hediyem için yardım edinnn:D

NeOlurBiSabah

dünyada bensiz bırakmam seniii.... :-D
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.457
1.341
kızlar malum evleniyoruz dün evimizi tuttuk:KK70: bugün bir internet sitesinde şık kapı isimlikleri gördüm. birde ev şeklinde anahtarlık. yarime hediye yaptırayım diyorum:KK70: ama anahtarlığın arkasına nasıl birşey yazdırayım hiç bulamadım :// yani ne bilim böle tatlı şirin birşey yazdırım istiyorum ama bulamadım bir el atsanız yahuu:KK70:D
kapı isimliği böle bizim isimlerimiz yazcak
$982_buyuk.jpg

buda anahtarlık arkasına özel ne yazdıralım işte:KK70:D
$966_buyuk.jpg

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1356 gün geçti.

NeOlurBiSabah

Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.457
1.341

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.702
2.426
kızlar malum evleniyoruz dün evimizi tuttuk:KK70: bugün bir internet sitesinde şık kapı isimlikleri gördüm. birde ev şeklinde anahtarlık. yarime hediye yaptırayım diyorum:KK70: ama anahtarlığın arkasına nasıl birşey yazdırayım hiç bulamadım :// yani ne bilim böle tatlı şirin birşey yazdırım istiyorum ama bulamadım bir el atsanız yahuu:KK70:D
Eki Görüntüle 1044795

Eki Görüntüle 1044796

Aşk ve huzur kapısını açar... :)

msozcelk

1o.1o.2o11
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
2.028
180
Eki Görüntüle 1044795

Eki Görüntüle 1044796

Canm bnce onun bas harfyle senn bas harfin ve onun soyadi. Mesela bak
Ms.Özçelik fikirdiiii tabii daha romantk seylrrdee olblrr :))
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Zeyno61

♥ Bi bedende ; üç kalp ! ❤
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013
7.816
560
Çok şeker, güzel bi hediye düşünmüşsün :KK16:
Bence 'Kalbimin anahtarı avuçlarında, evimizin anahtarıda cebinde olsun.' :KK17:

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2009 gün geçti.

NeOlurBiSabah

Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.457
1.341
hepinize teşekkür ederim:KK70: daha fazla bekliyorum:KK70: ama biraz daha kısa ve net şeyler istemiştim. misak sıcak yuvam, yarimin yanı gibi:KK70: hayde hatunlarımmm:KK70:DD

thaline

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
250
82
33
:KK52::KK52::KK52::KK52: böyle en hayvanından gülümseyen birşey aradım ama anca bu karşılıyorr:KK70:D

ben dalga geçmedim ki, ben olsam onu yazdırırdım ki aklıma yazdımen en kısa zamanda yaptırıcam...net,sıcak ve kısa tabi bana göre...hayvansı duygularınızı başka yerde tatmin edin ...hayvanca gülünecek ne var bunda ki...ne kadar anlamlı...hatta Tuba Unsal bile kocasına demiş ben senden hiçbir şey istemiyorum benim evim sensin diye.... hayvanat bahçesi yazdırın o zaman madem hayvanca güldünüz...

NeOlurBiSabah

Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.457
1.341
EVİM SENSİN yazdır :)

ben dalga geçmedim ki, ben olsam onu yazdırırdım ki aklıma yazdımen en kısa zamanda yaptırıcam...net,sıcak ve kısa tabi bana göre...hayvansı duygularınızı başka yerde tatmin edin ...hayvanca gülünecek ne var bunda ki...ne kadar anlamlı...hatta Tuba Unsal bile kocasına demiş ben senden hiçbir şey istemiyorum benim evim sensin diye.... hayvanat bahçesi yazdırın o zaman madem hayvanca güldünüz...

hayırr bayıldığım için duygularımın taşkınlığını ifade etmek istemiştimm:KK70: hatta siparişimi verdim bilee:KK70:DD sanırım yanlış anlaşıldım pardonn:KK70:D

$Ekran Alýntýsý.JPG

NeOlurBiSabah

Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
2.457
1.341
:) özür dilerim o halde...güle güle oturun evinizde..hayırlı olsun.... :KK66:

Sayende cok hos oldu gerçekten çok hosuma gitti tekrar teşekkür ederim:-D

$uploadfromtaptalk1396306064431.jpg

Buda merak edenlere isimligimIz
$uploadfromtaptalk1396306093516.jpg

telefondan yazıyorum yazım hataları affedile...