hedefim 8 kilo vermek

bendeyolumagiderim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
382
136
herşey güzel gidiyordu da cumartesi günü diyeti fena bozdum. eşime tatlı yapmıştım, iftardan sonra yesin diye. ben oruç tutmuyorum , hira tatlısı vardı ben bir tane yiyeceğim dedim ama mutfağa gidip gelip 5 tane yedim tüm bir haftalık emek boşa gitti diyebilirim. yani tanesi 300 kalori falansa siz düşünün artık. pazar günü de çok dikkat etmedim. bugün yeniden devam ediyorum ama bu hafta kilo veremeyeceğim 😢 Çarşamba göreceğiz.
 

bendeyolumagiderim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
382
136
buraya yazmak iyi geliyor. kimse okumasa da bir nevi diyet günlüğü gibi biraz daha sorumluluk hissettiriyor. mesela diyeti bozduğumda aklıma burası geldi ben bunu nasıl yazacağım diye 😁 diyeti acilen sporla desteklemem gerekiyor. spor beni çok zorluyor yapamıyorum ama en azından yürüyüşe başlamak istiyorum. bu iki hafta aşırı yoğun olacağım dersler, sınavlar var. iki hafta sonra yürüyüşe başlamayı düşünüyorum.
 

bendeyolumagiderim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
382
136
bu hafta diyete pek dikkat edemedim.belki dikkat etsem daha çok kilo vereceğim. akşama kadar aslında hep güzel gidiyor ama akşam genelde birazda eşim yüzünden bozdum diyebilirim. sürekli abur cubur alıyor ya da gece pizza söylüyor. bende dayanamıyorum yiyorum biraz. onun durumu daha vahim(20kilo fazlası var) ama sende biraz dikkat et dediğim halde pek kafaya takmıyor 😤

7 Nisan 63 kg
14 Nisan 61.8 kg
21 Nisan 61 kg
28 Nisan 60.3 kg

kaldı 5 kilo, zor olan kısmı.