Hcg değeri ikiye katlamayan gebelik yaşayanlar

Strest yok hep güzel düşünelim ki güzel şeyler olsun ❤❤ yüce rabbim hepimize yardımcı olsun 🙏🙏

Sonunda katlandı 😊
238'den 511.4'e çıktı çok şükür. Devamı gelir inşallah 🙏
cok sukur yarabbıı adına o kadar mutlu oldum kı. hayırlısyla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah rabbımm :anne: :emir_bebek:

10.gun 106
12.gun 182
Sevineyim mi bilmiyorum cok az ilerliyor dusuncelerinize ihtiyacim var😟😟
yuzde 72 felan artmıs canım . ınsallah 14. gun de artıs guzel olur ve guzelce devam eder. normal gıbı artısın ayrıca cok kotu deıl :)) korkma rabbım hayırlısıyla dogurmayı nasıp etsın ınsallah ^^:KK36:

Allah senden razı olsun, ilk içimi ferahlatanlardansın ♥ bugün keseyi de gördüm, hayırlısıyla sonuna kadar gideriz inşallah 😊 şükürler olsun
ay ınsallah :dua: rabbım yardımcın olsun :KK68: ıkınıze de saglık sıhhat versın .stressız olmak zor tabı de olsun sabret dua et :)

merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Geçtiğimiz cuma kan testi ile gebe olduğumu öğrendim. 167,10 çıkmıştı başka bir hastanede pazartesi günü yine yaptırdım 774 çıktı.yükselme durumunda bir sıkıntı var mı yoksa normal mi hesaplıyorum çok bile yükselmiş geliyor.salı çıkması gereken değerden fazlası ptesi çıkmış ama doktorum beklediğimden düşük diyor.diğer iki doktorumda normal olduğunu söylüyorlar.sizdende fikir almak istedim..birde keseyi ne zaman görürüm

merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Geçtiğimiz cuma kan testi ile gebe olduğumu öğrendim. 167,10 çıkmıştı başka bir hastanede pazartesi günü yine yaptırdım 774 çıktı.yükselme durumunda bir sıkıntı var mı yoksa normal mi hesaplıyorum çok bile yükselmiş geliyor.salı çıkması gereken değerden fazlası ptesi çıkmış ama doktorum beklediğimden düşük diyor.diğer iki doktorumda normal olduğunu söylüyorlar.sizdende fikir almak istedim..birde keseyi ne zaman görürüm
yuzde 60 la 3 kat arası kısıye gore degıseen degerlerde artıs olur ama nasıl artarsa artsın duzenlı artıs yapmalı yanı 2 katla baslayıp yuzde 60 artınca dersın kı aaaa bısı mı var. ? :KK70: doktorlar cesıt cesıt vallahı cumadan pazara 2 gunde 3 e katlasa 500 eder kalan 1 gunde 1.5 artmasını beklerım haklı olarak minımum 750 yapar. nesı kotu ? yaptırdıgın yerlerı degıstırısen bırazfarklılık olcak ıllakı ama cok fark ettıgınıe sahıt olmadım. cok rahatsızlık duyup ıcın ıcını yıyecekse carsamba tekrar baktırırsın pazartesıden ne kadar artmıs onu bı gorur doktorun :)rabbım hayırlısıyla dogurmayı nasıp etsın

Thistle ve Rainbow merhaba Arkadaşlar benim sizin gibi güzel haberlerim maalesef yok kese bir tane fakat büyüme durmuş küçülmüş bile doktorum ilaçları kesti haftaya kadar düşer olmazsa yine kürtaj olacam 5.denemem çok yoruldum benim hikayem burda biter Allah size yardımcı olsun. 🙏🙏
Benim kaderimde buymuş 😥😥

Thistle ve Rainbow merhaba Arkadaşlar benim sizin gibi güzel haberlerim maalesef yok kese bir tane fakat büyüme durmuş küçülmüş bile doktorum ilaçları kesti haftaya kadar düşer olmazsa yine kürtaj olacam 5.denemem çok yoruldum benim hikayem burda biter Allah size yardımcı olsun. 🙏🙏
Üzülme demek istemiyorum ; çok üzücü ve yorucu bir süreç ama umudunu kaybetmemeye çalış ... hiç pozitifi görememek var ... sen gördün , bir kese de gördün .... ben geçen sefer kalp atışı görememiştim .... bu sefer gördüm ama her an korku var büyümeyecek düşecek diye ... hep bir sonraki adım için yine de umutlu olmalıyız ....

