Her ilden Kuaförler ve yaptıkları işler

Askinbatal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2018
1
2
31
Arkadaslar gittigimiz kuafor mukkemelde olsa 5 yilda belimize kadar indiremedigimiz saclari bir cirpida yakiyorlar istedikleri renk yapip zorla fön çektirip reklam yapiyorlar instagramlarinda... Sacinizu bir parmaktan daha fazla kesenler.. Sizde hangi ilde olursaniz olun sevmediginiz kuaforu ya da soyle anlatayim İL/KUAFOR ADI/YAPAN KİSİNİN ADİ. Gercektende bunu yapmaliyiz biz tuketiciyiz ve bizi memnun etmek zorundalar! ya da sevdiginiz kuaforun adi ve yapan kisi kuaforun bulundugu ilk olarakda belirtebilirsiniz... Bence buyuk bi aile olabiliriz.

Güzel düşünülmüş arkadaşım haklısın hepimiz her ilden kimler varsa ismini vermeli yeter artık bu saça yapılan eziyetler nereye gideceğimizi bilelim

çok iyi düşünülmüş bir konu ben de hemen izmir de yaşadığım sorunları paylaşayım. Key kuaföre saç kestirmek için gittim saçlarım uzundu sadece uçlarından aldırmak istiyorum dedim bittiğinde saçlarım küttü omuzlarımın üzerinde küttü. naptın sen diyince de bu küt mü dedi omuzlarında saçların dedi terbiyesiz adam hiç unutmam ağlaya ağlaya çıktım ordan ne bakımlarla uzattığım saç bi kendini bilmezin elinde heba oldu haram zıkkım olsun aldıkları para.

Bir keresinde de İzmir bostanlı da Han kuaförde manikür yaptırmıştım kasap gibi doğramıştı resmen bütün parmaklarımı bide orda bi şeyler sürmüş yapan bayan ben anlamayım diye eve geldim bir kaç saat sonra parmaklarımda bir zonklama başladı baktım etlerimi kesmiş resmen :KK43: iyileşene kadar ne çektim Allah biliyor :KK43:

ya bir de arkadaşlar biz kadınlar bu güzellik olayını fazlamı abarttık ne güzel olacaz diye mağdur olup duruyoruz baksanız adım başı her yerde mantar gibi biten ya kuaför ya bir güzellik salonu estetik merkezi dışları çok güzel ama içeride hizmet sıfır sonuç sıfır hepsinde laf çok icraat yok derler ya o misali. paramızla rezil oluyoruz. bunca yıldır izmirde onlarca yere gittim şurası iyidir gidin memnun kalırsınız diyebileceğim bir tane yer yok. hepsi benim için para tuzağı artık. ya bi kesim yaptırıyosunuz fön çekelimmi diye soruyolar ya ne ayıp bi şey çekicen tabi ya öylemi göndercen yıkama ayrı para fön ayrı para insanlar evde kendi kesiyo artık saçını kendi boyuyo bunların yüzünden. bir de bakın en itici olanı her yerde size habire bi şey satmaya çalışıyolar boğuyolar koltuktan kaçıp gidesiniz geliyo föne gidiom boyan gelmiş boyayalım diyo ya ben biliyorum kardeşim sen işine baksan çek fönünü gönder bi sal beni ya diyosun içinden. gitmiyorum evde kendim çekiyorum fönümü sayenizde artık. insan rahatlamaya gidiyo daha çok strese sokuyolar. kötü hissettiriyolar kaşın bozuk kim aldı gel ben düzelteyim ( sanki kendi çok farklı yapacakmış gibi) yok rengin kötü yok saç modelin sana gitmiyo gel ben farklı kesim yapayım aayyy kabuss

ya bir de arkadaşlar biz kadınlar bu güzellik olayını fazlamı abarttık ne güzel olacaz diye mağdur olup duruyoruz baksanız adım başı her yerde mantar gibi biten ya kuaför ya bir güzellik salonu estetik merkezi dışları çok güzel ama içeride hizmet sıfır sonuç sıfır hepsinde laf çok icraat yok derler ya o misali. paramızla rezil oluyoruz. bunca yıldır izmirde onlarca yere gittim şurası iyidir gidin memnun kalırsınız diyebileceğim bir tane yer yok. hepsi benim için para tuzağı artık. ya bi kesim yaptırıyosunuz fön çekelimmi diye soruyolar ya ne ayıp bi şey çekicen tabi ya öylemi göndercen yıkama ayrı para fön ayrı para insanlar evde kendi kesiyo artık saçını kendi boyuyo bunların yüzünden. bir de bakın en itici olanı her yerde size habire bi şey satmaya çalışıyolar boğuyolar koltuktan kaçıp gidesiniz geliyo föne gidiom boyan gelmiş boyayalım diyo ya ben biliyorum kardeşim sen işine baksan çek fönünü gönder bi sal beni ya diyosun içinden. gitmiyorum evde kendim çekiyorum fönümü sayenizde artık. insan rahatlamaya gidiyo daha çok strese sokuyolar. kötü hissettiriyolar kaşın bozuk kim aldı gel ben düzelteyim ( sanki kendi çok farklı yapacakmış gibi) yok rengin kötü yok saç modelin sana gitmiyo gel ben farklı kesim yapayım aayyy kabuss
Sacimi kendim boyarim kendim keserim fonumude kendim çekerim kuaförlere asla güvenmiyorum bir de sac boyasina o kadar para veriliyor yeri geliyo bin liraya kadar istiyorlar yazik gunah niye vereyim

X