Hem tesettür hem hamile hem abiye

hiç net değil aslında çok güzel yansıtmadı kendini resimde idare edin düğün günü belki açık havada daha hoş resimler elde ederim ,ozaman eklerim
işte kaynımın düğünü için bulduğum elbise..
şimdi üstüne eşarp arıyorum kaydirigubbakcemile3

ayrıca kesesi ve eldiveleri var

Son düzenleyen: Moderatör:
hımmm değişik bi havası var
çok güzel bi elbise seçmişsin canımmm
rengi krık beyazmı kemik rengi gibi sanki öelmi??
acep nasi bi eşarp olurki buna ?

kemik renki altın sırmaları var
ayakkabımda altın yani dore:))
eşarpıda öle düşünüorum ama önmli olan kumaşı ince ham ipek bi fluar bulmam lazım
kalın ipek ,saten o tarz şeyler elbiseyle bütünlük oluşturmuyo tülümsü bişey bulmam gerenkk

parmaksız dur takınayım da ayrı çekeyim onu
hevese bak bendeki kendime yuh demek istiorumkaydirigubbakcemile3

tak tatlım takta çekil çok merak ettim..
benmde kaynımın oğlunun sunneti var bu sene ama ben maalesef bu kadar heveslenemıom eltimle konuşmuorum ve onun içinözel bişiler yapmak istemıom
ölesine bişiler giyerim artıkın..kıymet bilen birne heveslenilirde herşeyde yapılır benmkiler gibi kıymet bilmeyenede hiç bişeee yok :dilcikar:

hmm deişik hoş bişemişş..
inanmıorum ikisiylede konuşmuonmu?nasıl tebrik etçen onları ozman..
benimki kusmekten öte bişe ama yaa nefret edıorum ondan aman nese fazla bahsetmeim
gecem mafolmasın...
ama eldivenleri tuttum guselmiş.gelin gibi olcan anlaşılan sende :))

aybikem ne kadar narin ve güzel parmakların var sen bir bütünsün canım arkadaşım benim ben seni yakındanda görmek istiyom bu arada bolero işini görüyomu ek birşeye gerek kalmadı galiba:nazar:

ayca benimki de küslükten öte bi ara açtığım bi topic var onu oku zamanın olunca
tebrik fln etmicem ki..
mehtabım çok teşekkür ederim şımşımarık oldum hehe:))
bolereo iyi güzelde yakından bakınca görünüyor sırtım..içine astar yaptırcam.

aybikecim çok güzelmiş
güle güle giy :))

bişey sorucam benimde böle bişeye iht. var
senin için sakıncası yoksa nerden aldığını öğrensem bide fiyatını öğrensem süper olar

X