Iki kere kese gördüm birincisi boş kese oldu bunda ise o siyah nokta var boş değil fakat kese küçülmüş yani büyüme durmuş kisacasi ikisin dede kalp atışına kadar gelemedim yüce rabbim büyüktür bu süreci uzun yaşadın mi bilmem ama hem maddi hem de manevi yönden bittim ancak iş bulup tekrar devam edebilirim. O kadar cikmaza girdim sizlere yüce rabbim sonuna kadar yardımcı olsun sağlıkla çocuklarınıza kavuşun sizinle tanışmak dertlesmek
iyi geldi. Hoşçakalın.🙏🙏

Kuzum çok üzüldüm 😔 kendimizi alıştırıp kaptırdıktan sonra kaybetmektense en başında bunu yaşamak daha iyi diyorum hep, bizler sonuna kadar gidecek miyiz meçhul. Allahım sabır versin sana, güç versin. Biraz kendini toparla maddi manevi, inşallah bir dahaki sefere olacak. Dua edeceğim sana.

Öyle düşünme kalp atışından sonra yolu yarıladınız demektir ondan sonra Alllahin izniyle herşey yolunda gider bende sizin için dua edecegim yüce rabbim sizinle olsun. 🙏🙏Tekrar kendinize çok iyi bakın.

Arkadaşlar burası güzel bir yer morel oluyoruz birbirimize benim baya canım sıkıldı bugün benim üçüncü denemem transferimin 9. Gün degeri 70.51 di bugün 11. Gün degeri 110.66 tekrar cumaya test istedi doktorum artışta sanki düşük kalmış çok canım sıkılıyor ne olur yardım edin 😞😞😞🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Arkadaşlar burası güzel bir yer morel oluyoruz birbirimize benim baya canım sıkıldı bugün benim üçüncü denemem transferimin 9. Gün degeri 70.51 di bugün 11. Gün degeri 110.66 tekrar cumaya test istedi doktorum artışta sanki düşük kalmış çok canım sıkılıyor ne olur yardım edin 😞😞😞🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Canım sana bizzat yaşadıklarımı sundum, süreci de sürekli güncelledim. Senin gibiydim ve gebeliğim sorunsuz ilerliyor, yani illa kötü olacak diye bir şey yok. Sen de bundan biraz teselli bulup kendini bırakmayacaksın, diğer test gününü bekleyeceksin.

İyi düşün iyi olsun. Dua et. Senin gibi başladım, bu hafta kalp atışlarını duydum. Bir tane bile şüpheli geliyordu başta senin gibi, şimdi ikizlerimi bekliyorum. Sakin kalmaya çalış. Zor evet, ama bebeğini de etkilediğini unutma. Kötü olmayacak inşallah 🙏

Son düzenleme:
Canım sana bizzat yaşadıklarımı sundum, süreci de sürekli güncelledim. Senin gibiydim ve gebeliğim sorunsuz ilerliyor, yani illa kötü olacak diye bir şey yok. Sen de bundan biraz teselli bulup kendini bırakmayacaksın, diğer test gününü bekleyeceksin.

İyi düşün iyi olsun. Dua et. Senin gibi başladım, bu hafta kalp atışlarını duydum. Bir tane bile şüpheli geliyordu başta senin gibi, şimdi ikizlerimi bekliyorum. Sakin kalmaya çalış. Zor evet, ama bebeğini de etkilediğini unutma. Kötü olmayacak inşallah 🙏
Canım benim allahım hepimizin gönlüne göre versin çok güzel destek oluyorsun allahım gönlümüzün muradını versin inşallah bebişlerini sag salim kucagına almayı nasip etsin cuma günü inş güzel haberlerle dönerim sana 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😘❤️🧿🧿

X