Hedefim ekime kadar 30 kilo :))

merhaba
çok fazla bir kilon yok bana sorarsan, merak etme kısa zamanda verirsin onları da inş. :)
yarım saat yerimde koşuyorum dedin ya ben sana onun yerine bir video önereyim, o daha çok kalori yakmanı sağlıyor, yaparken çok fazla terliyorsun ben haftada 3 gün bunu yapıyorum kalan günlerde de dışarda 1 saat yürüyüş yapıyorum :) video youtube dan '' leslie sansone 3 mile walk '' umarım azminle dilediğin kiloya varırsın :)

Yeni topiğinde katıldım leslie suan yapamıyorum ama seviyorum o videoyu yeni topikte devam edelim:KK9:

3 aydır diyetteyim şu ana kadar 18 kg verdim. 2 ay içinde en azından 10 kg daha versem bnm için yeterli aslında sonra bu kadar kasmicam kendimi :)
teşekkür ederim cnm inş hepimiz ulaşırız :) sen kaç kilosun bir diyet uyguluyor musun :)

çok sevindim canım zaten kasmayınca rahat olunca daha sağlıklı kilo verirsin:) ben hamile kaldığımdan beri 12 kilo aldım daha doğumuma 7 hafta var doktor doğuma kadar alacağın kiloyu almışsın dedi diyetsiyene yönlendirdi diyetisyen bana bir diyet yazdı tabi henüz sizinki gibi kilo vermeye yönelik değil:) doğuma kadar 2 kilodan fazla almamam için o 2 kiloyu da ben değil bebeğim alcak inşallah bir aydır uyguluyorum kilom sabit bebeğim ise neredeyse yarım kilo aldı:) bakalım doğuma kadar uygulamaya çalışacağım :))

merhaba canım öncelikle seni verdiğin kilolar için tebrik ederim. seninle yaşıtız ve bu yaşıma kadar iki defa 30ar kg verdim. biri lisede diğeri de geçen seneydi. ama maalesef verdiğim kgnun 25ini geri aldım. şu anki kgm 120 90ları görmüşken tekrar bu kgya dönmek beni ne kadar üzdü tahmin edersin (inş. senin de başına gelmez :KK43: ). boyum 1.76 tabi ki 120 durmuyorum ama görünüşümden bu aralar nefret etmeye başladım. peki kgmu neden koruyup geri aldım; kpssye hazırlanan bir öğretmen adayıydım o süreçte yavaş yavaş bir 10 kgsunu geri aldım ama ne zaman atanıp da Afyon Emirdağ'a gittim işte o zaman 15 kgyu çok kısa sürede geri aldım. küçücük bir ilçe ve yapacaklarım sınırlı ben de resmen yedim içtim yattım diyebilirim. yaz tatiline İstanbul'a gittiğimde veririm iki ayda dedim ama maalesef buraya gelince de başladığım diyetler hep yarım kaldı. Emirdağ'a dönmeme iki hafta kaldı ve ben bgn inş. bitirmeyeceğim bir diyete başlamaya karar verdim. 30 kgyu geçen sene karatay ve leslie ile vermiştim :) 5 mile kadar yapıyordum. yazdıklarında gördüğüm iki haftada 2-3 kgyu vermeyi pek beğenmediğini gördüm ama inan en sağlıklısı bu bnm gibi 3 ayda 30 kgyu verince bıraktığın gibi kglar tekrardan yapışıyor canım ondan sakın moralini bozma derim ben. konunu takip edicem sen yolu yarılamışssın ama benim şu an vrmem gereken 45-50 kg var. beni de bu yolda biraz motive eder misin ? :)

