HEMŞİRELER.....

sizede günaydın...
in vino veritas in vino veritas cığım, bağlaç olan '' de '' ayrı yazılmalıydı değil mi ? :KK47: hiç yakışıyor mu bir de hemşire olacak!!!

:KK47:
ayrıca kusura bakma geçen bir üyenin konusunda kızdım sana :deli:
ya ben böle hani feryat figan dert olan konularda daha ilk yorumda eee yanlış yazmışsın diye yorum yapılmasına kızıyorum da ondan öle yazdım

in vino veritas in vino veritas cığım, bağlaç olan '' de '' ayrı yazılmalıydı değil mi ? :KK47: hiç yakışıyor mu bir de hemşire olacak!!!

ya ben böle hani feryat figan dert olan konularda daha ilk yorumda eee yanlış yazmışsın diye yorum yapılmasına kızıyorum da ondan öle yazdım

Görsem uyarırdım, görmemişim :KK53:

Hangi konuda kızdın merak ettim? Valla dert paçalarından aksa da uyarırım çünkü benim derdim de bu. Görmeyiniz rahatsız ediyorsam :KK66:

Hangi konuda kızdın merak ettim? Valla dert paçalarından aksa da uyarırım çünkü benim derdim de bu. Görmeyiniz rahatsız ediyorsam :KK66:
Hatırlamadım şimdi de çok olmadı
Ya ben kızıyorum açıkcası da herkesin kendi düşüncesi tabi
Bana göre yanlış yazılsa da olur burda dilekçe yazmıyoruz
Bu arada size yazarken gerildim şuanda acaba yanlış yazıyor muyum diye kontrol ettim valla seçerek yazdım :)

Hatırlamadım şimdi de çok olmadı
Ya ben kızıyorum açıkcası da herkesin kendi düşüncesi tabi
Bana göre yanlış yazılsa da olur burda dilekçe yazmıyoruz
Bu arada size yazarken gerildim şuan da acaba yanlış yazıyor muyum diye kontrol ettim valla seçerek yazdım :)

Gerilmeyin ayol, çok takıntılı bir insan değilim ben. Benim de hatalı yazdığım oluyor çok.

Anlatamadığım nokta bu aslında. Yukarıda şaka yaptım uyarırdım görsem diye, basit hatalarda uyarmam. Çok bariz kelime yanlışlığı, anlaşılmayan şeyler varsa uyarıyorum. Adım takıntılıya çıktı resmen ki rahat bi insanımdır normalde.

Ama neyse sakın o yorum neymiş diye bakma o gün biraz da kızgındım ben, açtım bir konu okudum falan konudan da bi etkilendim hüzünlendim falan sonra bir baktım ilk yorumda yazım yanlışı hakkında yorum görünce koptum
Sonra işte diyorum ya o gün benim de kızgın olduğum bir andı yardırdım sana :)

kime kızdınız

Gerilmeyin ayol, çok takıntılı bir insan değilim ben. Benim de hatalı yazdığım oluyor çok.

Anlatamadığım nokta bu aslında. Yukarıda şaka yaptım uyarırdım görsem diye, basit hatalarda uyarmam. Çok bariz kelime yanlışlığı, anlaşılmayan şeyler varsa uyarıyorum. Adım takıntılıya çıktı resmen ki rahat bi insanımdır normalde.
Aaaa ama şimdi olmadı :KK76:
Bağlaç olan de nin bitişik yazılmasına nasıl basit dersin? :KK47:

Ama neyse sakın o yorum neymiş diye bakma o gün biraz da kızgındım ben, açtım bir konu okudum falan konudan da bi etkilendim hüzünlendim falan sonra bir baktım ilk yorumda yazım yanlışı hakkında yorum görünce koptum
Sonra işte diyorum ya o gün benim de kızgın olduğum bir andı yardırdım sana :)

Sorun değil, hatırlamıyorum bile. :KK19:

X