Hcg Testi 320mlu/ml

laluz1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
160
0
39
Kizlar Bunun Sonucunda Nekarlik Oluyo Ve Normalmi Deger Burda Hamile Bi Abla Var O Bana Dediki Degerin Düşük

Kizlar Biriniz Bakin Yaa Cok Merak Ediyorum Normalde Bana 4 Haftalik Falan Olman Gerekiyo Dendi Bu Deger 2,5 Haftaligi Gösteriyo

canım hemen teleş yapma belki geç döllenme olmuştur 2 gün sonra tekrarla yada yarın hemen dr a git
herşey gönlünce olsun...

Laluzcum bu değere göre hamilesin tebriklerrrr arkadaşın neye göre bu değer düşük demiş anlamadım ben hamile olduğumu öğrendiğimde kan testi sonucum 20 idi sonuçta 5 iin üstünde olunca pozitiftir hadi bakalım gözünaydın:))

Saol Canim Ya Ben Bu Degerlere Bakarsam 2,5 Haftalik Netteki Degere Bakinca 4 Haftalik Anlamadimki Doktora Gitsem Iyi Olcak

Canim Telaşlanma.bende Ilk Kan Tahlili Yaptirdiğimda 159 Iki Gün Sonra Ise 271 çikmişti.son Adet Tarihime Göre Bakildiğinda Bu Değerin 1000 Lerde Olmasi Gerekiyormuş.doktorlar Aynen Banada Değer çok Düşük..diş Gebelik Olabilir..bir Hafta Içinde Düşük Yapabilirsin Vs Gibi çok Olumsuz Konuşmalarda Bulunmuşlardi.5 Gün Sonra Gittiğimde Değerim 2842 Olmuştu.bir Hafta Sonrasinda Rahimde Keseyi Gördük çok şükür.geç Yumurtlama.dolayisiyla Da Geç Döllenme Olmuş Bende.sendekide öyle Olabilir.özellikle Adeti Düzensiz Olan Kişilerde Geç Döllenme Siklikla Oluyor..

Canim Telaşlanma.bende Ilk Kan Tahlili Yaptirdiğimda 159 Iki Gün Sonra Ise 271 çikmişti.son Adet Tarihime Göre Bakildiğinda Bu Değerin 1000 Lerde Olmasi Gerekiyormuş.doktorlar Aynen Banada Değer çok Düşük..diş Gebelik Olabilir..bir Hafta Içinde Düşük Yapabilirsin Vs Gibi çok Olumsuz Konuşmalarda Bulunmuşlardi.5 Gün Sonra Gittiğimde Değerim 2842 Olmuştu.bir Hafta Sonrasinda Rahimde Keseyi Gördük çok şükür.geç Yumurtlama.dolayisiyla Da Geç Döllenme Olmuş Bende.sendekide öyle Olabilir.özellikle Adeti Düzensiz Olan Kişilerde Geç Döllenme Siklikla Oluyor..

SAOL CANIM YA İNŞALLAH KÖTÜ DEGİLDİR VALLA ÖLE HEVESLENDİKKİ ANLATAMAMsenağlama

Canim Valla Insan Bu Evhamlanmadan Duramiyoruz.bak Keseyi Gör Ondan Sonrada Embriyoyu Görmek Istiycek Onun Için Endişeleneceksin..sonrasinda Kalp Atişlarini Duyabilecekmiyim..sonrasinda Ikili Test ,üçlü Test, O Test Bu Test Sonuçlari..sanirim Bizim Bu Evhamliğimiz 9 Ay Sürecek.aslinda En Iyisi Soğukkanli Olabilmek.herşeyin Olumlu Tarafini Düşünebilmek.rabbim Hepimizin Emanetlerini Korusun Ve Sağlikli Bir şekilde Kucağimiza Almayi Nasip Etsin Inşallah...

laluz sewn değerlerle falan uğraşma canım boş ver hamilesin keyfini çıkar..hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin..

laluz bu arada hemen bi doktor doktorülüne git bence..ben öğrendim hemen gittim arkadaşım...bu arada benim kahverengi lekelenmelerim oldu düşük tehlikesi diye doktor ilaç verdi..arkadaşım senin umaarım böyle şeylerin olmaz..ama olursa doktora mutlaka git..çünkü düşük tehlikesidir

X