Hedef Kurban Bayramına Kadar - 10 :)

kızlar selam daha once 10 gunde 2 gitmisti dunkunde 8 gunde 2 gitmid..
yani toplamda 4 gitti 18gunde..Tabi ki devam edicem bayramda da ...motive edici oldum..
guncel kilom 74

Günaydınn ,

2 gündür hiç giremedim foruma iş yerinde denetlemelerim vardı evde de ufaklık rahatsızdı yani anlayacağınız full tempolu geçti ne yedim ne yemedim onu bile hatırlamıyorum sabah tartıldım veee 69,9 stresten kilo verdim sanırım :) şimdiki hedefim bayram ertesine kadar 70 lere çıkmamak ve inşallah daha da düşmek .

Sabah ,
limonlu su

1 dilim kepekli ekmek domates, peynir ,salatalık bir çatal börek

ara 2 kayısı

öğle ızgara tavuk derisiz yağsız ve salata ya da ayran da olabilir .

akşamı henüz karar vrmedim .

ben sebzeleri fırında 1 kaşık zeytin yağı ve sevdiğim baharatlarla pişirmeyi çok seviyorum. çokhafif ve lezzetli oluyor. hatta pazar sabah kahvaltılarına artık patates kızartmak yerine(evdekiler için) fırınlıyorum küpküp bol baharat bazen sıfır yağ çok lezzetli oluyor. ben de böyle yiyebiliyorum .

Günaydınn ,

2 gündür hiç giremedim foruma iş yerinde denetlemelerim vardı evde de ufaklık rahatsızdı yani anlayacağınız full tempolu geçti ne yedim ne yemedim onu bile hatırlamıyorum sabah tartıldım veee 69,9 stresten kilo verdim sanırım :) şimdiki hedefim bayram ertesine kadar 70 lere çıkmamak ve inşallah daha da düşmek .

Sabah ,
limonlu su

1 dilim kepekli ekmek domates, peynir ,salatalık bir çatal börek

ara 2 kayısı

öğle ızgara tavuk derisiz yağsız ve salata ya da ayran da olabilir .

akşamı henüz karar vrmedim .
69.9 cok.iyi moral verici bayram sonrası hedefin 66 olsun :) bayramda kacirmicaz insallah

69.9 cok.iyi moral verici bayram sonrası hedefin 66 olsun :) bayramda kacirmicaz insallah

ya tartıda o 6 yı gördüm nasıl gaza geldim anlatamam :) sanırsın 50 lere düşmüşüm :)))

Sabah 1 dilim ekmek + domates salatalık peynir zeytin ve ceviz

Ara ayran

öğle yemedim yiyemedim malesef :KK43:maden suyu içtim

şimdi yine ara büyükce bir armut

akşama da bakalım neler olacak :)

hergün leslie yapıyorum ve bence gerçekten çok sağlıklı hissetmemi sağlıyor ayrıca kilo verimini hızlandırıyor...

ya tartıda o 6 yı gördüm nasıl gaza geldim anlatamam :) sanırsın 50 lere düşmüşüm :)))

Sabah 1 dilim ekmek + domates salatalık peynir zeytin ve ceviz

Ara ayran

öğle yemedim yiyemedim malesef :KK43:maden suyu içtim

şimdi yine ara büyükce bir armut

akşama da bakalım neler olacak :)

hergün leslie yapıyorum ve bence gerçekten çok sağlıklı hissetmemi sağlıyor ayrıca kilo verimini hızlandırıyor...
bir dönem yaptim canim aylarca leslie cok faydali ama simdi ikizlerle zor :)

Tünaydın ,

Dün akşam dışardaydık ve malesef 1 lahmacun ve ayran içmek zorunda kaldım yemek olarak ama başka bir şey yemedim yatana kadar . Sonra kalorisine baktım aslında dışarıda yenilebilecek yemekler için de kalorisi en düşüklerdenmiş .

Bu sabah ,

Haşlanmış yumurta , peynir , domates , salatalık , zeytin , 1 dilim ekmek

Ara 2 kayısı

Öğle yemeği olarak :) 3 dilim muz , yarım şeftali , 3 adet çilek

Akşama zeytinyağlı fasulye ve semizotu salatası düşünüyorum.

69'5 dan selamlar Gr gr gidiyor çok zorluyor ama yılmak yok . Bu günlerde sıcaktan mı bilmiyorum yemek yiyemiyorum hep sulu ve soğuk seyler istiyor Canım. Cacık , meyve gibi . Akşam arkadaşımın kızının doğum günü vardı ve ben sadece iki çeşit salatadan birer kaşık aldım pastadan da iki çatal yani akşam yemeği niyetine yedim .

kimsecikler uğramamış :KK43: ben yazayım yine de 68 i gördüm tartıda hedefim ekim 15 e kadar 61 olmak . öyle çok katı diyet yapmıyorum ama porsiyonlarımı baya baya küçülttüm . mesela bayramın birinci günü sadece 1 dilim ev baklavası yedim kaçamak olarak ki bu benim için çoookkk büyük bir aşama .

X