Her gün ne konuşacağız senle dedi...

Habel, anladığım kadarıyla eşinizin üzerine çok düşüyorsunuz.

Ben her zaman bir kadının ''beni seviyor musun, özlüyor musun, güzel miyim, yakıştı mı'' sorularını eşine sorduğu anda KAYBEDECEĞİNİ savunanlardanım.

Bu bir savaş değil elbet ama erkek mantığı bu.

Sizin yerinizde olsam, yalnız kalacağım bir evim varsa oraya giderdim, bu süre zarfında sosyal hayatıma ağırlık verirdim eşimi aramazdım. Arada bulunduğunuz yerin sinyalini vererek mesaj atardım sözde romantik altında.
Mesela ''hava çok güzel, yürümek iyi geliyor. ''

Aradığında geçiştirerek konuşurdum..Sorduğu sorulara ayrıntılı cvp vermezdim.

Kısa bir zaman sonra sizi merak edecektir.

Yanılmıyorsam eşiniz rutinlikten sıkılmış..
Sizide merak etmiyor. Bir annesiniz ve anlaşamadığı ailenizin yanındasınız.
Sizde üzerine düşüyorsunuz.
....

Uzaktan konuşmak kolay mı geldi ; inanın herşey bizlerin elinde.

birsen82 ye katılıyorum bende.
seni merak etmesini sağlaman lazım.
sosyalleş.
ne bileyim sinema tiyatro vs.
iş arkadaşlarınla toplanın.
adam evde ailenle olduğunu bildiği için seni merak etmiyor.
şuraya gittim buraya gittim vs anlat.
telefonu kapatan sen ol.
yani işin özü arkadaşım kaçan kovalanır.

aradı ama ben umursamaz bir tavır yapamadım bu yüzden yani durum o noktaya geldi benim davranıslarım yüzünden benden soguma noktasına gelmiş yıprandık evet yıprandıgmız söyledi ve daha neler neler bir tel olayının nasıl bukadar uzayacagını anlattı sitemler beni suclamlar ve dün gece uykusuz bir gece ve aglamaktan cok yorgunum sanırım bitiyor hersey aramızda b,r daha arama istemiyorsan dedimve su ana kadar dünden beri aramıyor kendimi gectim herseyi cekerim sevsemde ama benim benciligim yüzünden bir bebek var ortada

anladığım severek evlenmişsiniz ama sizin ilginiz bir tık ilerde olmuş hep. eşinizde buna alışmış emek verme geregi duymamış. biz eşimle aynı evdeyiz evde olsa ugraşacak bir şey buluruz işteyse saat başı ya da 2 saate bir arar o aramasa ben ararım 10 saniye bile olsa bir sesimizi duyarız. uzaklığa dayanamadık da erkenden ben atanmadan evlendik. çok üzüldüm sizin adınıza bir de bebişiniz var allah bağışlasın insan onu merak edip yine arar sorar yani. anneler her zaman bizden önce gerçekleri görür bir kez daha öğrenmiş olduk.

İyi de siz sevgili değilsiniz ki? ne demek yıprandı, senin davranışların vs.. Sevgililer bile daha cok sahip çıkar.

Eşiniz sizi terör bölgesinde bebeğinizle bir basına bırakarak niyetini coktan belli etmiş aslında.

Bu ne sorumsuzluk, bu ne rahatlık?

Allah yardımcın olsun canım cok sinirlendim. Bekar erkek davranışlarında bulunan esine yazıklar olsun!

X