Herbalife hikayem ve sonucum

Benim içinde iyi ki bu ürünlerle tanışmışım iyi ki hayatıma girmiş oldu ama sizinki biraz farklı oldu sanırım aslında yüksek kilonuz varsa komşularınızı dinlemelisiniz gerçekten işin şakası bir yana verdiğim 18 kiloyu su an sırtıma bağlasalar 2 saat gezemem 😂😂
Önce ve sonra fotoları isteriz bu kadar övmenize ama:))
Foto, foto, foto👏

Ben sürekli kullanıyorum ve aşırı bir tokluk hissediyorum tabi kişiden kişiye değişir birşey diyemem ben veremediğim kilolarımı bu sayede verdim diyetisyene gidip 3 köfteye akşam 4 kaşık sebze yemeğine dayandığım halde bu vücuda ulaşamamıştım ama memnunum 😊
Kesinlikle katılıyorum diyetisyenlerin 4 kaşık akşam yemeği sisteminden sıkıldığım için bende başladım sabah sheke içiyorum akşam ekmeksiz normal yemek yiyorum 1 haftada 2 kilo vermişim bile bide tok tutmuyor diyenler sütle içmelerini öneririm çünkü tok tutuyor 71 kiloyum şuan devamda edicem

Seni sikayet edicem cunku baya reklam yapiyorsun.. ayrica benim herballife seysiyle tecrubem yok ama bi tanidigim var ve satisini yapiyor ayni zamanda kendi kullaniyor.. ama bildigin yemek yemiyor gibi.. surekli
Shake iciyor.. yani omur boyu shake iceceksrn ne anlami var? O da biliyor shake biraksa geri alir kilo.. kisaca bana gore bosa teklam yapiyorsunuz

Zaten ürünlerin gıda takviyesi olduğunu unutmamak lazım zayıflama ürünleri diye tabir ediliyor ama halk arasında tabiki
%20 spor İLE
%80 sağlıklı beslenerek
Kilo verirsin zaten benim de kilo verirken uyguladığım yöntem sağlıklı beslenmeydi diyet psikolojisi gibi o yasak bu yasak bundan 2 tane bundan 3 tane degil di
İkimizde aynı konuyu savunuyoruz
Sağlıklı beslenme ☺️
nasıl bu kadar iddialı bir şekilde sağlıklı beslenme olduğunu savunuyorsunuz aklım almıyor
ben genç kızken kullandım ki çok uzun sürede değil sonrasında reflüyle uğraştım uzunca bir süre

Seni Türkiye sokaklarına alalım o halde vatan sever arkadaşım 😊
2.5 yaşındaki oğlumdan tut 65 yaşındaki babama içirebiliyorsam ürünleri haddini bil toparla ağzını
size inanamıyorum, umuyorum ki sadece bizleri kandırmak için bunu yazmışsınızdır, umarım el kadar çocuğa içeriğinde ne olduğu belirsiz birşeyi içirmiyorsunuzdur.

Bunu gurur duyarak söylemen zaten eğitim düzeyini gösteriyor o yüzden laf anlatmakla uğraşmayacağım. 2.5 yaşındaki çocuğun alması gereken bir besin mi bu?
Kaldı ki bir sürü herbalife ya sekonder gelişen fulminan hepatit vakalari bildiriliyorken. Allah akıl fikir versin
Evet alması gereken bir besin 22 vitaminle hangi aile üyen besleniyor acaba 🤣 bazen böyle komik ve dar düşünceli insanlar için zeka yaşı sınırlaması koyulmali böyle her yere girip araştırma yapmadan konusamasın
Eğtim düzeyinin yüksekliği araştırma yapmadan konuşmandan belli 25 yıldır 95 ülkede sınırsız hizmet veren bir firma hakkında konuştuklarına bak yazık

Evet alması gereken bir besin 22 vitaminle hangi aile üyen besleniyor acaba 🤣 bazen böyle komik ve dar düşünceli insanlar için zeka yaşı sınırlaması koyulmali böyle her yere girip araştırma yapmadan konusamasın
Eğtim düzeyinin yüksekliği araştırma yapmadan konuşmandan belli 25 yıldır 95 ülkede sınırsız hizmet veren bir firma hakkında konuştuklarına bak yazık
Doktorum çok bilmiş. Ağlayarak günlüğüne yazabilirsin

X