Hedef -35! Birlikte zayıflayalım🥂

cromvode

1. Hafta ✅ (-2.8) 104.8 > 102.0 | 170cm | 🎯65
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
8
3
Merhabalar herkese,

22 yaşındayım, bu sene 23 olacak :) Boyum 170, daha dün 104,8 ile bu yolculuğa başladım. Bugün itibariyle 103.0'ım. Aklıma burası geldi bir günlük açayım istedim. Beden ölçülerimi almaya üşendiğim için yarın alacağım, buraya da eklerim.

Maalesef pcos (polikistik over sendromu) ve saç dökülmesi ile uğraşıyorum. İnsülin direncim olduğu için pcos ve belirtileri de artıyor, umarım kilo vermek saç dökülmeme de etki eder.

Çalışıyorum ve bu yüzden beslenmemi dengelemek için baya uğraşıyorum.

Zamanla burada daha çok konuşuruz, çok uzatmak istemiyorum.

5 Ocak 2022: 104.8
7 Ocak 2022: 103.0

Merhabalar insülin direnciyle 78den 55e inen biri olarak bişeyler yazmak istedim. Öncelikle gerçekten kararlı ve sabırlı olmanız lazım. Benim insülin direncim pcos kaynaklı değil de diyabet kaynaklıydı. Çok yavaş kilo veriyordum ama kararlıydım. Spor yapmayı ihmal etmedim çünkü derdim güzel görüntü ve sağlıklı olmak. Matofin kullanıyordum bu süreçte sağlıklı beslenerek ilaçtan kurtuldum. 200 gram bile versem verebiliyor olmak beni motive ediyordu. Bu yüzden vazgeçmedim. Şuan istediğim görüntüye ve hedefe çok yaklaştım. Geçmişte çektiğim açlık, spor yorgunluğu için dönüp bakıyorum iyi ki diyorum. Kendime yaptığım en büyük yatırım bu oldu diyorum. Motivasyon kaybetmeden hırsla devam etmek çok önemli

Merhabalar insülin direnciyle 78den 55e inen biri olarak bişeyler yazmak istedim. Öncelikle gerçekten kararlı ve sabırlı olmanız lazım. Benim insülin direncim pcos kaynaklı değil de diyabet kaynaklıydı. Çok yavaş kilo veriyordum ama kararlıydım. Spor yapmayı ihmal etmedim çünkü derdim güzel görüntü ve sağlıklı olmak. Matofin kullanıyordum bu süreçte sağlıklı beslenerek ilaçtan kurtuldum. 200 gram bile versem verebiliyor olmak beni motive ediyordu. Bu yüzden vazgeçmedim. Şuan istediğim görüntüye ve hedefe çok yaklaştım. Geçmişte çektiğim açlık, spor yorgunluğu için dönüp bakıyorum iyi ki diyorum. Kendime yaptığım en büyük yatırım bu oldu diyorum. Motivasyon kaybetmeden hırsla devam etmek çok önemli

Selamlar, ne güzel kilo vermişsiniz🎉 dediğiniz gibi sporu bırakmamak lazım, benim için en zoru hareket, hiç geçmişim yok. ama devam etmeye çalışıyorum. bu sefer gerçekten çok içten istiyorum yolun sonunu görmeyi. sıkıldım bu hayatı yaşamaktan, ciddi bir özgüven problemi yaratıyor bende fazla kilolar.

ben de metformin kullanıyorum bu arada.

X