesin ya da değilsin diyemedi, zaten bugünü zor beklemiştim. crinone jeli artık sabah akşam kullanıp perşembe tekrar tahlile gitcem. ozaman belli olabilirmiş. dış gebelik ve gebeliğin başlaması ancak devam etmemesi ihtimaller dahilindeymiş. test sonucu böyle abuk subuk çıkan biri daha varsa lütfen bana bişeyler yazsın. moralim çok bozuk. :çok üzgünüm: bu arada herkesin kandili kutlu olsun...

hayır kesinlikle moralini bozma şimdi gidecgm hekim 25 ile de hamile kalındıgını ve hatta öyle ikiz bir dogumlarının odugunu söylemişti sakın ümidini yitirme allahın izniyle hamileisn inşaallah ama bunu burada soracagına keşke başka bir tup bebek hekimine sorsan cvp daha aydınlatıcı olurdu tatlım en azından şu an bir gerçek varki sen hamişsin allahın izniyled devam edecek ve sen anne olacaksın unutma ALLAH dilerse olmayacak hiçbişey yoktur

canım hiç bi fikrim yok bu konuda ama dualarım seninle umarım hamilesindir ve bebiş yada bebişler sıkı sıkıya tutunurlar sana. iyi haberlerini bekliyorum Allah yardımcın olsun.

Canım ben de hamileliğimi ilk öğrendiğimde hcg değerim 20 idi progesteron değerim ise oldukça düşüktü crinone jel ile takviye yapıldı şimdi Allaha şükür 25 haftalık hamileyim sen de sakın moralini bozma hamileliğin henüz çok yeni güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun :))

Canım ben de hamileliğimi ilk öğrendiğimde hcg değerim 20 idi progesteron değerim ise oldukça düşüktü crinone jel ile takviye yapıldı şimdi Allaha şükür 25 haftalık hamileyim sen de sakın moralini bozma hamileliğin henüz çok yeni güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun :))

canım çok sağol, ümit verdin bana. böyle bişey olabiliyo mu diye merak ediyordum. yarın öğrencem inşaallah. tabi ne hayırlı ise o olsun.

valla aynı şeyleir bnde yazmışım ama kotyora hanım beni hiç takmamış

valla aynı şeyleir bnde yazmışım ama kotyora hanım beni hiç takmamış

a.s. canım yaa olur mu öyle şey. desteğin için teşekkür ederim. arkadaş kendisi bizzat yaşamış ya ondan biraz üstüne atladım. hamile olup da progesteronu düşük olan var mı onu merak ediyordum :çok üzgünüm: herşey gönlünce olsun...

a.s. canım yaa olur mu öyle şey. desteğin için teşekkür ederim. arkadaş kendisi bizzat yaşamış ya ondan biraz üstüne atladım. hamile olup da progesteronu düşük olan var mı onu merak ediyordum :çok üzgünüm: herşey gönlünce olsun...

tamam
c.gif
a.gif
n.gif
i.gif
m.gif

Şeniz

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 3.5 yıldır evliyim yaklaşık 2 senedir bebek istiyoruz deniyoruz.neyse 29/08 dr.gittim 17/10 da yani adetin 21.günü pregesteron testi yapıldı sonuç 18.94 çıktı sizce hamilemiyim

merhaba canım .. adetın 21.gunu yapılan progesteron testı senın o ay kalıtelı yumurta uretıp uretmedıgınle ılgılıdır .. deger 10 un ustundeyse kalıtelı yumurta olmus olur .. hamılelık ıcın henuz erkendır .. hamılelıkte progesteron degerı artar .. ınşallah hamıle kalırsın .. cunku saglıklı bır yumurtan var ..

merhaba canım .. adetın 21.gunu yapılan progesteron testı senın o ay kalıtelı yumurta uretıp uretmedıgınle ılgılıdır .. deger 10 un ustundeyse kalıtelı yumurta olmus olur .. hamılelık ıcın henuz erkendır .. hamılelıkte progesteron degerı artar .. ınşallah hamıle kalırsın .. cunku saglıklı bır yumurtan var ..
canım senin bebeğin var mı?

denizkızıl gittim dr.gittim bişey demiyorlarki insana normalde yarın hasta olmam lazım yaklaşık bir haftadırda sol kasığıma kramplar tatlı kramplar saplanıyor iştahım yok gögüslerim acıyor ama hasta olcakmışım gibide hissediyorum kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum bebeişim olsun çok istiyorum

hamilelik belirtileri ile adet belirtileri çok benziyomuş birbirine ama ben hamile olmak istiyorum

X