Her ay en az bir altın

Ekle canım. Çocuğunki ayrı karışmıyor. Ama 1 senede toplam ne kadar alacağız görelim☺️

Ben arada hisse de alıyorum. Ama onları yazmıyorum buraya. Yazanı görmedim. Altın hissesi hariç normal hisse alan var mı?
Merhabalar ben de halka arzlara katılıyorum sonra tavan bozduğunda satıp halka arz aliyorum bı ara borsaya heves ettim ama benlik değil

Merhabalar ben de halka arzlara katılıyorum sonra tavan bozduğunda satıp halka arz aliyorum bı ara borsaya heves ettim ama benlik değil
Ben de önce halka arzlardan heves etmiştim, sonra eşimden görüp heves ettim. Sonra bi iki halka arza katıldıktan sonra eskisi gibi kar vermemeye başladı. Arada gözüme çarpan olunca katılıyordum ama bayadır katılmıyorum. Altın alır gibi hisse alıyordum ben kafamda bi miktar belirleyip. Sonra yaza düğünler çoğalınca altına döndüm 😁 Ama yine oraları boş geçmemek için arada 500-1000 tl bütçeme göre bir şeyler atıyorum

Besi de düşünüp duruyorum instagram keşfetimde çıktıkça. Ama iyi yorumları da çok, kötü yorumları da çok. Eşime pasladım bi araştır diye. O araştıracak da bana söyleyecek de ohooo.. Bugün yine bir sürü şey çıktı karşıma Besle ilgili. Baktıkça daha da çıkıyor😁

Besi de düşünüp duruyorum instagram keşfetimde çıktıkça. Ama iyi yorumları da çok, kötü yorumları da çok. Eşime pasladım bi araştır diye. O araştıracak da bana söyleyecek de ohooo.. Bugün yine bir sürü şey çıktı karşıma Besle ilgili. Baktıkça daha da çıkıyor😁
Hayat sigortası diye bir şey var onu da araştırın bence
Ben onu düşünüyorum

2. Doğum iş göremezlik param 29bin olarak yatacak inşallah pazartesi sizce nasıl bir yatırım yapayım dolar mı alsam altın mı?

X