Her gün yüzüne sperm sürüyor

Boşuna dünya para verdim estetiklere bak millet beleşe getiriyor güzelleşmeyiii müdür
Aaaaa ben keşkkeeeee seni çok önceden uyarsaydım, derdim para verme diye, bende bir muzur dizi vardı estetik cerrahları üzerine, orada görmüştüm bu yöntemi
Sen derdine yan Jelesec'im, insanoğlu ekonomik çözümlerin yolunu keşfetti, olan senin paracıklara oldu

eski kozmeticci olaraktan en güzel krem bebebamten bol bol sürün yüze gerek yok diğer şeye:)))))))))))

hahahahah eşim duymasın valla adam zaten hergün bıd bıd yapıyor bukadar para harcadık hala gençleşemedin diye:))))))))))) zaten hiç ekonomik hatun değilim ben direk vc ye dökülür bizde bu ay yazraken gözümden yaş geldi

Bu arada bunca senedir üyeyim böyle +18 lik konulara yazmam cevap utanırımm bu ilk milli oluşummm

Sen buna +18 diyorsan daha hiçbirşey görmemişsin Jelesec'im, güngörmemiş tazem
Eşin hala gençleşmedin mi diyor anam cinayet sebebi busanki senin kaz ayakların oluyorda eşin genç mi kalıyor, adamın göz altı torbaları varsa gece mandalla tuttur gerilsinler

hahahahah sorma eski kafayım ben bakma modern tip göründüğüme anney öyle öğretti kız kısmı terbiyeli olur diye

valla doğru zaten katil olacağım birgün kadın 30 dan sonra bitiyor diyenlerden nerde onun heryeri çöktü

Yok ya millete bakma sen, kadın 30'undan sonra daha iyi oluyor, yüzü gözü oturuyor, bende ayıpla büyütülenlerdenim ama bu konu komiğime gitti girdim
Sen seninkine söyle o da ameliyat olsun sonra sana laf atsın, gelme adamın gazına, kendi kaz ayaklarına bak dersin
Tabii sen adamı yakışıklı kocam diye sevip havalandırıyorsundur, kır saçlarını, sarkan derisini yüzüne vur azıcık

Öğğ
Aşkım bana yarına 2 kilo sperm üret lütfen.
Bitanrm dersim var
Ben anlamammm sperm istiyorum bananeee bananeeee

-------
Tamam aşkım bitti.
Dursana oğlum senin kalıntılarını yüzümr sürücem. Yaaaa neden sildinnn ver şu peçeteyi ne kadar sürsem kâr

Yaaaa

Yazılanları okurken kafede kahkaha attım resmen rezil oldum

Ben sürdüm 1 hafta kadar ama cidden iyi geliyor veya ben öyle hissettim bilmiyorum ama igrendim nezamandir yapmadım.
Belki bidaha başlarım

Kargoda sorun oldugunda yan komsudan istiyo mudur acaba merak ettim?
Ayy kocaniz evdeyse hadi bi zahmet beline kuvvet :)

Açıkçası güzellik için değil ne olursa olsun katnılacak şey değil iğrenç bir kere

ben kötü kokan akne kremini tahammül edip süremiyorum bunu yüzüne sürmek için iyi mide lazım

70 yaşında görünmeyi tercih ederim...midem altüst oldu
Bide 20 dk diyo yaaa

arkadaşlar ben koyun plazentasının gayet normal bi kozmetik gibi satıldığını duyduktan sonra şaşırmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…