Her gün ilişkiye girip hamile kalan var mı?

Hamile kalmak icin ne sıklıkta ilişki olmalı?

• Gün aşırı ilişki

OY: 4 40,0%
  • Yumurtama dönemi hergün

OY: 6 60,0%

• Ankete Katılan
    10

Eylul lina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2021
223
72
24
Arkadaşlar merhaba 1 yıllık evliyim eşim uzman çavuş koronadan dolayi pek gelemiyor bizde artık çocuk düşünüyoruz ama izni sadece 10 gün Hergun iliskiye girsek hamile kalır mıyım çünkü genelde gün aşırı diyorlar.

Yumurtlama tarihiniz önemli.programdan takip edebilirsiniz kaçırmamak için.doktora başvurup tam gününü denk getirmek daha doğru sonuc veriyor

Programlar net günü belirlemiyor.
Onun için ovulasyon testi alıp evde kendiniz yapın.
Muayeneleri ihmal etmeyin.hormon ve yumurtalık takibi yaptırın.
Her gün değil ama yumurtalama zamanında gün aşırı ilişki çok işe yarar.

Yumurtlama tarihiniz önemli.programdan takip edebilirsiniz kaçırmamak için.doktora başvurup tam gününü denk getirmek daha doğru sonuc veriy

Muayeneleri ihmal etmeyin.hormon ve yumurtalık takibi yapt

ırın.

Her gün değil ama yumurtalama zamanında gün aşırı ilişki çok işe yarar
Peki onerebileceginiz ovulasyon testi markası varmı acaba??

Doktora gittim çok şükür herşeyim iyi çıktı hormon testim falanda iyi çıktı peki onerebileceginiz ovulasyon testi markası varmı acaba ?

Bence kafaniza hiç takmadan yumurtlama dönemlerinde gün aşırı olursa hamile kalabilirsiniz.Cok uğraşıp kurcalamak bazen işe yaramıyor.Kendimden biliyorum neler neler yaptık amaç sadece hamile kalmaktı.Boyle olunca stres altında olacağı varsa da olmuyor.Hamile kaldığım ay ise hiç umursamadan sadece 1 ilişki ile gebe kaldım.

Arkadaşlar merhaba 1 yıllık evliyim eşim uzman çavuş koronadan dolayi pek gelemiyor bizde artık çocuk düşünüyoruz ama izni sadece 10 gün Hergun iliskiye girsek hamile kalır mıyım çünkü genelde gün aşırı diyorlar.
Evet doktorların önerdiği gün aşırı birliktelik. Bide adet tarihinizden itibaren sayıp 14.günün 3 gün öncesi ve 3 gün sonrası yumurtlama dönemi için çok önemli diye biliyorum ama en iyisi tabiki bi doktorla görüşmeniz belki farklı şeyler söyleyebilir yada yumurya çatlatma durumları gibi bişeyler varya belki onlarla ilgili bişeyler önerir

Doktora gittim çok şükür herşeyim iyi çıktı hormon testim falanda iyi çıktı peki onerebileceginiz ovulasyon testi markası varmı acaba ?
Ünlü alışveriş sitesi varya oradan toplu şekilde ovulasyon testi alabilirsin.oradaki yorumları oku.seni yonlerdirmek istemem ben hepsini kullandım memnun kaldım.

Regl bittikten sonra 5. Günü falan başlıyorum ben.yumurtlama olduktan sonra gün aşırı ilişki denk geliyor.

Bence korumasız ilişki ve bu yolları denedikten sonra esinizde muayene olursa çok işinize yarar.

Çok zaman kaybettigim için programları asla önermiyorum.evet regl tam tarih oluyor programla ama yumurtlama tam olmuyor.

Her ay belirli sebeplerden dolayı yumurtalama günü degisiyor.
Yumurta kalitesi,sperm kalitesi önemli.
Bazı aylar bir yumurta oluşur ve boyutu değişir.bazi aylar 4 yumurta oluşur boyutları küçük olur hemen çatlar.

Kendi vucudunu takip et,muayenelerini düzenli yaptir.ovulasyon testini ihmal etme.

Hayırlısı ile inşallah hamile kalırsın.

Evet bir hafta hergün iliski ile hamile kaldim iki cocugumda
Bu gebeligimde tek yum günü iliski ile kaldim bence stres yapmayin insllah olur saglikla hamile kalirsiniz

Bende ilk karar verdiğimizde dr gittim temiz çıktı sonuçlarım sonra 7 ay kadar falan zaman geçti ovuyasyon gününü tutturamadigimizi düşünüp programın en yüksek verdiği günde farkli bir dr. Gidip muayene oldum ve yumurtamin o tarihten 3 gün sonra catlayacagini söyledi ölçüm yaptığı için.bosuna aylarca bekleyip üzüldük dedigi tarihte tuttu.sizde ölçüm yaptırıp tam catlama tarihini öğrenebilirsiniz.ovülasyon testi alıp düzenli yapabilirsiniz.inşallah hemen sonuc alırsınız

Bende ilk karar verdiğimizde dr gittim temiz çıktı sonuçlarım sonra 7 ay kadar falan zaman geçti ovuyasyon gününü tutturamadigimizi düşünüp programın en yüksek verdiği günde farkli bir dr. Gidip muayene oldum ve yumurtamin o tarihten 3 gün sonra catlayacagini söyledi ölçüm yaptığı için.bosuna aylarca bekleyip üzüldük dedigi tarihte tuttu.sizde ölçüm yaptırıp tam catlama tarihini öğrenebilirsiniz.ovülasyon testi alıp düzenli yapabilirsiniz.inşallah hemen sonuc alırsınız
İnsAllah çok teşekkür ederim

Ben laboquick kullanmıştım, güzeldi. Hoş çocuğuma ovulasyon ile hamile kalamadım, ne zaman ovulasyonu, yumurta takibini, sürekli ayarlanmış makine gibi ilişkiyi bıraktım o zaman kaldım. Stres her şeyin başı malesef.

X