Herbalife hikayem ve sonucum

Satış yapmak isteyen insan kendi evladına ve ailesine içirmez size zorla ürün iç diyen kimse yok zaten ben önce kendi evladımın sağlığından korkarım ki ben bu ürünleri karı koca doktor arkadaşlarımın tavsiyesi ile aldım sadece dışarıda ki herbalife algısı var bunu da sizinle böyle konuşarak çözemeyiz zaten siz o tip doktorlara inanabilirsiniz hastalıklarınız la güzel yaşamlar kimseye ürün satmak istediğim yok burda olaya atlamasaydınız sadece tecrübelerimi anlatacaktım herkes kendi hayatıyla meşgul olsun
O tip doktorlar dediğiniz kaç yıl eğitim alıyor. Sizin gibi ezbere laflarla konuşmuyor. Bildiğiniz insanların sağlığıyla oynuyorsunuz. Sizin gibilerle anlaşmaya hiç niyetim yok türk doktorları bize yeter. Siz gidin kısır günlerinde doktorculuk oynayın

İnsanların sağlığıyla oynamayın. Herbalife’ın karaciğer yetmezliği ve karaciğer hasarı yaptığının kanıtı. Google Akademik
O tip makalelerden değil hanım efendi. Koskoca firmanın başkanı anlattı neler söylemesi gerektiğini. Ondan iyi mi bileceksiniz

Meslek etiği nedir bilen, insanları çıkarları uğruna saçma sapan besinlere yönlendirmeyen ahlaklı doktorlardan bahsediyor Hoppa Her ne kadar kendi memnun olmasa da.
Ben ona tavsiye eden tanıdık karı koca doktor olduğunu bile sanmıyorum. Gelmiş burda olmayan şey üzerinden doğrusunu söyleyen doktorları karalıyor

O tip doktorlar dediğiniz kaç yıl eğitim alıyor. Sizin gibi ezbere laflarla konuşmuyor. Bildiğiniz insanların sağlığıyla oynuyorsunuz. Sizin gibilerle anlaşmaya hiç niyetim yok türk doktorları bize yeter. Siz gidin kısır günlerinde doktorculuk oynayın
Kısır dema kısır demaa😀

O tip makalelerden değil hanım efendi. Koskoca firmanın başkanı anlattı neler söylemesi gerektiğini. Ondan iyi mi bileceksiniz
Özür dilerim, aldıkları bir haftalık dandikdkdjdk pardon mikemmel eğitime haksızlık etmişim. Ömrünü tıp bilimine adayan hekimler de kimmiş. Hıhh😌

Ya zaten bunlarla beslenen insanlar bunu kestiği anda verdiği kilonun kat kat fazlasını alıyor. Tek yaptığı şey tokluk hissi. Bu.
Tabi mama içersen yemek yemek istemezsin. Bi kes bakalım mamanı aç durabiliyor musun:KK53:
Yaşadınız mı peki de konuşuyorsunuz biz o dediğiniz mama yı sadece günde 1 öğün kullanırız ve tüm gün boyunca 6 öğün besleniriz

Yaşadınız mı peki de konuşuyorsunuz biz o dediğiniz mama yı sadece günde 1 öğün kullanırız ve tüm gün boyunca 6 öğün besleniriz
doktor hanım bilimsel verilerinizi de atar mısınız.?

beni de bu saadet zincirine çekmek istiyorlar komşularım başımın etini yediler seni zayıflatacağız yok koç tutacağız yok fit olucaksın gençleşeceksin amaannnn amaannn ..iyiki forumları okumuşum şimdi eminim aslaa istemiyorum :):):)

Çok şükür böyle saçma sapan bir seyi vücuduma sokacak kadar aklımı yitirmedim.
Bir sürü kullanan gördüm yakından ordan biliyorum. İlla kullanmak gerekmiyor.

beni de bu saadet zincirine çekmek istiyorlar komşularım başımın etini yediler seni zayıflatacağız yok koç tutacağız yok fit olucaksın gençleşeceksin amaannnn amaannn ..iyiki forumları okumuşum şimdi eminim aslaa istemiyorum :):):)
Benim içinde iyi ki bu ürünlerle tanışmışım iyi ki hayatıma girmiş oldu ama sizinki biraz farklı oldu sanırım aslında yüksek kilonuz varsa komşularınızı dinlemelisiniz gerçekten işin şakası bir yana verdiğim 18 kiloyu su an sırtıma bağlasalar 2 saat gezemem 😂😂

Çok şükür böyle saçma sapan bir seyi vücuduma sokacak kadar aklımı yitirmedim.
Bir sürü kullanan gördüm yakından ordan biliyorum. İlla kullanmak gerekmiyor.
Tabiki de siz bilirsiniz ama şöyle söyleyim normal bir hapın bile bi kullanımı ve saatleri var katolok ürünü olmadığı için haliyle kiminle nasıl çalıştı da fayda görmediler bilemiyorum

Kızlar 2 çocuk annesiyim ve doğum kilolarımdan çok şikayetçiydim sonra karşıma herbalife çıktı arkadaşım yaptığı için güvenmiştim ki allahtan güvenmişim şimdi istediğim kiloda ve bedendeyim gerçekten ürünlerle alakalı sorusu ve cesareti olmayan varsa bir deneyim güzel sonuçlar doğurdu kaliteli koçluk hizmetiyle çok güzel sonuçlar aldım 🥰💕
Bende 1 haftadır kullanıyorum batağa farkediyor

Ben arkadas tavsiyesiyle 1 kaç kez kullandim tansiyonum düstü birdaha da kullanmadim.Bana tavsiye eden arkadaşimda da böbrek taşi oluştu.

Hayatta isim olmaz boyle urunlerle ve birisi gelip hinharca ovunce iyice huylaniyorum 😅 spor ve diyetle gitmeyecek kilo yok. Bu arada annenize soyleyin onu icmeseydi de HbA1c’si duserdi. Ben diyetle 15 kg verip, 3 aylik ortalamam 9.1’den 6.2’ye dustu. Keramet urunlerde degil yani 😂😂😂

X