Hedef Kurban Bayramına Kadar - 10 :)

gamzeli_bebis

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
7.201
21.134
32
  1. merhabalar kızlarrrrrrrr
şuan sanırım 83 kg falanım 2 ay önce diyetisyeni bıraktıgımda 74 kkg dım ramazanda hunharca yiyince :KK70:
snrasında da salladım kilo aldm bi çoğu ödemdir eminim ama başlıyrum bugun aslnda dün başladım ama bugun konu açıyorum konu açma sebebimde düzenli buraya not alarak kendime verdiğim sözü tutmak :)

hergün yapılacaklar..

1 erken uyanılacak sabahları 2 veya 3 mile leslie yapılacak !
2 öncedende kullandıgım bir zayıflama çayım vardı kardeşimde şuan kullanıyor o içilecek ( işth kapatıyor ve wc ye cıkartıyor)
3 kahvaltı yapılacak
4 gün içinde bol bol su içilecek
5 akşam yemeği çok çok hafif ve erken saatte yenecek.
6 yemekten sonra 30 dk koşu bandında yürüyüş yapılacak ve squat
7 yatmadan önce folik asit içilecek ( çünkü 10 kg verince bebiş çalışmaları yapcam)
8 haftada 2-3 gün saç bakımı yapılcak
9 duş alınıp bakım yağları sürülecek
10 kurban bayramında önce kaş şekillendirme işlemi yaptırılacak :)
* kurban bayramında karadeniz turu yapcaz allah kısmet ederse:)

15 TEMMUZ
@kedicik555 78 KG

savurgan savurgan 77.400
G gamzeli_bebis 84,4

Son düzenleme:
merhabalar kızlarrrrrrrr
şuan sanırım 83 kg falanım 2 ay önce diyetisyeni bıraktıgımda 74 kkg dım ramazanda hunharca yiyince :KK70:
snrasında da salladım kilo aldm bi çoğu ödemdir eminim ama başlıyrum bugun aslnda dün başladım ama bugun konu açıyorum konu açma sebebimde düzenli buraya not alarak kendime verdiğim sözü tutmak :)

hergün yapılacaklar..

2 öncedende kullandıgım bir zayıflama çayım vardı kardeşimde şuan kullanıyor o içilecek ( işth kapatıyor ve wc ye cıkartıyor)
3 kahvaltı yapılacak
7 yatmadan önce folik asit içilecek ( çünkü 10 kg verince bebiş çalışmaları yapcam)
Slm bende sana katılabilirmiyim kurban bayramına kadar kilo vermek istiyorum bende destek olacak birilerini arıyorum

Dünkü menü
-sabah 500 ml ılık su içine limon suyu damlattım
- 200 ml taze portakal suyu
- 1 adet ceviz içi
1 saat sonra
- 500 ml su
- 200 ml süt
Öğle
3 kase sebze çorbası
500 ml su
Aralarda su
Akşam
1 avakado
Yoğurt
Toplam 3-4 litre su
45 dk yürüme

Dünkü menü
- 1 adet ceviz içi
1 saat sonra
- 500 ml su
- 200 ml süt
Öğle
3 kase sebze çorbası
500 ml su
Aralarda su
Akşam
1 avakado
Yoğurt
Toplam 3-4 litre su
45 dk yürüme
Savurgan boy ve kilo ayni su an ikimizin..1.68 ve 78 benim de..pazartesileri ni tartilsak yazsak..Menumu bu aksam yazarim...
evli misin coluk cocuk var mi ...

Dünkü menü
- 1 adet ceviz içi
1 saat sonra
- 500 ml su
- 200 ml süt
Öğle
3 kase sebze çorbası
500 ml su
Aralarda su
Akşam
1 avakado
Yoğurt
Toplam 3-4 litre su
45 dk yürüme
menün guzel ama protein yesen mi acaba kas yerine yagdan yakarsin...
44 gun var kurban bayramina 44 gunde 8kilo versek bence mukemmel olur..düz 70 cok iyi hissettirir...

merhabalar kızlarrrrrrrr

hergün yapılacaklar..

3 kahvaltı yapılacak
bekleniyorsun ..44 gun var bayrama :) bugun aksam yazar misin ne yediysen..

bekleniyorsun ..44 gun var bayrama :) bugun aksam yazar misin ne yediysen..
mrb kızlar hoşgeldiniz ikinizde bnm dün arkadasımın doğum günü vardı eve 11.30 da geldm giremedim foruma :) şuan iş yerindeyim bn 2 aydr açılan iştahımı kapamakta çok zorlanıyorum :KK43:
bugun kalkıp sporuumu yapaamadım. daha tam anlamıyla o motivasyonu yakalayamadım. kızlar bide bnm problemim basenlerde bu arada :KK43: spor yapmam gerek netten adımsayar bileklikmi alsam diyorm ? şuan nerden başalyacagımı bulamadım evde spor mu salonda spormu dışarda yürüyüşmü diyetisyenmi herşey karıştı iş yerimin yan tarafına spor salonu var öğlen molalarındamı yapsam diyorum kendi kendime gidip. akşam iş çıkışı spor zor oluyor. o dediğim çayıda henüz alamadım akşama alıcam gidip iştahımı kapasın :KK43: savurgan savurgan zor olmuyomu sadece sıvı ? @kedicik555 sen neler yiyosun sende cocuk varmı

