Hera kadın sağlığı genital estetik olanlar

Elviiina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
32
21
Süleyman eserdağa genital estetik olmayı düşünüyorum. Klitoris büyüklüğünden şikayetçiyim ve dış dudaklara dolgu yaptırmak istiyorum. Burada operasyon geçirmiş olan var mı ? Ya da bilgisi olan ?

Merhaba ben de kısa bir süre önce Süleyman Bey'e genital estetik için başvurdum. Operasyonum çok güzel geçti keşke daha önce gelseymişim diye düşündm ameliyet sırasında. ilk 2 gün pek rahat oturulmuyor suan 10.günüm çok rahatım .. Çok teşekkür ediyorum Hera klinik ekibine :))

Gecmiş olsun mutlu888.bende labioplasti düşünenlerdenim:) fakat dr a bitürlü karar veremiyorum.ne kadar ödediğini öğrenebilir miym?birde görüntü istediğin gibi oldu mu?yani plastik cerrah mı yoksa kadın doğum mu yapmalı bu işi bilemiyorum.biraz daha detaylı bilgi verirsen cok sevinirim.

Hera kliniği operasyon için iyi bir tercih olabilir evet ama labioplasti ve dış dudak dolgusu için 6000 tl ücret talep ediyorlar,bu çok fazla değil mi allah aşkına.:KK43:

Merhaba ben de labioplasti yaptırdım ve bugün 5. Gün ve çook rahatım hiç korkulacak bir şey yokmuş gayet memnunum olduktan sonra bu kadar rahat ve kolaymıymış diyeceksiniz Süleyman beyi kesinlikle tavsiye ederim :)

Merhaba ben de labioplasti yaptırdım ve bugün 5. Gün ve çook rahatım hiç korkulacak bir şey yokmuş gayet memnunum olduktan sonra bu kadar rahat ve kolaymıymış diyeceksiniz Süleyman beyi kesinlikle tavsiye ederim :)
selam arkadaşım sen ne kadara yaptırdın ameliyatı peki?

Arkadaslar suleyman eserdag adını bu aralar çok duydum labioplasti yaptırmayi dusunuyorum ama bazı doktorlar gözümü korkutuyor burdaki o yorumları okudukça gözümde canlanıyor ne kadar kötü bişey insanların hayatıyla oynuyorlar resmen kime guvenmeliyim kime yaptirmaliyim bu alanda çok fazla doktor var faydasını gören içine sinen beğenen varsa bana yardımcı olabilir mi

X