HCT YÜKSEKLİĞİ NOLUR BİLGİSİ OLAN YAZSIN

Bicare58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
255
34
50
öncelikle rabbim herkese sağlık versin. Bir aydir hemotolojiden cıkamıyorum. Genetik test verdim negatif geldi. Eritropoetin düşük cikinca tekrar bugun genetik test istedi. Neyim var diyorum birsey demiyor ve iyice korku saliyor beni. HCT yuksekligi icin bir ünite kan bosaltmak lazim diyor. Tekrar yok kemik iliği biyopsisi diyor. Ardindan tekrar kan alip genetik icin Ankaraya yolluyor. Berbat durumdayim.HCT yuksekliği olan var mi varsa ne yaptiniz?😔 bugun cikan sonuclarim

İyi geceler arkadaşlar benim son adet tarihim 19 ocak ama addet olamadım ve tes yaptım 22 şubat bt hcg 2384 çıkmış ti ama kese görülmüyor dedi ikiz olma olası olabilir dedi ve dış gebelik te ola bilir dedi bilgi olan aydinlata bilirmi

İyi geceler arkadaşlar benim son adet tarihim 19 ocak ama addet olamadım ve tes yaptım 22 şubat bt hcg 2384 çıkmış ti ama kese görülmüyor dedi ikiz olma olası olabilir dedi ve dış gebelik te ola bilir dedi bilgi olan aydinlata bilirmi
Merhaba. Kese gorunmuyorsa hicbir sey net degil demektir. Bos gebelik de olabilir, dis gebelik de olabilir, normal gebelikse cift kese de gorulebilir, tek kese gorulse de tek yumurta ikizi olma ihtimali olabilir. Yani su an olasilik cok. Ama hamile oldugunuz kesin. Kese icin biraz erken olabilir. 4 gun sonra gitseniz 6000-8000 beta ile doktorunuz keseyi gorup daha net bilgi verecektir. Su an stres yapmadan hamile olmanizin keyfini cikarin, tebrikler 💐

Tasarruf için konu içinde konu mu açtınız 😀

X