hediye olarak flash bellek getirmiş

monicatak

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.845
8.303
buraya konu açmayalı aylar yıllar olmuştu ama hem şöyle bir iç döküp rahatlayayım hem de objektif olarak fikirlere göre adama bir cevap hazırlamak için desteğe ihtiyacım var kızlar.

önce biraz özet geçeyim, şimdi diyelim ki biri var ve bu kişi eski sevgiliniz, yıllar once ayrılmışsınız ve ayrı kaldığınız yıllarda çok büyük bir hata yapmış ama o yıllar içinde sizinle olan bağı hiç koparmamış. her seferinde reddetseniz de hep bir sekilde sansını denemiş ve pesinizi hiç bırakmamış. e yaş kemale ermiş, bay doğruyu da bulamamışsınız. en son köpek gibi aşık olup aşktan sağlam bir ders de alınca acaba mı diye düşünüp bu adama bir şans vermek istemişsiniz. çünkü bu adam sizi zamanında gerçekten çok sevmiş.

yıllar sonra ilk kez görüşeceksiniz, görüşme gününü de doğum gününüze denk getiriyor. neyse geldiği gün biraz hastasınız pek bir sey anlamıyorsunuz tadınız kaçık vs tam eve girecekken aldığı hediyeyi veriyor ama oncesinde ne bir çiçek ne başka bir sey yok. aç bakalım falan diyor paketi bir açıyorsunuz üzerinde çalıştığı şirketin logosu olan bir adet masa saati, bir adet yine şirket logolu flash bellek (nereye sokacaksam), bir tane dümdüz ve mühtemelen şirkette dagıtılan basit bir french press, bir kücük paket ot (bitki çayıymış ne bitkisi onu da bilmiyor) bir de mentollü sigara bulamıyorum diye sigara getireyim sana demişti onları koymuş

ay bu kadarla kalsa iyi nasıl unuttum. bir ayakkabı muhabbeti olmustu aramızda, nike'in rengarenk bi modelini görmüştüm bu çakma mı ya diye konusurken çakma olduğunu, orijinalde öyle bir renk olmadığını konusmustuk 1-2 ay önce ve benim için konu kapanmıştı orada, sen git o ayakkabıyı al bana, hem de çakma olanı

32 yaşındayım ben yazıyla otuz iki. bu yaşta birine alınacak hediye mi bu allah askına adamı boğmak istiyorum aklıma geldikçe. maddi değeri değil anlatmak istediğim ben zaten kendi paramı kazanıyorum ama allah aşkına kızlar ben şu paketi sıradan bir arkadaşa vermeye utanırım. herkese ilgi alanına göre hediye secerim en uzaktan tanıdık bile olsa. sen beni geri kazanmaya calısan biri olarak yıllarca peşimden koştun, bu mudur yani ? beni hiç tanımıyormuş. bir çicek alsa bile yeterdi, flash bellek nedir ya cakma ayakkabı almak nedir ? pasta getirmiş tek porsiyonluk olandan

ay çok uzattım ama demek istedğimi anladınız umarım, hediyenin maddi degeri değil konu bu kadar degersiz hissettirilmez bir insan. bir de gidince sana yeniden aşık oldum diye mesaj atıyor, bütün gece beni izledi zaten ve daha fazla üzerime düştü döndüğünden beri. bense onu sapanın bir ucuna takıp olabildiğince uzağa fırlatmak istiyorum . yarın yine gelmek istiyor beni gezdirecekmiş. içimde bir gram görüşme isteği kalmadı. zaten zamanında yaptıkları var, adam telafi için flash bellek getirmiş. içine belki şiir miir yazıp koymuştur dedim şiir sevmememe rağmen yine de açtım baktım yok anam baya dümdüz boş flash bellek

buraya kadar okuyan varsa hakkını helal etsin laptoptan yazıyorum biraz zorlandım. şimdi ben bu gerzeği ne yapayım allah aşkına bir seyler söyleyin beynim durdu. yarın için her seyi ayarlayıp plan yapmıs ama ben yarın da görmek istemiyorum, bütün hevesimi kırdı. ne diyeyim o hediyeleri yüzüne vurmak istiyorum söylemezsem içimde patlar. bana bunları mı layık gördün temalı bir mesaj yazmalıyım ona ama ne? siz olsanız ne yapardınız ? bir kere daha görüşüp ufak ufak mı sıyrılırdınız yoksa bu geceden her seyi söyleyip sayfayı kapatır mıydınız? yarın hiçbir şey yokmuş gibi rol yapamam. uyumadan önce mesaj at dedi o yüzden açtım konuyu. hadi bana bi el atalım

Canım bence dur iki dakka ciddi okursam yazıcam neyse ciddiyim .. bence flaşı içinde biriktireceğimiz anılarımız olsun diye vermiştir. Masa saatini her an aklımdasın demek için,ayakkabı ise O an ki konuşmanızdan senin onu beğendiğini ve görünce mutlu olacağını düşünmüştür. Şirket logosu ise işi gücü olan adamım boş gezenin boş kalfası değil imajı içindir.hem büyük bir pastayı bitiremezsiniz Eve de götürecek değilsin ya.. şuan gerçekten Polyana oldum sanırım helal et hakkını bence sor verdiğin hediyelerin bir anlamı var mı diye

