HCG testi yanıltmış olabilir mi? 🤔

Miracelik16

Mucizem 🦋 ve giden meleğim 🦋
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
1.871
3.819
30
Merhaba kızlar.. Benim adet tarihim 7 kasımdı ama ama 3/4 gündür adet olacakmışım gibi arada ağrı bastırıyor kesin adet oldum diyorum lavaboya gidiyorum gelen giden yok sadece sarımsı yada hafif yeşil gibi akıntım var kaset tipi de erken gebelik testi de yaptım negatif çıktı acaba yeni mi yoksa adet mi olacağım varmi bunu yaşayan sonu ne oldu ☺️☺️

7 gün geçmiş negatif çıkmış adetin 10 güne kadar gecikmesi normal sayılır kadın doğuma gidip tekrar sizden test isteyecektir sonrasında duruma göre adet söktürücü yazar

Bu sabah kan verdim değerim 5.92 çıktı çok düşük :KK43: doktor 2 gün sonra yenile dedi
Şehir dışına çıkmıştım ekim ayında 24 ekim'de döndüm eşimle o zaman beraber olmaya başlamıştım adet tarihim 7 kasımdı
🤦‍♀️
5 ay önce kimyasal gebelik yaşadım korkuyorum yine

Bu sabah kan verdim değerim 5.92 çıktı çok düşük :KK43: doktor 2 gün sonra yenile dedi
Şehir dışına çıkmıştım ekim ayında 24 ekim'de döndüm eşimle o zaman beraber olmaya başlamıştım adet tarihim 7 kasımdı
🤦‍♀️
geç döllenme olabilir ümidinizi kaybetmeyin 🌸

🤦‍♀️
Hayırlı olsun sonuç iyi aslında geç döllenmeye benzıyor 2 gün sonraki artışa göre durum netlesır

X