Vücut Kremleri hem kalıcı koksun hem nemlendirsin istiyorum ama..

Vücut kremleri, losyonlar

nicelyshyness

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
32
0
merhaba bayanlar. yine kk'nün yardımıyla thebodyshoptan vücut losyonları almıştım. tamam çok güzel kokuyorlar eh nemlendiriyorlar da ama kimyasal sonuçta. normal nemlendiriciden daha fazla kimyasal iceriyor. hem aldığım yer uzak, cabuk bitince alamıyorum hem de o kadar para vermek istemiyorum 200 ml'lik şeye. hem ben onları sadece koksun diye alıyordum...

evde kendi kendime düşünürken minik şişelerde duran yenebilen vanilya ekstraları aklıma geldi. acaba normal bir nemlendirici içine bir kaşık zeytinyağı koysam (bunu bir yerde okumuştum burada da okumuş olabilirim, denedim zeytinyağı kokusu hissedilmiyor ve süper nemlendiriyor) içine de bu benim vanilya ekstralarından döksem biraz zaten çok ağır bir aroma olduğu için az miktar yeter diye düşünüyorum...

ama napcağımı bilemedim ve deneyenlerden yardım almak istiyorum. böyle benim düşündüğüm gibi kokulu deneyen var mı aramızda? sonuc nasıl oluyor? cesaret edemedim acıkcası ve kokusuz krem nerede bulabilirim??

Benim bir arkadaşım var, normal kokusuz vücut kremi alıyor nivea,dove gibi mesela, içine de kullandığı parfümden bir kaç fıs sıkıyor kullandıgı parfümün vücut losyonunu almış gibi kullanıyor.
Tabi bu da aynı şey kimyasal ama bu da bir çözüm bence :))

X