Her bir duygumu yazdım, siz bana daha ne önerirsiniz bu derdimle ilgili

size izin verilen sınırlarda durmamak ne hoşunuza gidiyor. malzeme çıkaramadınız soryy

Ne alaka? Sen buraya bir konu açtın yorumları beğenmeyince kaldırdın. Yok önceki yazısıymış, konuyu açarken 1500 sayfalık roman yazdığını nasıl gözünden kaçırdın sen? Kendini avutacak yorumlar bulamadın diye biz mi sınırda duramadık şimdi.

size izin verilen sınırlarda durmamak ne hoşunuza gidiyor. malzeme çıkaramadınız soryy

Biz sınır tanımayız, enginlere sığmaz coşarız.

Yeni de üye olmuşsun bacım, biz yeni üye konularını severdik halbukim... Yeni olsun taştan olsun...

Aç aç aç bi daha aç aç, wuhuu huuu...

konu silmek yasaktır kibledim sizi.
ve kötü haber o konu gelecek ve şu tavrınız yüzünden baya bir malzeme çıkacak. sorry
site kurallarına uymamak hoşunuza mı gidiyor?

yenı konu actı konu sahıbı orda daha kısa :)

malzemeyi elimize veren sen, sonra çıkaramadınız diyen yine sen.. çıkarılmamış halde 4 sayfa döşemiş kızlar bir de çıkarsalar ne olurdu acaba :KK53: neyse sen gideceksin ama "özel" olan konun geri gelecek..

Öncelikle okudum konunuzu.İnsanin çoğu zaman uzun uzun konuşmaya ihtiyacı oluyor. Bazen de uzun uzadıya yazmak.. Erkek arkadaşınız kaybetme korkusu olmadığı için böyle..Her kötü tavrında sessiz kalmissiniz. O ise nasılsa beni seviyor diye hayatını güllük gulistanlik yaşamış. Üstelik sizi kötü göstererek.. Bu da kendi vicdanlarini rahatlatmak için yaptıkları birşey.. Aşırı verdiğiniz tavizden dolayı. Allaha birakin. Bol dua ile ve zamanla geçecek. Önemli olan sizsiniz ve sizin hayatınız.. Allah yardımcınız olsun.Hayatta çok daha büyük dertler yaşayan insanlar var. Halinize sukredin. Hayat devam ediyor.

X