merhaba canım öncelikle seni verdiğin kilolar için tebrik ederim. seninle yaşıtız ve bu yaşıma kadar iki defa 30ar kg verdim. biri lisede diğeri de geçen seneydi. ama maalesef verdiğim kgnun 25ini geri aldım. şu anki kgm 120 90ları görmüşken tekrar bu kgya dönmek beni ne kadar üzdü tahmin edersin (inş. senin de başına gelmez :KK43: ). boyum 1.76 tabi ki 120 durmuyorum ama görünüşümden bu aralar nefret etmeye başladım. peki kgmu neden koruyup geri aldım; kpssye hazırlanan bir öğretmen adayıydım o süreçte yavaş yavaş bir 10 kgsunu geri aldım ama ne zaman atanıp da Afyon Emirdağ'a gittim işte o zaman 15 kgyu çok kısa sürede geri aldım. küçücük bir ilçe ve yapacaklarım sınırlı ben de resmen yedim içtim yattım diyebilirim. yaz tatiline İstanbul'a gittiğimde veririm iki ayda dedim ama maalesef buraya gelince de başladığım diyetler hep yarım kaldı. Emirdağ'a dönmeme iki hafta kaldı ve ben bgn inş. bitirmeyeceğim bir diyete başlamaya karar verdim. 30 kgyu geçen sene karatay ve leslie ile vermiştim :) 5 mile kadar yapıyordum. yazdıklarında gördüğüm iki haftada 2-3 kgyu vermeyi pek beğenmediğini gördüm ama inan en sağlıklısı bu bnm gibi 3 ayda 30 kgyu verince bıraktığın gibi kglar tekrardan yapışıyor canım ondan sakın moralini bozma derim ben. konunu takip edicem sen yolu yarılamışssın ama benim şu an vrmem gereken 45-50 kg var. beni de bu yolda biraz motive eder misin ? :)
canım merhaba hoşgeldin :)
öncelikle tşk ederim bnmle duygu ve düşüncelerini paylaştığın için :) bence moralini hiç bozmamalısın, sen ki zamanında söylemesi kolay 30 kg vermiş birisin. Ne kadar tebrik etsem az seni. Ve bunu iki kere yapmışsın. Neden sonuncusu ve 3. sü olmasın. Yapmadığın şey değil sonuçta :) Önemli olan tek şey var yemek yemeği kafada bitirmek. Biz canımız sıkılıyor yemek yiyoruz, mutlu oluyoruz yemek yiyoruz, sinirleniyoruz yine yiyoruz. Malesef bu böyle. Abur cuburu o kadar severdim ki onlar olmayınca hayata küserdim resmen. Ama şimdi onlarsız çok mutluyum. Anladım ki onlar bnm dostum değil düşmanımmış. Kilolarım birer birer gidince mutluluğum hep arttı, kendime güvenim geldi, en basiti nefes nefese kalmadan iki merdiven çıkabilmek yada bir mağazaya gittiğinde kendime uygun bir kıyafet bulabilmek bile çok güzel bir duygu :) sen de gel aramıza ve yeni topiğimde beni takip et lütfen :) hep birlikte verelim kilolarımızı, umudunu hiçbir zaman yitirme, emin ol o 40 kiloyu aç kalmadan ama düzenli beslenerek vereceksin :) yeni topiğim 94 den 75 e bayrama kadar neden 65 olmasın :) bekliyorum öptüm :)

Merhaba kontrolün vardı güncel kilon nedir çok iyi gidiyorsun aynen böyle devammmmm :KK15:
canım merhaba :)
bu sefer cnm sıkkın biraz çünkü vere vere 700 grm vermişim :/ doktor diyet listemi biraz değişti ve sporu hergüne çıkardı :/ bakalım neler olacak. sanırım bundan snra daha zorlu bir sürece giriyorum. çok daha dikkatli olmam gerekiyor. sen neler yapıyorsun kaç kilosun diyet yapıyor musun :) yeni topiğimde bekliyorum seni mutlaka gel destek olalım birbirimze canım :) yeni topiğim 94 den 75 e bayrama kadar neden 65 olmasın :) bekliyorum öptüm :)

canım merhaba :)
bu sefer cnm sıkkın biraz çünkü vere vere 700 grm vermişim :/ doktor diyet listemi biraz değişti ve sporu hergüne çıkardı :/ bakalım neler olacak. sanırım bundan snra daha zorlu bir sürece giriyorum. çok daha dikkatli olmam gerekiyor. sen neler yapıyorsun kaç kilosun diyet yapıyor musun :) yeni topiğimde bekliyorum seni mutlaka gel destek olalım birbirimze canım :) yeni topiğim 94 den 75 e bayrama kadar neden 65 olmasın :) bekliyorum öptüm :)
Belki vücut alışmıştır ondan öyle olmuştur :) :) evett diyetteyim ben de imzamda görebilirsin :) günlüğüm de varrr gitsin kilocuklarımız basarılarrrr :) :) :)

X