El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

talincim ellerine sağlık mumların ve sabunların çooook güzel olmuş bayıldım anneme de gösterdim ben de yapıcam en kısa zamanda.yalnız ben bi şeyi merak ettim. mesela turuncu bi alanı simli uhuyla süslüyoruz ama elimizde turuncu simli uhu yok diyelim o zaman nasıl bir şey uyguluyorsun?

canım o zaman şöyle bgirşey yapabılırsın elinde olan koyu bir renk simi o bölgeye uygularsan alttaki renk görünmüyor.çok da güzel oluyoryerimseniben

Talin öncellikle sana tesekkür etmek istiyorum canim cok güzel bir sey paylasmissin bizlerle süprizzzzz ben böyle seylere cok merakliyimdir, kendim de ahsap teknik ile cok ugrasirim cok severim.-- (tam burcumun özelliklerini tasiyorum Terazi burcuyum jeyyar )

bende bu gün iki tane yaptim ama fazla motiflerim olmadigi icin ahsap teknik´de kullandigim motifleri kullandim..

cimg0269wk1.jpg

cimg0276aa0.jpg

cimg0272ri5.jpg

e yeni basladik idare edin :teytey:

38 sayfanin hepsini okudum yerimseniben
Ne kadar begendigimi ifade edemem; inanilmaz bir yaraticilik..
Herkes boyle profesyonel yapamaz talincim; ellerine saglik..
Gercekten oyle guzel bir fikir olmus ki; arkadaslarim da benim gibi dayanamayip uygulamaya gecmisler hemen..
Yarin ilk isim malzemeleri almak!
Opucuklera.s.

teşekkür ederim canım
beğenmene sevindim
buradan uygulayarak yapan arkadaşlarımızın hepsi de çok güzel sabunlar yaptılar
paylaşmak çok güzel
en yakın zamanda senin de yaptıklarını görmek dileğiylea.s.

Bence mükemmel olmuşlar.ellerinize sağlik.bende denicem.çok beğendim.boş durmaktansa böyle şeyler yapmak harika olur.kolay gelsin.

hepsi harika olmuş canım bayıldım.kıyılmaz valla kullanmaya. bende deniycem

bayanlar cok harika seyler yapmissiniz
hepsine teker teker baktim cok begendim
benimde yapmam gerek bunlardan jeyyar

talin ve tuce cim her çaya gittiğiniz eve götirüyorsanız bana da çaya gelin tabi elinizde kocaman sabun sepetiyle hiç hayır demem yani
ne olur ne olur banada banada:sırnaşık şey

talin ve tuce cim her çaya gittiğiniz eve götirüyorsanız bana da çaya gelin tabi elinizde kocaman sabun sepetiyle hiç hayır demem yani
ne olur ne olur banada banada:sırnaşık şey

:roflol:istediğin sabun sepeti olsun canım ya.bende hazırda var zaten..2 saat sonra sendeyim
sen de kolları sıva çay masası için kısır,börek ve pasta isterim:roflol:
hadi bakalım:1rolleyes:

selam arkadaşlar. bunlarda benden.
talin sanada ayrıca çok teşekkür ederiz bu güzel hobiyi bize öğrettiğin için
bol satışlar diliyorum sana

p7280666dy5.jpg
[/URL][/IMG]
p7280669ph1.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
ilk yaptığım sabunlarım. hemen hediye bile ettim sepeti önce streçleyip sonra tüle sardım

p7230574zt3.jpg
[/URL][/IMG]

p7230572qx1.jpg
[/URL][/IMG]

bu arada ben ojeyi çabuk tüketince araştırmaya başladım ve peçete tutkalı buldum arkadaşlar.
peçete tutkalı '' peçete aplike medium '' diye yazıyor bütün hobi marketlerden bulabilirsiniz.
sürerken tutkal gibi beyaz ama kurumaya başlayınca şeffaflaşıyor ve vernik görüntüsü veriyor.
bilginizeeeeeee

talicim çaya bekledim gelmedin herşeyde hazırdı aslında senden daha çok hediyeleri bekledimne sen hediyeler gelmediniz bnde malzemeleri aldım bugün yapacam bakalım nasıl olacaklar
gelirsen hediyelerle beraber yada hediyelerrr hiçde hayır demem

X