Doğum sonrası, hedef 58! Spor ve beslenme günlüğüm.

Merhabalari güncelleme yapmaya geldim. Diyet gayet iyi gidiyor. Açlık pek hissetmiyorum. Dün yine 60 dk değişik seviyelerde eliptik, mekik, glute bridge çalıştım. Bu arada squat konusunda pek verim aldığımı düşünmüyorum. Köprü hareketini karnımda 7.5 kg ağırlık ile yaptığımda bacak ve kalçalarımda ciddi yanma hissediyorum. Squat yaparken zorlanmıyorum. bu yüzden şimdilik köprü ile devam edip sonrasında biraz daha zayıfladığımda dead lifte başlayacağım. Evde eşimin ağırlıkları ve barları var. Bu yüzden her hareketi evde yapabiliyorum ki bu çok büyük rahatlık. :KK49:

Bunun dışında canım hala waffle çekiyor ama kafaya koydum ya irademe hakim oluyorum. :KK70:

Her şeyin bir zamanı varmış gerçekten, benim zamanım da şimdi gelmiş. Yoksa ohooo elli kere bozmuştum diyeti. O zaman durmak yok, tam gaz devam.

Sizler neler yapıyorsunuz? Nasıl gidiyor? Motivasyonunuz yerinde mi? Ben gram gram veriyorum ama en azından bir ucundan tutuyorum diye içim rahat. :KK15:

Gunaydin ben araniza katilmak istiyorum. Ben dogum yapali 17 ay oluyo ama hala fazlaliklarim var. Dogum dan sonra 69 kydum cok sukur az cok verdim ama aylardir tik yok 62.3kg dan sonra motivasyonum gitti. Hedefim 57-58 kg arasi. Gunluk buraya yediklerimi yaptiklarima yazarsam motivasyon olur insallah

X