Hepimizi en az otuz yıl gençleştirecek o formülü az önce buldum, iş uygulamada 😂

Moonse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2023
633
2.208
Kızlar dert değil ama birçok derdin dermanı olan, okuduğum an aydınlanma yaşadığım o sözü sizlerle paylaşmak istiyorum. " Birisi sizinle bir problemi olduğunu belirtmediği sürece ortada bir problem olmadığını varsayın. Çünkü başkasının ne problemi olduğunu tahmin etmek sizin sorumluluğunuz değil. O problemi sizinle konuşmak onların sorumluluğu." Okuduğum an içselleştirip her zerreme zuhur eden bir söz oldu. E tabi kriz anında kimin aklına gelir bilemem lakin durup durup kafada kurmalarıma bir nebze merhem olur belkiiii

Evet mantıklı ama yapmam zor. Hele karşı cinsse, gidip sorup kavga edilecekse de edilecek ve kafamda oturacak her şey. Yoksa hayatta rahat edemem

Reactions: The
Bu mu yani…

E zaten bunu çoğu kişi biliyor, söylüyor. Önemli olan nasıl yapacağız?

Ben bu sozun tersine master yaptim
Kafamda olayi kurarim, yine kurgumda o kisi bana cevap verir bende demek öyleee diye sinirlenir o kisiye icimden saydiririm, gercekte bu olay oldugunda ona sokacagim laflari hazirlarim bi zaman sonra o kisiyle karsilasirim o konu acilir ve o kisi kavgaya sebep verecek hicbir sey soylemez bende kafamda kurdugum senaryom ve cebimdeki sokulmak icin bekleyen cumlelerle kalakalirim

Aa bu aynı ben.her gün biriyle kavga ederim kafamın içinde

Kesin bir krem bi bitki yagi reklamı dedim konu uçmadan ban olmadan bakayım dedim..hiçbiri değilmiş

Okurken beynim yandı, başkasının benimle problemi varsa bilmediğim problemi ben niye dert edeyim ki zaten He bilsem de fark etmez, benimle sorunu kendisini ilgilendirir, eşim kızım gibi ya da arkadaşlığına kıymet verdiğim 3-5 kişi dışında kimseyi kafama takmam, bence siz de öyle yapın.

Bu kadar mı olur yaa. Aynı ben yeminlen

Ben hâlâ aynı mottodayım.
"Kavga ederek çözebileceğiniz sorunları, konuşarak uzatmayın."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…