G gamzeli_bebis o bitki çayının adı nedir acaba
canım eski adı forx5 ti bn o zaman kullanıyordum şimdiki adı mixlife tea mi ne öle bişi üreticisi bizim semtte bi aktar ne bilim bi zararını duymadım hiç bide bnm kullandııgm zamanlar iştah kesme ve çok wc ye cıkarma oluyodu onu alcam iştahımı önlemek için bakalımmm ama bi önceki kullandıgımdada bn düzenli kullanmadım şu kadar kilo verdim bu çayla vs diyemem bn bi süre kullanıom iştahımı kesene kdr. zaten tek başına hiç bişi zayıflatmıo en önemlisi spor galiba

kızlar bnm bu zamana kadr en iyi sonuç aldgm zayıflama yöntemim yediklerime dikkat edip sabah 3 mile leslie akşam 30 dk koşu bandında yürüyüştü. yine yapmam gerek
kosu bandin varsa her aksam duzenli 75 dakika yurumen fazlasiyla yeter..adimsayar bana gereksiz geliyor.en az 60 dakikalik yuruyus muthis zayiflatir ..En iyi spor..İstahı kesen bende ayran oluyor..birkacgundur dikkat ediyorum ben ama bugun ilk gunum olacak insallah..
ikizlerim var 3 yasinda spor salonumuz var sitede ama inebilmem.mumkun degil malesef ..

kosu bandin varsa her aksam duzenli 75 dakika yurumen fazlasiyla yeter..adimsayar bana gereksiz geliyor.en az 60 dakikalik yuruyus muthis zayiflatir ..En iyi spor..İstahı kesen bende ayran oluyor..birkacgundur dikkat ediyorum ben ama bugun ilk gunum olacak insallah..
ikizlerim var 3 yasinda spor salonumuz var sitede ama inebilmem.mumkun degil malesef ..
ogle arasi spor yapip işe geri donmen zor olmaz mi yorgun olursun ama işin musaitse rahatsa olabilir tabi..
Oyy allah bağışlasın :)
siz yürüüyüş mü yapıyorsunuz varmı evde koşu bandı :)
valla öğlen gidip gelmem zor olur ev fazlada 30 dk yürüyüş yada eliptik fln yapabilrim o kdr içinde para vermeye değermi diyorum bi yandan ne biliyim :KK43:adımsayarıda motive eder belli bi limit koyarım die alayjm dedim amane bilim

Savurgan boy ve kilo ayni su an ikimizin..1.68 ve 78 benim de..pazartesileri ni tartilsak yazsak..Menumu bu aksam yazarim...
evli misin coluk cocuk var mi ...
Olur fark etmez benim için pazartesi olsun tartı günümüz:KK66:bekarim canim çok bilmiş bir tane kızım :anne:var:dua:

menün guzel ama protein yesen mi acaba kas yerine yagdan yakarsin...
44 gun var kurban bayramina 44 gunde 8kilo versek bence mukemmel olur..düz 70 cok iyi hissettirir...
Protein olarak yoğurt yiyorum akşamları avakado koyuyorum içine aradada süt içiyorum :eğlence:

evettt kızlar ben yurtdışında yasadıgımdan aksam oldu burda menümü yazayım
SABAH
-500 ml ılık limonlu su
-200 ml taze sıkılmış portakal suyu
- 1 ceviz içi
1 saat sonra
-500 ml su
-1 bardak süt
ogle
Tadı çok kötüydü :KK14:içi çok karışık yeşilliklerle dolu çorba
Su
Akşam
1 kase yoğurt
1 avakado
1 bardak sütlü çay bu iyiydi kendime geldim:kahve:
Ve toplam 4 litre su
Yeşil çay içmek istiyorum demliyorum kızlar ama içemiyorum tek yudumda afferdersiniz midem ağzıma geliyor zorlamıyorum onun yerine yeşilçay detoksu var küçük paket halinde ondan alıyorum:KK52:
Birazdanda 45 dk yürüdümmü günü kapatacağım

İkizlerini Allah bagışlasın canım:emir_bebek:spor olarak ben leslieyle yapıyorum 45 dklık 3 mile olanı daha önce hergün yapıp 1 ayda inanılmaz sıkılaşmıştım :KK6:

X