Otuziki yaşına girdiğin için direkt kendisine "Ulan öküz onca zaman sonra gelmişsin sana şans versem mi vermesem mi kafamda türlü sorun varken bana şirket logolu usb getirmişsin diyebilirsin bence..."
Normalde hiç acımam biliyo musun söylerim bugün regl de oldum gereksiz bir hassaslik var üzerimde hala tatlı sert söyleme derdindeyim valla diyeyim mi böyle ya görüşelim diye plan yaptık falan ama bana şirket eşantiyon getirmiş olmanı aşamiyorum diye

Bellekte eski fotolar falan mı var vardır belki ya?
Of belleği çalıştırıp şirket tanıtımı videosu da görme ihtimalin var

Sizi hatırladım, eski bir konudan, bakın erkek arkadaşınızın size yıllar önce atyığı kazık az birşey değildi, ordan belliymiş odunluğu aslında, ayrıca bu adam sizden sonra başkası ile evlenip ayrılmıştı diye hatırlıyorum. Bakın erkeklerin size verdiği değeri sözlerinden değil davranışlarından anlarsınız, ben adamın ne önceki konuzda ne de şimdi size gerçekten değer verdiğine ilişkin birşey göremedim.
Not: sizi gerçekten seven başkasına nikah kıymaz, kıyıyorsa zaten şerefsizdir,masum başa bir kadınında canını yaktığı için.

Acemidir belki ya..bi de bizm bi arkdsn eşi is ciddiye binene kadar kimseye anlmli hediye almama karari alms..sonradan arkdsmla ciddilesince hediyeler de degisms..muhendstr kesin szin gorustgunuz de..belki kafasi bzm gbi calsmyordur ne bilym

gaza getirmiş gibi olcam ama yerine kendimi koyduğumda bu adamın beni küçük gördüğünü düşünürdüm
logolu şirket eşantiyonundan, çakma ayakkabıdan anlamayacak görmemişlikte biri gibi yani
bu da kendisi öyle biri olduğundan ileri geliyor tabii

senin de böyle biri olmadığın aşikar ama bu adama bunun yanlışlığını anlatamazsın
muhtemelen senden başka birini bulamadı, olmayan tecrübesiyle veya sabit fikirliliğiyle sana yazıyor şimdi
veya dedim ama tecrübe olmaması biraz zor, yaşlar kemale ermiş diyorsun
ama bir kadın ne ister hiç mi fikri olmaz bir adamın, logolu eşantiyon ne ya
ya da o kadar sabit fikirli ki "ben ne alırsam beğenir ya" diye düşünüyor

yerinde olsam saol cnm diyip hediyelerini kolunun altına koyup "sen bunu hayatında hakedecek birine vermelisin" diyip uzaklaşırdım kendisinden
kendi ayarında biriyle mutlu olur ancak bu tipler, ya da istediği gibi görmemiş etmemiş falan

Ayakkabı hadi tamam belki de çakma olanın rengini beğendinizi düşünerek onu almıştır, orijinalin de olsa belki orijinalini alırdı. Bence ayakkabı konusunu öyle düşünmek gerekli.

Tek porsiyonluk pasta mantıklı olan çünkü 5-10 kişilik pastayı yiyemezsiniz sonuçta, israf olurdu. Hem minik pastalar daha tatlı tabi bana göre.

French press ve bitki çayı ikilisini hediye etmek bu ara çok moda ve bir çok hediyelik eşya satan internet sitelerinde bunu görebilirsiniz, tabi siz daha iyi bilirsiniz belki de şirketten olan bir şeydir ama hangi şirket french press verir onu bilmem...

Asıl konu şirket logolu flash bellek ve masa saati. Şirket onunsa bir şey diyemem Ama bence aşırı absürt olmuş ben olsam o anda bozardım"Ne alaka?" diye sorardım "Neyi düşünerek şirket logolu olan şeyleri bana hediye etmek istedin?" Belki de kötü bir niyeti yoktur. Çocuk ruhlu insanlar çok hediye daha çok mutluluk kafasında olabiliyorlar. Belki de öyle düşünmüştür.

Doğum gününüz kutlu olsun, Allah sağlıklı bir ömür versin bence en önemlisi bu

Canım hiç öyle romantizmle alakası yok biliyo musun nerde onda o ince düşünce dümdüz kalas. Geçen bi arkadaşına gitti. Arkadaşının silah koleksiyonu var adamın evi cephanelik gibi. Hobi olarak doldurmuş. Şakasına dedim aaa ne güzel silahlar onlar diye. Yarın git karakoldan izin çıkar sana bi tane ufak getireyim diyor manyak mı ne

Canım para ile ilgili bir mesele de değil hani hediye almak zorunda bile değil ama bu yaptığı resmen hakaret ve aşağılama... Sen 32 yaşındaysan o da min. 35 dir. Yakışmayan davranışlar o yaşa göre... Ayrıca hani onca zaman peşinden koşmuş daha yeni şans vermişsin şirket eşantiyonunu hediye olarak vermek nedir. Komik geliyor bize ama cidden hakaret bu... Yaşım geçiyor diye düşünme vur poposuna tekmeyi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…