El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

merhaba sevgili talin.ben 29 yaşında çalışan bir bayanım.öncelikle senin başarı öykünü diyet topicinde okumuştum ve resimlerine hayranlıkla bakmıştım.yani gizli bir hayranınım diyebilirim.dün ilkkez bu topici gördüm ve hemen hemen bi 30 sayfa falan okudum.benim bu yaşıma kadar hiç hobim olmadı.herzaman özenmişimdir ilgi alanı ve becerisi olan insanlara.ben maalesef pek yetenekli sayılmam.dün gidip malzemeleri aldım ve akşam ilk denemelerimi yaptım çok şık sabunlar çıktı ortaya kızım ve eşimde bayıldı.yakında ihtiyaç sahibi çocuklar için bi kermesimiz olacak.bu sabunlardan kermes için yapmak istiyorum.eminimki çok ilgi görecekler.lafı çok uzattım kusura bakma.son kez şunu söylemek istiyorum çok teşekkür ederim bize bu güzellikleri yapmayı ögrettiğin için.seni takip etmeye devam edeceğim a.s.

merhaba sevgili talin.ben 29 yaşında çalışan bir bayanım.öncelikle senin başarı öykünü diyet topicinde okumuştum ve resimlerine hayranlıkla bakmıştım.yani gizli bir hayranınım diyebilirim.dün ilkkez bu topici gördüm ve hemen hemen bi 30 sayfa falan okudum.benim bu yaşıma kadar hiç hobim olmadı.herzaman özenmişimdir ilgi alanı ve becerisi olan insanlara.ben maalesef pek yetenekli sayılmam.dün gidip malzemeleri aldım ve akşam ilk denemelerimi yaptım çok şık sabunlar çıktı ortaya kızım ve eşimde bayıldı.yakında ihtiyaç sahibi çocuklar için bi kermesimiz olacak.bu sabunlardan kermes için yapmak istiyorum.eminimki çok ilgi görecekler.lafı çok uzattım kusura bakma.son kez şunu söylemek istiyorum çok teşekkür ederim bize bu güzellikleri yapmayı ögrettiğin için.seni takip etmeye devam edeceğim a.s.

canım benim çok teşekkür ederim.çok utandım valla:eek:
bu sabunların böylesine güzel bişeylere yarayacak olması çok mutlu etti beni
yaptıklarını burada paylaşırsan çok sevinirim
ellerine sağlık,kolay gelsinŞeniz

işte bakın bunlar bir sepet alarak altına da bir el havlusu koyarak üstüne sabunları dizerek hazırladığım bir hediye paketi
geçen hafta halama çaya giderken götürdüm
çok beğendi ve hemen banyosuna süs olarak koydua.s

resim198gd4.jpg

resim197fk3.jpg

Vay be çok yaratıcı :nazar:

Çok kolay yapması
hemde çok güzel görünüyor
kaydirigubbakcemile5

bende yaptim ama dekopaj denemedim pecetem yok ama oje ve simi denedim cok guzel oldular tsekkurler bu fikri verenden Allah razi olsun cok mutlu oldum:1rolleyes:

:)beğenmenize sevindim.fotoğrafları paylaşırsanız daha çok sevinicerm:)
sevgiyle

ellerine sağlık bunlarda harika olmuş talincim sen ne kadar beceriklisin böyle yaptıklarına bayıldım hemen bende deneyeceğim teşekkürler

ellerine sağlık bunlarda harika olmuş talincim sen ne kadar beceriklisin böyle yaptıklarına bayıldım hemen bende deneyeceğim teşekkürler

sağol canım.kolay ve zevkli bir uğraş.beğenmenize sevindim
sevgileropuyorumnanaktan

talincimmmmm çok hoş olmuş hepside ellerine sağlıka.s. ben de denicemkaydirigubbakcemile5

Yaa canım ben daha önce yapmıştım ama senin kisi kadar güzel olmadı peçete kırış kırış oldu neden acaba çok mu oje sürdü acaba.bilmiyorumkismile

Yaa canım ben daha önce yapmıştım ama senin kisi kadar güzel olmadı peçete kırış kırış oldu neden acaba çok mu oje sürdü acaba.bilmiyorumkismile

yok canım sanmam
ojeyi ben de bol sürüyorum güzelce yapışsın diye.peçeteyi koyarken ve ojeyi sürerken dikkat etmelisin peçeteyi kırıştırmamaya

harika olmuş.çok beğendim.yapımıda çok kolaymış.bende yapıcam. teşekkürler paylaşım için..

Hepsi birbirinden güzel,harika...

Ellerine sağlık,ben de buna benzer şeyler yapıyorum simli yapıştırıcılarla,

Seninkilerde de gözüm kaldı yani :KK1:,çok güzel olmuşlar denicem hemen ben de..

.boshayallersmile

X