HEMŞİRELER.....

Aa cok uzuldum peki ne yapmayi dusunuyosun simdi ablacim
Ben aslinda evlendigimde esimle ortak dukkanimiz olucak orda calisicam o yizden pek kafama takmiyorum
GÜNAYDIN CANIM BENİM..
istifamı kabul etmediler...ama ben başka yerlere başvuru yaptı haber gelince cıkıcam...ben hiç üzülmedim...mutsuz olmaktansa ev hanımı olmayı tercih ederim:))))

Allahııııımmmmmm :deli::KK45::KK53:
Napıyon buraya da mı geldinnnnnnn bağıra bağıra gülüyorum yemin ederimmmm:KK70::KK70::KK70:
Uyku tutmadı geziniyodum öylesine yaa:halay:
Hemşire misin Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin kızım sennn:rolleyes:Ay öldüm karnım ağrıdı puhahahhahhaha:KK70:

:KK70: tabi ben mahallenin delisı bılmıyon mu
Hemşire değilim didim ya :KK53:

herkesin hayatına düşüncelerine el becerisine göre değişir arkadaşlarımın bazısı pişman bazısı mutlu
beni soracak olursanız ben memnun olan kesimdenim
Ben sağlıkçı olmaya aday bir insanım, önlisans 2. Sınıfım. Dgs den ya da lysden hemşirelik düşünüyorum fikirlerinizi almak istedim:)

Ben sağlıkçı olmaya aday bir insanım, önlisans 2. Sınıfım. Dgs den ya da lysden hemşirelik düşünüyorum fikirlerinizi almak istedim:)
evet galiba öyle bir şey oluyormuş tamamlayınca yani 2 yıl mı hemşirelik eğitimi alacaksınız? öyle bir şeyse kesinlikle önermem işe başladığınızda sizin sorumluluğunuza bir hasta verdiklerinde eliniz ayağınıza dolaşır servistekilere 1 sorarsınız 2 sorarsınız 3. de terslerler
eger kararlıysanız lys'ye girip okuyabilirsiniz
amaa dediğim gibi ben memnunum o değil vs tanıdığım biri olsa evet sen bu işi yapabilirsin diyerek öneri veririm ama bunun muhasebesini sizin yapmanız lazım ben yapabilir miyim? diye

hem sabır hem soğukkanlılık hemde merhabet isteyen bir meslek
el çabukluğu+ezber kuvveti de çok önemli

benim okulu bırakan çok arkadaşım oldu ben yapamayacağım diyerek...

evet galiba öyle bir şey oluyormuş tamamlayınca yani 2 yıl mı hemşirelik eğitimi alacaksınız? öyle bir şeyse kesinlikle önermem işe başladığınızda sizin sorumluluğunuza bir hasta verdiklerinde eliniz ayağınıza dolaşır servistekilere 1 sorarsınız 2 sorarsınız 3. de terslerler
eger kararlıysanız lys'ye girip okuyabilirsiniz
amaa dediğim gibi ben memnunum o değil vs tanıdığım biri olsa evet sen bu işi yapabilirsin diyerek öneri veririm ama bunun muhasebesini sizin yapmanız lazım ben yapabilir miyim? diye

hem sabır hem soğukkanlılık hemde merhabet isteyen bir meslek
el çabukluğu+ezber kuvveti de çok önemli

benim okulu bırakan çok arkadaşım oldu ben yapamayacağım diyerek...
Dgs ile kazandıgımızda da çogu okul hatta sanırım hepsi 1.sınıftan başlatıyor:) nadir de olsa 2den başlatan varmış.
Şuan lysye çalışıyorum ama dgsden de şansımı arttırmak için denemek istiyorum. Teşekkürler:)

Dgs ile kazandıgımızda da çogu okul hatta sanırım hepsi 1.sınıftan başlatıyor:) nadir de olsa 2den başlatan varmış.
Şuan lysye çalışıyorum ama dgsden de şansımı arttırmak için denemek istiyorum. Teşekkürler:)
yani yine 4 yıl eğitim almış olunuyor doğru anlamışım?
önlisans sağlıkçıyım dediniz ilk yardım ve acil bakımda okuyan arkadaşlarınızla görüşün konular çok benzer tavsiye verebilirler başarılar

Son düzenleme:
yani yine 4 yıl eğitim almış olunuyor doğru anlamışım?
önlisans sağlıkçıyım dediniz ilk yardım ve aacil bakımda okuyan arkadaşlarınızla görüşün konular çok benzer tavsiye verebilirler başarılar
En az 3 yıl eğitim veriyorlar ya da 1den başlatıp 4 yıl eğitim veriliyor.
Anesteziyim, paramedik arkadaşlarım tavsiye ediyor ama mesela ortaöğretim hemşiresi arkadaşım tavsiye etmiyor. aslında istiyorum ama artısını eksisini öğrenmek amacım.
Teşekkür ederim size de başarılar mesleki hayatınızda

En az 3 yıl eğitim veriyorlar ya da 1den başlatıp 4 yıl eğitim veriliyor.
Anesteziyim, paramedik arkadaşlarım tavsiye ediyor ama mesela ortaöğretim hemşiresi arkadaşım tavsiye etmiyor. aslında istiyorum ama artısını eksisini öğrenmek amacım.
Teşekkür ederim size de başarılar mesleki hayatınızda
dediğim gibi herkese göre farklılık gösteriyor :) teşekkürler

X