Hediye önerisi

Xxxppp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
99
88
30
Merhaba. Eşimle 7 yıldır beraberiz.Bu zamana kadar saat, parfüm, kazak aklınıza gelebilecek herşey aldım hediye olarak. Yılbaşı için küçük bir şey almak istiyorum. Sizlerin de eşinize,sevgilinize aldığınız değişik hediyeler veya önerileriniz var mıdır? Benim aklıma pijama, panduf tarzı şeyler geldi ama bilemedim. Önerilerinizi bekliyorum :)

Yılbaşında kocişine sevgilisine hediye alan yok mu ? Önerilerinize ben de açığım.

Ben bu yılbasi için kirmizi bordo arasi sevdigi bi markadan kazak aldim yilbasi gecesi giysin diye :)) daha once ahsap kutunun icinde onun isminin yazdigi deri kemer cuzdan seti hediye etmistim. Ondan onceki yil ikimizin isminin yazdigi bambu altlıklı kasıklı cok tatli bi noel fincani almistim kahveyi cok sevdigi icin. Isme ozel aliyorum bu sadece senindir diyorum genelde:)) Eger ajanda seviyorsa isme ozel ajanda kalem seti olabilir. Nedense parfum bana cok gecici bir hediye gibi geliyor bi suru alternatif aldim bi parfum almadim sanirim😄

Ben bu yılbasi için kirmizi bordo arasi sevdigi bi markadan kazak aldim yilbasi gecesi giysin diye :)) daha once ahsap kutunun icinde onun isminin yazdigi deri kemer cuzdan seti hediye etmistim. Ondan onceki yil ikimizin isminin yazdigi bambu altlıklı kasıklı cok tatli bi noel fincani almistim kahveyi cok sevdigi icin. Isme ozel aliyorum bu sadece senindir diyorum genelde:)) Eger ajanda seviyorsa isme ozel ajanda kalem seti olabilir. Nedense parfum bana cok gecici bir hediye gibi geliyor bi suru alternatif aldim bi parfum almadim sanirim😄
İsme özel şeyler evet bence de hoş,özellikle ajanda kalem setini sevdim. Teşekkür ederim :)

X