Hem tesettür hem hamile hem abiye

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
5.968
4
39
ff biliyorum işim çok zorsenağlama
bana sizlerden başka kim yardım edebilir ki..
normalde bil kıyafet alırken çok zorlanırım tesettür den ötürü bi de şimdi hamilelik çıktı malum:CüvCüv:
mayısın sonunda kaynımın düğünü var bana çok hoş bi kıyafet lazım..
bana yardımcı olursanız çok sevinirim:1hug:

ya fatihe var canım, lord muydu neydi, unuttum adını..
FATİH i biliyomsun bilmiyorum ama bi tane fevzipaşa caddesinde aker in olduğu sırada, bi tane de ışıkların köşede kervan çeyiz var, onun yanında yokuştan aşağı doğru inerken..gördüğümü hatırlıyorum ..bu arada bebiş hayırlı olsun :emir_bebek:

bende çok güzel bir model var ama dur bakalım sana nasıl göstericem deniyorum
canım imageshack.us tan indirmen gerekiyor önce..

ya fatihe var canım, lord muydu neydi, unuttum adını..
FATİH i biliyomsun bilmiyorum ama bi tane fevzipaşa caddesinde aker in olduğu sırada, bi tane de ışıkların köşede kervan çeyiz var, onun yanında yokuştan aşağı doğru inerken..gördüğümü hatırlıyorum ..bu arada bebiş hayırlı olsun :emir_bebek:

evet tatlım zaten normalde de fatihten giyiniyorum ama aradığım elbisenin sıradışı bişey olmasını istiyorum..özel tasarım cinsindensenağlama

a.s.

tekbirhamile5.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
my.php
canım senin için baktım bunları bulabildim yalnızca kıyafetler açık ama değişik bolero veya mini ceketlerden ya da aynı tüllerinden kol yaptırabilirsin ebru hamile giyimde satılıyor bunlar canım umarım beğenirsin...

kızlar zaten diktiricem ama kafma göre bişey bulamadım
hep sıradan modeller :'(
pasaklım canım 13.haftamdayım vallaha çok zor geçiyor 2 haftadır hastaneye gidip gelmekten kollarım mos mor oldu dün erkek kardeşim eroinman gibi görünüyosun diye dalga geçti hattasenağlama

canım tarzın nasıl bilmiyorum ama sana bazı farklı örnekler ekleyim sen aralarından beğenip kendine uyarlayabilirsin ne de olsa diktirmeyi düşünüyorsun

ama sonra sen de diktirdiğin kıyafeti bana göstereceksin tamam mı anlaştık mı ben de farklı şeyleri severim simdi senin için araştırmaya başladım duramıyorum ve okula geç kalıyorum kaydirigubbakcemile3

aybikecim bende çok araştırıyorum ama tesettürlülere göre gece kıyafeti bulmak çok zor
böyle özel bi günde pantolon bluzlada olmaz
en güzeli güzel bi terziye diktirmek
senin giyim tarzını çok begeniyorum
yemekteyiz programında bi bayan vardı adını hatırlayamadım
onun final gecesinde giydigi yeşil bi kıyafet vardı o benim hoşuma gitmişti türbanı falan çok güzel olmuştu
sende begendigin renkte kumaşta hamile pantolonu gibi ayarlanabilir lastikli diktirirsin

canım tarzın nasıl bilmiyorum ama sana bazı farklı örnekler ekleyim sen aralarından beğenip kendine uyarlayabilirsin ne de olsa diktirmeyi düşünüyorsun

my sakura nın koyduklarından 2.sıranın 2.si cok güzelmiş aybike, diğerleri de güzel ama cok rengarenk gibi, sanki daha bi asil duruşu var bunun CADIARZU

X