Hera klinik tuzağı

alsem

Diva
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Aralık 2019
14.665
44.691

alsem

Diva
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Aralık 2019
14.665
44.691
İlişki 15 aydır var. Zaten kas gevşeticiler kayganlaştırıcılar anestezik kremlerle anca oluyor. Aldığım tedaviden önce daha iyiydi. Tedavi olumsuz olunca daha çok ağrım oluyor çünkü bilinçaltım artık bunun üstesinden gelemeyeceğimin sinyalini veriyor
Açtığım konuları okuyun. libklerini kopyaladım.

Tomris63

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
9
6
30
Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Dediğiniz şeyi biliyorum doktorlar onu da araştırdı vulvar vestibulit olamaz dendi. Çünkü parmak muayene ya da farklı bişey girişinde acı yok. İlişki sırasında kasılmaları eşim de hissediyor. Siz vajina girişine dokunabiliyor muydunuz.?

kaplumbik

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
1.400
3.070
27
Parmak dilatör vs giriyor acı yok fakat ilişkide acı oluyor. Sizin dediğiniz vestibulit diye Bi rahatsızlık olabilir
Ilişki sırasında oluyosa psikolojik olabilir . Egzersiz yaparken kendini kasmadigin için acı olmuyo büyük ihtimal .
İlişki 15 aydır var. Zaten kas gevşeticiler kayganlaştırıcılar anestezik kremlerle anca oluyor. Aldığım tedaviden önce daha iyiydi. Tedavi olumsuz olunca daha çok ağrım oluyor çünkü bilinçaltım artık bunun üstesinden gelemeyeceğimin sinyalini veriyor
Ama böyle düşünmemen lazım. Sen zaten yenmişsin vajinismusu. Kendini rahat bırakırsan acı olmaz . Çok zor ama kendini gevşetmeye çalış canım . Rahatlarsan ilişkiden zevk almaya başlarsın.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 408 gün geçti.

Tomris63

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
9
6
30
Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Dediğiniz şeyi biliyorum doktorlar onu da araştırdı vulvar vestibulit olamaz dendi. Çünkü parmak muayene ya da farklı bişey girişinde acı yok. İlişki sırasında kasılmaları eşim de hissediyor. Siz vajina girişine dokunabiliyor muydunuz.